HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

The Burger Flipper – upečte si hamburger (free hra)

The Burger Flipper – upečte si hamburgerThe Burger Flipper – upečte si hamburgerThe Burger Flipper – upečte si hamburgerThe Burger Flipper – upečte si hamburger

Chodit dnes na jídlo do restaurací, je mnohdy sázka do loterie. O tom jste se mohli sami přesvědčit, pokud sledujete televizní program na Primě, nazvaný „Ano, šéfe“, v němž stupidní kuchař Zdeněk Pohlreich, neblaze proslulý oslovováním svých kolegů rčením „Vole, vole“, testuje kvalitu jídel, podávaných v restauracích a jídelnách, přičemž ne vždy tyto obstojí. V dnešní hře pracuje v jedné takové restauraci kuchař jménem Tom, v níž připravuje pro své hosty speciální a výtečné hamburgery. Jedná se tudíž o adventuru, v níž vláda hrozí zavřením restaurace pro její vysokou kvalitu a vzorným službám zákazníkům, takže Tomův šéf mu dal podivný úkol, vyrobit hamburger, který nebude mít nic přírodního. K tomu musí Tom sehnat houby, slaninu a jiné přísady. Jde o velmi vtipnou adventuru, s mnoha humornými komentáři.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 21675 KB

Výrobce: Leonardo Ruffin "Elruffo"  Web

Zobrazení celkem: 2253

Zobrazení tento měsíc: 2253

Hodnocení oblíbenosti (680x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Humor skutečně provází celou hru, mnohdy se jedná o černý humor, řekla bych, že i „šibeniční“, za příklad může posloužit souboj s obří krysou na záchodech, kde ale také získáte houby. Hledejte tudíž, jako ostatně v každé adventuře, různé předměty a snažte se je používat co nejvíce logicky, pokud to ovšem půjde. „The Burger Flipper“ v sobě sice přináší několik velice zajímavých charakterů, ale svou délkou se bohužel zařazuje mezi kratší hry. Trochu vás ale může potrápit samotné ovládání hry, pokud se totiž chcete dostat do inventáře, musíte kliknout na Tomyho kapsu, což je jistě poněkud nezvyklé. Tom tedy pracuje ve snad jediném „fastfoodu“ na světě, který vede světoběžník sovět Boris a kde se servírují jenom zdravé vegetariánské pokrmy. To se ale stane trnem v oku vládě, která hrozí zavřením vašeho„fastfoodu“, což ovšem nemůžete dopustit, protože bez své výplaty přece nemůžete vyžít, ani si večer po práci vyrazit na rande se svojí milovanou.

Jak už jsem zmínila v předchozím odstavci, hra je skutečně dosti krátká a zkušení „adventurníci“ jí dokážou projít na samý konec za několik krátkých minut, což je její největším nedostatkem. Tento handicap ale velice silně přebíjejí pozoruhodně vtipné Tomovy komentáře k čemukoliv, s čím se setká. Grafické zpracování je bohužel zase slabinou hry, je totiž zpracována ve velice nízkém grafickém rozlišení, což je rovněž hře na škodu. Hratelnost je naopak zcela klasická, kdy sbíráte předměty a různé ingredience, sem tam je poté ve vlastní kapse kombinujete, a o je nejdůležitější, nepřestáváte se chechtat Tomovým „frkům“, což ocení i ti nejzarytější kritici všeho na světě. Máte-li stejně jako já slabost pro staré, dnes už nemoderní adventury, neváhejte ani chviličku a pojďte se hromadně těšit na pokračování, mám totiž informace, že se intenzivně pracuje na pokračování této hry.

Mnou již zmíněný „vůl“ Zdeněk Pohlreich, který sám sebe navíc povýšil na mistra všech mistrů v oblasti kuchařského umění, by se jistě divil, co všechno za ingredience lze použít při přípravě „chutného“ hamburgeru. No Tomymu nic jiného nezbývá, chcete-li hru ukončit společně s Tomym, pak musíte respektovat herní linii tak, jak ji pro vás připravil sám autor této hry Leonardo Ruffin "Elruffo". I tak vám ale mohu zaručit, že se, bohužel jen na chvíli, velice dobře pobavíte. A o to přece v každé hře a nejen v této, především jde. Tak vám nakonec přeji hodně dobrou zábavu a to všem, i těm největším škarohlídům. Vždyť ne nadarmo se říká, že „smích je kořením života“ a zde se nasmějete skutečně do sytosti.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)