HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Shaman Odyssey – sjednoťte ostrovany (free hra)

Shaman Odyssey – sjednoťte ostrovany    Shaman Odyssey – sjednoťte ostrovany    Shaman Odyssey – sjednoťte ostrovany    Shaman Odyssey – sjednoťte ostrovany

"Shaman Odyssey“ je poněkud nadprůměrná adventura, zkombinovaná se strategickými kprvky, která rozhodně zaujme především svým mimořádně zdařilým grafickým a technickým zpracováním, takže za zahrání rozhodně stojí. Jejími tvůrci jsou světoznámí autoři freeware, tedy tvůrčí kolektiv „MyPlayCuty“, což už hovoří v tom kladném smyslu samo o sobě. Ocitnete se v roli domorodého šamana a nebudete to mít skutečně ale vůbec lehké a jednoduché. Histě dobře víte, že na tak zvaním „Černém kontinentu“, žije mimo zcivilizované lokace i spousta různých domorodých kmenů, kteří se mnohdy příliš v lásce nemají, vedou mezi sebou spory a to i v častých bojích, o svá území, o lov zvěře a mnohdy mají i náboženský podtext a vzájemně se i požírají. Vaším úkolem tak bude pokusit se všechny znesvářené kmeny sjednotit.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 55837 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 2027

Zobrazení tento měsíc: 1394

Hodnocení oblíbenosti (579x):

Z Vaší IP adresy byla hra již hodnocena.
63%

Čeká vás tedy těžká, téměř sisyfovská“ práce, budete muset najít tu správnou metodu, aby se vám vámi předsevzatý úkol, podařilo splnit. Navštívíte tak spousty ostrovů a budete se muset snažit změnit způsob života divokých domorodců, naučit je žít v míru a přesvědčit je o tom, že žít na úkor jiných kmenů, je člověka nedůstojné a nežádoucí. Pouhými „řečmi“ byste toho samozřejmě mnoho neudělali, pádným argumentem pro vaše přesvědčení jsou příkladné činy. Takže vaše mírová mise probíhá tak, že budete putovat z jednoho ostrůvku na druhý, přičemž na každém z nich postavíte několik nových, nebo také vyřešíte několik vám zadaných, poměrně jednoduchých úkolů. Hra se velice liší od jí podobných her, neboť se musíte naučit řešit vše komplexně a hlavně ne zbrkle, takže budete muset pozorně sledovat samotný děj hry a přijímat ta správná řešení.

Hlavními devízami této vskutku vydařené adventury, jsou bezesporu její umístění do exotického prostředí a do nejmenších detailů propracovaná velkolepá grafiky. Je tedy zcela samozřejmé, že při hraní si přijdou „na své“ nejen příznivci a milovníci adventur, ale i všichni ti z vás, kterým nepřipadá nikterak vkusné a zábavné pouze se kopat, prát, či zabíjet a kteří tudíž očekávají od freeware her mnohem více. Hra je velice vhodná i pro dívky, dokonce i pro ty naše nejmenší, neboť navíc je velice lehce ovladatelná, dobře srozumitelná, výborně hratelná a obtížnost skutečně téměř nulová, hra vás totiž mnohdy doslova „vede za ručičku“ vpřed sama, i když přemýšlení se rovněž mnohdy nevyhnete. Však také o to přece v podobných hrách především jde, myšlení ještě přece nikoho nezabilo :-).

Hra však sice jenom trošku, ale přece jen často tak trošičku mate, neboť vámi ovládaný hlavní hrdiny, tedy již zmíněný šaman, nemusí totiž v každém případě dojít až na místo, kde právě probíhá nějaké akce, mám na mysli například stavění různých objektů. Také některé šamanem prováděné akce jsou téměř neskutečné, vždy jsem se domnívala, že bolesti hlavy, tak zvané „migrény“, jsou výsadou vysoce inteligentních a vyspělých lidských společností, tady však budete léčit z bolesti „kebulí“ i samotné domorodce, což mne dosti udivilo, možná, že mají výčitky svědomí za to, že „sežrali“ nějakého protivníka. Podobně jako v dosti jiných hrách od těchto autorů, řekla bych, že je to již jejich ustálených zvykem, se dočkáte i změn v podobě měnících se denních období, což ovšem hře jenom prospívá a nehrozí tak herní stereotyp. Skutečně pak například v noci plápolající ohně domorodců, jsou pak doslova „pastvou“ pro nedočkavé oči hráčů.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)