HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Doomed Dungeon – v rozsáhlém bludišti (free hra)

Doomed Dungeon – v rozsáhlém bludišti Doomed Dungeon – v rozsáhlém bludišti Doomed Dungeon – v rozsáhlém bludišti Doomed Dungeon – v rozsáhlém bludišti

Dnešní hra, jejíž název „Doomed Dungeon“ již sám o sobě prozrazuje, že se řadí do kategorie freeware taj zvaných „dungeonů“, je hrou, skutečně plnou, mnohdy až nečekaných dobrodružství. Není to sice žádné super dílo, ale jde o zábavnou a dobrodružnou hru, v níž si přijde „na své“ každý fanoušek freeware her RPG a „dungeonů“. Ve hře budete přes řadu překážek a později i množství mnoha nepřátel, sestupovat stále níž a níž, přičemž každé nové podlaží této freeware hry, vám nabídne různorodé nepřátele, které můžete eliminovat vaší zbraní, nebo některým kouzlem. Záleží totiž pouze na vašem výběru postavy, za kterou chcete hrát, a tím na způsob, zdali budete silnější, rozhodující je totiž rychlost pohybu a množství many. Nedoporučuji vám hrát za kouzelníka, je nejslabším bojovníkem, často mu dojde mana, a skončíte.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 32423 KB

Výrobce: Daniel Moreno (Daz)  Web

Zobrazení celkem: 2778

Zobrazení tento měsíc: 1791

Hodnocení oblíbenosti (626x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Ne, že byste i za kouzelníka nenacházeli baňky s manou, ale když vám dochází a nejvíce ji v ošemetných situacích potřebujete, zrovna se poblíž žádná nenachází, což mně připadá jako narafičený záměr ve znamení „zákona schválnosti“ ze strany autorů hry. Je tedy lepší si vybrat jiného bojovníka, nejlépe s Nějako sečnou zbraní, doporučuji meč, s ním pak lehce odoláte někdy až moc dotěrným nepřátelům. Po cestě můžete i tak totiž sbírat různé lahvičky a pomocné předměty, ale ani těch může být mnohdy až kritický nedostatek. Co však působí velice příznivě a navíc příjemně, je často měnící se herní prostředí, tedy samozřejmě, že herní grafika, chodbami se budete proplétat vždy až na konec, kdy cestou se vždy najde někdo, silně toužící po vašem skalpu. Hra je vytvořena v takzvaném GAME MAKERU, tedy některými dosti často zavrhovaném prográmku, ale jinými naopak vychvalovaném prográmku, až do nebes.

Další příjemnou záležitostí hry je její vysoká hratelnost, téměř nulová obtížnost a velice snadné, jednoduché a přehledné ovládání, plně si vystačíte s kurzorovými klávesami a klávesami Z a Y. Hře nelze upřít ani její nápaditost, originalitu a chytlavost, ve všech těchto směrech autoři hry odvedli veliký kus poctivé práce. Už od prvních okamžiků je naprosto patrné, že „Doomed Dungeon“ je docela zábavnou záležitostí, kterou by bylo veliká škoda nechat bez povšimnutí. Hra na hrdiny vždy přitahuje spousty hráčů, zde hrajete z tak zvaného pohledu první osoby, tedy „first person“, ostatně jak jinak, jedná se přece o „dungeon“. Hra doslova hýří všemožnými barvami, vyznačuje se roztomilostí, a tak klasické, podobné realistické zástupce tohoto herního žánru, zcela „strčí do kapsy“, neboť na místo složitých pravidel, a mnohdy až unavující dlouhé herní doby, vám přináší jednoduchou hratelnost, nenáročnou zábavu, po docela přijatelnou, nikterak přehnanou hrací dobu.

Do poměrně hodně složitého a členitého sklepení vás hra, stane se tak ale bez jakékoliv frustrace, nic děsivého nečekejte, hra se stále tváří velice příjemně, až roztomile. Poté, co si vyberete druh povolání a rasu, přičemž ale rozdíly mezi těmito nabídnutými možnostmi jsou spíše vzhledového charakteru, ocitnete se v první úrovni velice rozlehlého bludiště, které ale naštěstí není nikterak zapeklité, ba naopak je zcela přehledné a příjemné. Váš úkol je skutečně jednoduchý, přehledný a prostý, což znamená probít se vždycky ke vchodu do nižšího poschodí a projít jím níž, tento sestup pak se pravidelně a nezaměnitelně neustále opakuje. Samozřejmě, že musíte být pořád soustředěni na likvidaci nepřátel a sbírání všech předmětů, na které po cestě narazíte, což je nezbytně nutné. Za vše získáváte jakési body, které můžete přerozdělovat do nabídnutých vlastností hlavního hrdiny. Tato činnost se bohužel během času stává fádní a rutinou, hrozí pořádný stereotyp, naštěstí vás na konci čeká souboj s poměrně silným Bossem, což alespoň zčásti eliminuje mnou zmíněné drobné nedostatky.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)