HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Where No Fear Was - kde není strach (free hra)

Where No Fear Was - kde není strachWhere No Fear Was - kde není strachWhere No Fear Was - kde není strachWhere No Fear Was - kde není strach

Titul „Where No Fear Was“ je klasickou adventurou, s nádherným grafickým zpracováním, s překvapivou zápletkou, v němž hlavní roli hraje poletující monstrum a který vás rozhodně překvapí a zaujme, originální, osobitou stylizací a samotným příběhem. Na kvalitě jinak vysoké, vám bude vadit velice krátká hrací doby, přesto hra představuje, i když pouze jednoaktové dějství o lásce, pomstě a především vás přesvědčí i o tom, že pravda nebývá skutečně vůbec jednoduchá, prostě shrnuto jedná se o docela slušnou a nenáročnou zábavu pro milovníky adventur. Jak tvrdí samotní autoři této podivně působící hry, děj této klasické adventury prý zobrazuje jejich vlastní zkušenost z dovolené. Přesto se domnívám, že v letovisku, ve kterém dovolenou strávili, není setkávání s monstry, démony, a duchy, tak docela na denním pořádku.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 65830 KB

Výrobce: Pink Party Glasses   Web

Zobrazení celkem: 2078

Zobrazení tento měsíc: 1513

Hodnocení oblíbenosti (635x):

0%   25%   50%   75%   100%  
59%

Protagonistka této adventury je tudíž skutečně velice, podivná poletující příšerka, která se odhodlaně vydává po stopách lovce, který zabil jejího druha s pekelným plánem krvavě a dokonale se vším všudy se pomstít. Během tohoto vskutku až přespříliš jejího kratičkého dobrodružství, však dochází rychle k pochopení a jiného pohledu na celý problém. Dostane se jí tolik očekávané pomsty, po které přímo doslova dychtí? No na to si budete muset počkat, přece vám to tady všechno „nevyslepičím“ předem, ne? Bohužel o této adventuře, nazvané „Where No Fear Was“, se toho po stránce hratelnosti nejen po ní, nedá mnoho říci. Snad jen, že budete muset pečlivě prohledávat okolí, promlouvat s postavami a vyřešit jednu, jednou hádanku. Kromě poměrně neortodoxního děje dělá hru výraznější její zpracování. Les, ve kterém se děj odehrává, je velmi atmosférický a graficky výrazný, vyhlíží ponuře, až strašidelně.

Pěšiny mezi stromy působí hodně pochmurně, ale západ Slunce naopak uklidňujícím dojmem a pohodově. Na kvalitě atmosféry nic nemění ani fakt, že veškeré animace jsou velmi nepřesné a působí mimořádně "škubaně". To se bohužel týká i hlavní hrdinky, která se jaksi podivně "belhá" a na místo, kam hráč zrovna klikl kurzorem, se přesouvá pomalu, jakoby v „Jiříkově vidění, nebo v padoucnicovém záchvatu. Where No Fear Was je velice „vyšinutý produkt, a to nejen svým stylistickým zpracováním, ale i doprovodnou hudbou, která lesní zátiší podkresluje. Jediným skutečným, zato však velice výrazným nedostatkem je tak herní doba, která se pohybuje maximálně kolem deseti minut, a to je skutečně na adventuru hodně málo.

Hra tak pro pokročilé a zkušené hráče adventur nepředstavuje žádný super originální prvek, ani to není titul, který by vás po stránce hratelnosti čímkoliv uspokojil. Pouhé dvě obrazovky, na kterých se celý děj hry odehrává, jsou však ale naopak skutečně vyvedeny velice perfektně, a propracovány do nejmenších detailů, což však k plné satisfakci autorů, vůbec a rozhodně nestačí. Navíc celý tento nad míru krátký děj může mnohým adventuristům připadat jako „bláznovství“ a navíc hodně a doslova naivní, děj sice může někomu připadat skutečně až hodně naivní, ale na druhé straně je rozhodně poutavý, a dá se tak označit za hlavní tahák, ne-li přímo „trhák“ celé hry. Přesto se ale domnívám, že těch deset minut, které hře ze svého času ukrojíte, litovat v žádném případě rozhodně nebudete.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)