HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Special Enquiry Unit - vyšetřovací útvar (free hra)

Special Enquiry Unit - vyšetřovací útvarSpecial Enquiry Unit - vyšetřovací útvarSpecial Enquiry Unit - vyšetřovací útvarSpecial Enquiry Unit - vyšetřovací útvar

Tato hra je pro všechny ty z vás, kteří rádi přicházejí „věcem na kloub“, věnují se záhadám a tajům, mají oblibu v detektivkách a navíc i dobrý úsudek a v neposlední řadě obrovskou trpělivost a postřeh. Staňte se tudíž alespoň na chvíli rovněž detektivy a pomozte našim detektivům vyřešit záhadnou vraždu. Sbírejte důkazy, vyslýchejte podezřelé, hledejte uschované předměty, neboť to vše je vaším hlavním úkolem. Detektivní pár, který tvoří základ nově ustavené vyšetřovací skupiny „Special Enguiry Detail“, tvoří muž a žena, jakých známe z různých televizních seriálů skutečně nepřeberné množství, za všechny vám mohu připomenout oblíbený televizní seriál „Sběratelé kostí“. Jejich úkolem je vyšetřit vraždu dívky, která je nalezena v jednom z newyorských hotelových pokojů a vy si můžete svoje detektivní schopnosti vyzkoušet.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 115779 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 3300

Zobrazení tento měsíc: 2113

Hodnocení oblíbenosti (747x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Tato dnešní hra vám tudíž dává jedinečnou příležitost a možnost vyzkoušet si práci detektiva, přičemž je ale i zároveň přímo ukázkovým příkladem, že i adventury sice nepatří vždy k oblíbeným žánrům, ale existují i takové, které v kombinaci a propojením s jinými herními žánry, dokážou skutečně zaujmout širokou hráčskou veřejnost. Nemusíte si ani tak ve hře lámat hlavinky s překládáním textů, neboť ty nejsou pro samotné hraní tak jednoznačně důležité a podstatné, i když na druhé straně, pokud vám nejde pouze o hledání předmětů a tak o postup do dalších lokací, znalost angličtiny vás seznámí i se skutečně výpravným příběhem, což samozřejmě není rovněž k zahození. Stačí tedy plně se soustředit na hledání předmětů, a o postup ve hře máte postaráno, a to je přece vždy to nejdůležitější.

Hra je skutečně zajímavá a díky dobrému technickému i grafickému zpracování, zábavná, dobře hratelná a přitažlivá. Během pátrání po vrazích tedy budete řešit již zmíněné hádanky a rébusy, po jejich zvládnutí budete dál postupovat základním dějem, který je vysvětlován pomocí vložených, písemných dialogů, to vše samozřejmě v anglickém jazyce. Setkáte se i s jinými typy hádanek a rébusů, dojde ke konci i na skládání puzzle, takže budete stále v napětí a hra se jen tak honem neomrzí, nudit se rozhodně nebudete. Hru lze také označit jako „typickou“ ukázku tohoto hráčsky dosti vyhledávaným herním žánrem a dlužno říci, že se autorům skutečně podařilo vytvořit hru, která nejen zaujme, ale především pobaví a potěší. Nutno však přiznat, že si autoři tvorbu hry poněkud usnadnili, využili již totiž jejich známého, dříve zpracovaného „engine“, takže „ke slovu“ se dostali pouze výtvarníci a zčásti i scénárista.

Toto strohé konstatování však vůbec neznamená, že hra je špatná, není třeba ji zatracovat, i tak totiž odvedli autoři poctivý a obdivu si zaslouživší kus práce, přesto musím přiznat, že je ale je poněkud dosti překvapivé a udivující, že stvořili už několikátou podobnou hru. Přesto rozhodně neváhejte a dejte detektivnímu páru, tedy oběma agentům opět šanci a věnujte oběma vaši přízeň, i když hra se totiž pevně přidržuje takzvaných „zajetých kolejí“ a samotní autoři hry se ani trošku nepokusili vývojáři vymyslet něco zcela nového. Ostatně různé „rádoby“ změny, mnohdy jsou jen na škodu celkovému výsledku a pojetí hry, jako celku. V této hře naštěstí všechno zapadá jako kola v dobře šlapoucím ozubeném soukolí a navíc se všechno nejen soustředí na samotný příběh a hledání různých předmětů, přičemž průběžné, doprovodné mini hry, jsou pak jenom velice příjemným zpestřením a navýšenou zábavou, což je ovšem dobře.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)