HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Will You Ever Return - procházka peklem (free hra)

Will You Ever Return - procházka peklem Will You Ever Return - procházka peklem Will You Ever Return - procházka peklem Will You Ever Return - procházka peklem

Tak copak přátelé, domníváte se, že skutečně existuje peklo, nebo jen v pohádkách a bájích? Pokud si tedy vyzkoušíte dnešní hru, potom zjistíte, že peklo existuje, tedy ovšem pouze v této hře. Hra se nemusí líbit všem, jistě však může hráče zaujmout především svým bizardním námětem a zpracováním, znázorňuje totiž peklo, tak jak si ho představujete jen v divokých snech. Výborná animace a všudypřítomné pekelné výjevy jsou jen malou kapkou v moři mohutného šílenství, které je mohutně navíc věrohodně podpořeno hudbou, za jejíž výběr by se nemusel stydět ani ten nejotrlejší masový vrah. Prohlídka pekla v podání tohoto titulu je opravdu zábavná a hodně psychopatická cesta. Hra, ve které není nic svaté, však rozhodně není pro každého, by se tak dala nejlépe vystihnout názvem "skutečné šílenství".

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 111514 KB

Výrobce: Jack Spinoza   Web

Zobrazení celkem: 2312

Zobrazení tento měsíc: 2312

Hodnocení oblíbenosti (580x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Ostatně co jiného čekat, když hlavní hrdina a protagonista této hry propadl peklu? V očistci, kam byl za své neomluvitelné hříchy uvržen, mu dělá průvodce básník Vergilius. Cesta zpět na svět, odkud byl nečekaně vyhnán jednou dobře mířenou kulkou, je pro něj tudíž zcela nemožná. Jako živý člověk se tedy již nikdy na svět nevrátí, naštěstí pro něj se ale na Zemi ve světě živých zrovna slaví „Halloween“, a tak je mu umožněno, ovšem pouze na jedinou noc, do světa živých podívat, ale pouze jako roztěkaný duch. Peklo v tomto podání je opravdu něco, co se jen tak hned nespatří. Prapodivné, jakoby „trhané“ animace, opravdu působí, jako by se zde nadobro zasekl čas. Ploužící se postavy až bizardních tvarů bloumají po rozlehlých pláních se zármutem z věčného zatracení.

Odevšud je potom slyšet pouze nářek, skřeky, pláč a i šílený smích těchto bloudících duší. Mezi tím vším pak poletují malí neposední ďáblové a do skoku jim hraje výběr hudby, ze které až běhá mráz po zádech. Projdete si řadu místností, v jedné z nich například sám Belzebub, coby vládce celého části pekla mistrně, mlátí do rytmicky do bubnů pekelné diskotéky, zatímco v místnosti druhé se ve slizu, neradostně koupe Harrison Ford, který jako jediný člověk má tu možnost přecházet mezi světem živých a peklem. V tu chvíli se hudba mění na výběr experimentálních, undergroundových hitů ze šedesátých let, pozadí pak doplňují výjevy z obrazů Hieronyma Bosche a míra už tak doposud obrovského šílenství, ještě více narůstá.

Poněkud těmito akcemi zmatený hráč tak potom objevuje všechny "krásy" posmrtného života hříšníků a snaží se alespoň najít cestu na krátký okamžik zpět mezi živé. Toto mu umožní pět lidských lebek, které se musíte snažit v této pekelné říši získat od různých pekelných „zmetků“, které je za splnění některého z jimi zadaných úkolů pro vás, samozřejmě rády vydají. Skutečně výborná, nevídaná a hlavně neopakovatelná nálada očistce, potom drží zábavu po celou dobu na poměrně docela slušné úrovni, aby se nakonec ukázalo, že ani obyvatelé tohoto pochmurného podsvětí, ani samotné peklo, není konec konců tak hrozné místo k docela snesitelnému, posmrtnému životu, tedy pro hráče této hrůzy plné hry tak tomu aspoň je. Hra tedy skutečně za zahrání stojí, co mi na ní ale vadilo, je její délka, je až neskutečně krátká.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)