HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Willys World - zachraňte svého pejska (free hra)

Willys World - zachraňte svého pejskaWillys World - zachraňte svého pejskaWillys World - zachraňte svého pejskaWillys World - zachraňte svého pejska

Ten kdo má rád zvířátka, zvláště pak ti z vás, kteří nějakého toho zvířecího miláčka chovají ve svých domácnostech, jistě se mnou budou souhlasit, že by pro něj udělali všechno možné. Starají se o jeho zdraví, chodí s ním k veterináři, kupují jim hračky a oblečky, krmí je a shánějí pro ně i nějaké ty pochoutky. Pakliže ještě tyto miláčky, jedná se hlavně o pejsky, považují za člena vlastní rodiny, nezná péče o ně žádných hranic a omezení. Tito „pánečci“ je milují, jako sebe sama a tak jistě pochopí, jak se asi cítí protagonista této freeware hry, který o svého čtyřnohého přítele přišel a to navíc velice krutým způsobem, jeho pejska mu unesl ukrutný a nenažraný drak. Vstupte tedy do pohádkového světa a v celkem padesáti lokacích udělejte vše pro to, abyste svého pejska nalezli, a vysvobodili jej z dračích spárů.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 2926 KB

Výrobce: Darkleo  Web

Zobrazení celkem: 2294

Zobrazení tento měsíc: 1611

Hodnocení oblíbenosti (712x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Váš úkol je tudíž zcela jasný a prostý, váš čtyřnohý přítel a kamarád, malý chlupatý pejsek jménem Charlie, je v akutním ohrožení. Váš klučina tedy přišel vskutku zcela neobvyklým způsobem o milovaného pejska a na to se přece nemůžete jen tak dívat a nechat malého psího nešťastníka na pospas jeho osudu. Vydejte se tudíž na strastiplnou cestu, plnou dobrodružství, překážek, pastí a pastiček a hlavně na vás číhajících nepřátel, kteří zřejmě chrání bezpečnost vaší zdlouhavé cesty, vedoucí až k samému drakovi. Po cestě se tedy vyhýbejte všem nástrahám, zbraní likvidujte potencionální nepřátele, přeskakujte propasti a přenášejte se dál po pevných i plovoucích plošinkách, přičemž neopomínejte sbírat všechny zlaté hvězdičky. V každé lokaci musíte vždy posbírat všechny do jedné, jen tak se vám otevřou další, nové lokace.

Není to však tak jednoduché, jak byste se mohli velice mylně domnívat, neboť ne všechny hvězdičky jsou na první pohled viditelné a zjevné. Budete tedy muset nejen pobíjet ze zbaně nepřátele, jdoucí vám „po krku“. Ale rozstřelovat i různé předměty, jakými jsou například balvany, dostávat se po trampolínách na místa, která jsou jinak pro vás nedostupná, přeskakovat šikovně po větvích stromů a hlavně sbírat osudové zlaté hvězdičky, kterých je také v každé lokaci nesmírní množství, tuším, že rovněž v každé taktéž padesát. Některé hvězdičky vám mohou vypadnout i ze zlikvidovaných nepřátel, takže buďte stále ve střehu. Mimo to za bezezbytku ukončené lokace, tedy levely, získáváte další odměny v podobě bodů a tyto vám potom odemykají všechny levely do tohoto, nádherného, barevného a pohádkového světa.

V každé úrovni je tedy nutno pomoci hlavnímu hrdinovi, který se jen tak mimochodem jmenuje Willi, sesbírat vždy již zmíněných padesát zlaťáků, což vás samo o sobě donutí dokonale a bezezbytku probádat celou lokaci, všude a všechno proskákat, rozstřílet veškeré zničitelné předměty a poslat bez milosti na onen svět každého nepřítele ihned, jakmile na něj narazíte. Za úspěšné dokončení každého levelu potom obdržíte další hvězdičku, za takto získané hvězdičky jako odměnu, přístup k novým lokacím a za dokončení všech levelů pak… No přece si nemyslíte, že vám to tady předem vyklopím? Ale domnívám se, a snad oprávněně, že jste natolik důvtipní a zkušení, že na to přijdete už i sami, a pokud ne, a chcete-li vědět, jak to všechno dopadlo, pak vám nezbude nic jiného, nežli hru dohrát až do samého konce.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)