HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Roly Poly Pumpkin - dýně na cestách (free hra)

Roly Poly Pumpkin - dýně na cestáchRoly Poly Pumpkin - dýně na cestáchRoly Poly Pumpkin - dýně na cestáchRoly Poly Pumpkin - dýně na cestách

„Haloween“ je svátek, jehož oslavy si žádný Američan nenechá ujít, i když v našich krajinách je tento svátek téměř neznámý. Tato skutečnost ovšem ale nic nemění na tom, že byste si tuto hru nemohli vyzkoušet, neboť se doslova pyšní svým dokonalým, přímo grandiózním technickým i grafickým zpracováním a zcela neobvyklým, originálním nápadem. Jedná se tudíž o hříčku, která našla vlastní koncept i v dalších anglicky mluvících zemích, kde je tento svátek a jeho oslavy, již dlouhodobou tradicí. Hlavním protagonistou této vtipné freeware hry je oranžová dýně, která se rozhodla vydat do světa, přičemž jistě předem netušila, jak strastiplná bude její putování. Celé herní prostředí je doslova vypiplané a vypilované do nejmenšího detailu, takže vás nenechá ani na chviličku vydechnout, a řádně vás překvapí.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 23743 KB

Výrobce: Adamskisoft   Web

Zobrazení celkem: 2259

Zobrazení tento měsíc: 1627

Hodnocení oblíbenosti (674x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Těšte se tedy na velkolepé zpracování a chytlavou atmosféru a nenechejte si hru ujít, byla by to vskutku veliká škoda. Freeware hra “Roly Poly Pumpkin“ je nasměrována zejména těm klidnějším a rozvážným hráčům, které mnohem raději, místo střílení a potoků krve, mají v oblibě především nenásilné herní koncepty s velice kvalitním herním designem, naprosto netradičním ovládáním, skvělou až vynikající hudbou, a dokonalou grafikou. Není mým zvykem popisovat v recenzích na freeware hry popis ovládání, dnes však právě kvůli jejímu specifickému a zcela nezvyklému ovládání, učiním. Tak tedy, hlavní hrdinky hry, tedy dýně, se ovládá klávesami W, S, A, D, skáče po stisknutí levého tlačítka myši a naklání se do stran, což je právě ono nezvyklé, kolečkem myši. Ptáte se tudíž, proč toto na první klamný pohled skromně vyhlížející dílko je technickou lahůdkou?

S již mnou několikráte zmíněnou oranžovou dýní se ocitnete v pohádkovém a barevně kouzelném světě, na níž zažije skutečně strastiplnou a nebezpečnou cestu, která vede přes hornatou krajinu, ukrývající mnohá překvapení a nástrahy včetně pastí a pastiček. Nejednou se vám totiž stane, že se odkudsi z pozadí zcela nenadále a z ničeho nic, vynoří strašlivé monstrum, z kopce se nakonec vyleze, ale jenom zčásti, podivného strašidla, a takových nečekaných „vychytávek“ naleznete ve hře spousty. Navíc po cestě narazíte i na aktivní předměty, které nejen můžete, ale musíte použít, jakými jsou například poletující, dýni přenášející vrtule, nebo kolotoč, do kterého nastoupíte, o pootočení vystoupíte a jen tak můžete dál pokračovat v další cestě. Prostě musím znovu zdůraznit, že grafika i technika jsou skutečně skvělé, promyšleně sestavené, jednotlivé lokace na sebe perfektně navazují a tak kompaktně vytvářejí jednotný celek.

Skutečně stejně lze potom hodnotit s velikým citem vybraný hudební doprovod, který už sám o sobě zalahodí vašim sluchovým orgánům. Hříčka „Roly Poly Pumpkin“ je tedy bezesporu, lapidárně řečeno a shrnuto, jediným obrovským, hodně milým a příjemným, překvapením. Vůbec se nebojím tvrdit, že vše je zde dokonale zpracováno, požiji li školskou klasifikaci, na výbornou, navíc i s hvězdičkou. Celkový výsledný dojem však poněkud kazí skutečnost, že hratelnost tohoto herního titulu tkví pouze v jakési procházce, či v exkurzi v nám tak málo známém „hallowenském prostředí“, jakékoliv konstatování a diskutování o samotné hratelnosti, by se minulo účinkem, neboť ve hře skutečně o nic jiného v žádném případě nejde. Celkově je tedy „Roly Poly Pumpkin“ hrou vysoce kvalitně zpracovanou, velmi dobře vyhlížející, ale po několika opakováních, se může omrzet. Úkolů máte ve hře hodně málo, prakticky žádné a tak až na ojedinělé výjimky, kterých je skutečně jako onoho příslovečného šafránu, pouze jen procházíte skvělým pohádkovým prostředím a kocháte se vskutku překrásným okolím
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)