HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Nugget - ve světě přátel i nepřátel (free hra)

Nugget - ve světě přátel i nepřátel     Nugget - ve světě přátel i nepřátel     Nugget - ve světě přátel i nepřátel     Nugget - ve světě přátel i nepřátel

Bezesporu existují plné hry, o kterých lze říci, že grafické i technické zpracování vskutku nestojí ani „za zlámanou grešli“, a jsou pro hráčskou veřejnost naprostým zklamáním a fiaskem. Naleznete však i takové freeware, které si svým zpracováním a originalitou v ničem nezadají ani s takzvanými komerčními hrami, za jejichž stažení musíte „vyklopit“ nějakou tu korunku. Dnešní hra s podivným názvem „Nugget“ se však bezesporu řadí do té druhé, mnou zmiňované herní kategorie, ačkoliv se jedná o hru volně stažitelnou, přesto se vám nabízí úplně zdarma a věřte mi, že se nejedná o hru jen tak ledajakou. Je velice dobře hratelná, má až nevídaně svižné tempo, naleznete v ní spousty zcela originálních nápadů a navíc, zabavíte se při jejím hraní na dlouhou dobu. "Nugget" je plošinová hopsačka, která vás rozhodně zaujme, a pobaví.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 65585 KB

Výrobce: Ryan Touk  Web

Zobrazení celkem: 1960

Zobrazení tento měsíc: 1960

Hodnocení oblíbenosti (578x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

V herní kategorii plných her zdarma, je skutečně dnešní freeware s názvem „Nugget“ něco jako perla mezi ostatními, ji podobnými freeware hrami. Pokud tedy patříte mezi příznivce a milovníky „plošinových hopsaček“, potom si rozhodně nenechejte tuto mimořádně vydařenou hru ujít, bylo by opravdu velikou škodou ji ponechat bez povšimnutí, přišli bysta tak skutečně o jedinečný zážitek z vtipné a chytlavé hry, neboť „Nugget“ disponuje mnoha velice zajímavými a originálními nápady, zaručuje vám zcela bezproblémovou a skutečně i zábavnou hratelnost, přičemž vše velice inteligentně spojuje do sebe, byť se tváří navenek až podivuhodně minimalisticky, ale ve skutečnosti je pojatý velice moderním způsobem a to se cení. Svojí nelineárností a hlavně svým herním rozsahem, tedy vlastní délkou, skutečně překvapí i ty velice zkušené hráče, které už nic jen tak nezaskočí.

Z mnohých freeware her, které jste již odehráli, se může na první pohled zdát, že dnešní hra „Nugget“ patří k těm jednodušším a prostnějším, je však pravdou, že patří do kategorie těch koncepčně nejjednodušším. Po spuštění hry se ocitnete v roli hlavního protagonisty hry, kterým je malý oranžový čtvereček a budete se muset pohybovat ve světě mnoha podobných přátelských, ale i nepřátelských mnohoúhelníků. Dalším vaším úkolem pak bude a ve všech barvami hýřících lokaci vyhledávat a hlavně i aktivovat tlačítka, jejichž stlačení vám umožní ve hře postupovat dál. Velikým přínosem pak je dál možnost, že volba, jak a kudy dál, není striktně stanovena, ale naopak volby postupu je ponechána na hráči a jeho vlastním rozhodování, takže stereotyp z dlouhého hraní ván rozhodně hrozit nebude.

Ačkoliv je hra provedena a vytvořena ve skutečně málo vídaném minimalistickém stylu, je zpracována sic v jednoduché, zato však doslova skvěle vytvořené grafiky, roztomilých, až úsměvných, mnohdy i malých, či větších originálních nápadů, a navíc ještě k tomu působí až neskutečně. Přitom ale vzhledně a je i velice svěží. Původně autor hry celou hru „Nugget“ zamýšlel uplatnit tuto hru jako placené dílo, tedy nikoliv jako freeware hru, a musím uznat, že se mu ani trošičku nedivím, neboť jde o skutečně velice dobré dílo, za které by si někteří hráči nějaký ten penízek připlatili. Naštěstí si to ale rozmyslel a vymyslel skutečně originální řešení, vydal jím vytvořenou hru jako freeware hru a všem těm, kteří najdou v jeho hře zalíbení, vzkazuje: „Pokud chcete, přispějte autorovi na přilepšenou a jako odměnu za dobře odvedenou práci, nějakým, byť i malým peněžním obnosem“. Rozhodně vám to nic neudělá a podpoříte tak autorovu chuť k tvorbě dalších, vynikajících freeware her.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)