HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Rette Weihnachten - podivné Vánoce (free hra)

Rette Weihnachten - podivné Vánoce Rette Weihnachten - podivné Vánoce Rette Weihnachten - podivné Vánoce Rette Weihnachten - podivné Vánoce

„Rette Weihnachten“ je velice jednoduchou akční a postřehovou hrou s vánoční tématikou, která jistě přijde v této vánoční náladě všem vhod. Užijme si tedy touto hrou společně trochu té mimořádné vánoční pohody a pusťme se do sbírání různých vánočních předmětů, které se vám na hrací ploše objevují včetně Santa Klausů. Tato freeware je novou hříčkou, pocházející z Německa a dovolím si tvrdit, že její autoři byli bezesporu inspirování známou sérií freeware her na téma „Moorhuhn“. Hra není příliš dlouhá, hraje se na čas, žádná dějová linie se vám nenabízí, ve hře jde skutečně pouze o jedno, získat v rychle ubíhajícím časovém limitu co nejvíce bodů za sestřelené, ano rozumíte dobře, sestřelené vánoční ozdoby a Santa Klause. Ovládání je velice prosté a jednoduché, zcela si úplně vystačíte s levým tlačítkem myši pro střílení.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 2633 KB

Výrobce: Abramania  Web

Zobrazení celkem: 2300

Zobrazení tento měsíc: 2300

Hodnocení oblíbenosti (615x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

„Rette Weihnachten“ je navíc i hrou, která vám umožní vybít si svou frustraci z vám nedodaného dárku a tím nesplněním vašeho toužebného přání, tím nejlepším, a nic nepokazivším, způsobem, kterým je odstřelováním Santa Klause a jeho pomocníků, včetně různých vánočních ozdůbek. Takže patříte-li mezi ty, jímž se také vánoční přání nesplnila, potom se dejte do hraní a rozhodně se zklidníte a odreagujete, navíc si dokonale prověříte a procvičíte rychlost vašeho postřehu a vlastních reakcí. Poté co vstoupíte z první obrazovky do děje, jste vhozeni prakticky okamžitě do akce, která se po celou dobu odehrává v šedavé lokaci s několika plošinkami. Právě v tomto prostoru se budou objevovat objekty související s Vánocemi a to v několika různorodých formách a podobách. Tak se budete několikrát ve hře setkávat se Santa Klausy různých tvarů a velikostí, někteří z nich mají dokonce u nohou dárečky.

Celá samotná hra potom probíhá za doprovodu neúprosně vám ubíhajícího časového limitu, který se vám ukazuje po celou dobu hraní v horní části vpravo na obrazovce. Nahoře také na liště vedle výpisu stávajícího skóre a bonusů naleznete i počet vaší současné energie, ta je pak velice důležitější, než byste se zřejmě domnívali. Je to totiž právě ona, která vám stanovuje, kolikrát ještě můžete vystřelit. Samozřejmě ji bude tudíž nutno zapotřebí soustavně doplňovat pomocí sestřelování kulatých energetických bloků, kterých se ale naštěstí bude na hrací ploše objevovat dostatečné množství. Kromě již zmíněných vánočních ozdob a Santa Klausů jsou to dále již mnohem hůře polapitelní andělé, samozřejmě rovněž rozličných rozměrů. Tito se pak pohybují vzduchem vždy z jedné strany hrací plochy na protější, během tohoto jejich přesunu byste je měli rovněž sestřelit. Za každý sestřelený objekt pak získáváte cenné body na vaše konto, dosažený bodový zisk si pak můžete svým jménem, či alias, zapsat do konečné výsledkové tabulky.

Co tedy ještě více říci na závěr této recenze? Dnešní freeware hra s vánoční tématikou „Rette Weihnachten“ je novou německou vánoční hrou, která se zcela očividně inspiruje v jedné ze slavných freewarových klasik, tím mám samozřejmě všem jistě dobře známé „Moorhuhnovky“, doposud stále oblíbené u široké hráčské veřejnosti. Mluvit zde o nějaké dějové linii by bylo zcela zbytečné a to z toho důvodu, že žádná v této hře neexistuje. Pokud tedy něco takového očekáváte, potom celkově může být „Rette Weihnachten“ takovým částečným, vánoční zklamáním, sama jsem od hry očekávala mnohem více. Graficky je na tom hra velice dobře, i po stránce technické rozhodně obstojí, je lehce ovladatelná a obtížnost prakticky nulová. Snad vás přiměje k jejímu opakovanému hraní právě již mnou nabídnutá možnost, zapisovat výsledky do konečné tabulky, můžete si také k počítači přizvat sourozence, či dobrého kamaráda a soutěžit na „přeskáčku“ mezi sebou o co největší zisk konečných bodů.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)