HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Asakae - pomozte mariňákovi (free hra)

Asakae - pomozte mariňákoviAsakae - pomozte mariňákoviAsakae - pomozte mariňákoviAsakae - pomozte mariňákovi

Jake Clover, málo známý autor této freeware, jménem Jake Clover, zřejmě se potřeboval nějakým způsobem odreagovat, jinak si nedovedu představit, co jiného by ho mohlo inspirovat k vytvoření takovéto divoké střílečky. Vytvořil totiž hru plnou střelby, zabíjení a to dokonce i pomocí výbušnin, plnou mrtvol a potoků krve. Tato řežba vás bude provázet celou hrou a každou sekundu budete coby mariňák, se kterým se ve hře ztotožníte, na pokraji smrti a bude záležet jen na vašich taktických schopnostech, zda hru dotáhnete až do celkem dosti překvapivého konce. Země je opět napadena nepřáteli z Vesmíru a vy v roli bezejmenného mariňáka jste se rozhodli pro boj. Musíte tedy přežít, můžete při střelbě zalehnout a tím se vyhnout spršce laserů, ale nepřátelé mají i granáty, takže je nutné se vracet kus nazpět, jinak nepřežijete.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 3837 KB

Výrobce: PixelHaus Toast   Web

Zobrazení celkem: 2129

Zobrazení tento měsíc: 2129

Hodnocení oblíbenosti (615x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Jedná se tudíž o dvourozměrnou hru na vojáky, a to až s přehnaným, akčním tempem, slušnou, ale poněkud zčásti omezenou hratelností, a velice prapodivným závěrečným zakončením. Pro všechny příznivce akčních stříleček je rozhodně tato zcela výjimečná hra, skutečnou lahůdkou, i když ji lze dohrát při použití správné bojové taktiky, skutečně za několik krátkých minutek. V boji vám pomáhají další vaši kamarádi ve zbrani, ale ti spíše hrají roli „potravy“ pro nepřátele, byť rádi a často položí svůj vlastní život jen proto, aby vás alespoň částečně ochránili a zaštítili. Ve skutečnosti vše, o co ve hře vůbec jde, je vaše činnost prostřílet se stále dopředu přes veliké spousty dobře vyzbrojených nepřátel, často používat možnost zalehnutí, vracet se zpět a vrhat granáty na nepřítele, které ovšem nepřátelé vrhají i na vás a to vy chvíli, kdy to čekáte nejméně.

Chcete-li tedy přežít tuto skutečně vražednou nepřátelskou palbu, pak jakmile spatříte nepřátelský granát, rychle jej z bezpečné vzdálenosti rozstřelte, nebo vycouvejte od něj o kus dozadu a počkejte, až vybuchne, všechno mi to hodně připomíná vyloďování sovětských vojáků na řece Volze při bitvě o Stalingrad. Jen jsme se tady posunuli do budoucnosti, kde namísto kulek, zabíjejí lasery a obrovské, jakoby předpotopní bestie. Na druhé straně je pak velikou výhodou, že hra vás za váš případný skon, nikterak netrestá, neboť pokud zemřete, po chvíli znovu povstanete, a vzápětí ihned už vesele pobíháte znovu po bitevním poli a střílíte jednu ránu za druhou, což určitě hodně potěší méně zkušené hráče. Jedno je ale jisté, hry vás určitě po určité době počne nudit, neboť kromě již zmíněného soustavného zabíjení, ve hře tudíž o nic jiného nejde, i pouhé soustavné masakrování se může hodně brzy omrzet.

Při tom všem vám většinu výhledu na obrazovce zakrývá velké číselné odpočítávání herního času, které vás seznamuje se skutečností, kolik vám ještě do konce hry zbývá odehrát sekund. Je tudíž zcela logické, že pokud tento ukazatel spadne na nulu, ve hře jste obstáli a můžete se potěšit podívanou na skutečně nečekaný a neobvyklý konec hry. Co však musím se vší rozhodností pochválit, je audiovizuální zpracování této podivné hry, toto se autorovi opravdu více než povedlo. Jednoduchá grafika sice nemusí zaujmout ty více náročné hráče, přesto ale ji není nutné poplivat a svůj účel plní na sto procent, do podivného, jakoby nadpřirozeného světa, zapadla zcela dokonale a perfektně. Takže, vážení, pokud rádi měříte své síly se silnými a odolnými, nesmlouvavými nepřáteli, je tato hra nespornou výzvou pro vás, v níž si můžete prověřit vaše taktické a bojové umění.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)