HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Hidden World of Art 2 - padělatelé (free hra)

Hidden World of Art  2 - padělatelé     Hidden World of Art  2 - padělatelé     Hidden World of Art  2 - padělatelé     Hidden World of Art  2 - padělatelé

Padělatelství, není bohužel jen tak nějaká vášeň, ale přímo, i když nežádoucí profese. Padělatelé rostou jako houby po dešti, navíc padělat lze všechno, na co si jen vzpomenete. Některé padělky lze rozeznat již na první letmý pohled, jiné jsou však od originálů k nerozeznání a jsou to téměř umělecká díla. Padělají se tedy nejen například bankovky a mince, ale i známky, umělecká díla včetně obrazů slavných malířských mistrů. A právě poslednímu typu padělání obrazů je věnovaná dnešní skvělá logická hry od světoznámých autorů „MyPlayCity“, která je ale jakýmsi pokračováním předchozího dílu. V něm jste sledovali mladou dívku jménem Lan Vassari, která byla začínající restaurátorkou obrazů a pomáhali jí nastoupit profesionální dráhu v této oblasti, druhý díl na předcházející navazuje, i když tedy trošku z jiného pohledu.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 191838 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 3132

Zobrazení tento měsíc: 3132

Hodnocení oblíbenosti (662x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Po těžké a namáhavé práci si hlavní hrdinka prvního dílu dopřála krátký odpočinek na vysluněných plážích u moře, a tak si užívala zaslouženou a vysněnou dovolenou. Jaké však bylo její nepříjemné překvapení po návratu domů, které vůbec nečekala? Z novinových aktuálních článků dozvěděla o lupičích, kteří využili její přechodné nepřítomnosti a obohatili se velice nekalím způsobem, ukradli totiž několik vzácných obrazů světových malířských mistrů. Naše protagonistka a hlavní hrdinka hry Lana Vassari, si tudíž kupuje nový byt a dává se ihned do práce nejen restaurátorské, ale nyní také i detektivní. Samotný princip ale zůstává stejný tak, jak ho znáte z předcházejícího dílu, musíte opět vyhledávat na jednotlivých obrazech ukryté předměty, které tam nemají co dělat, a tak si vydělat tímto způsobem peníze na zařízení nového bytu a vrátit se pak opět do starých kolejí.

Každý z mnoha levelů je přitom svým způsobem jedinečný, a to i svojí doprovodnou hudbou a z grafického ztvárnění přímo vyzařuje celková roztomilost. Jistě jste pochopili již sami, že vaším úkolem je opět pomoci hlavní hrdince hry v její práci a posunout její specializaci o pořádný kousek výš. Šikovná a nadějná mladá restaurátorka tedy nyní proniká do zákulisí padělatelů slavných obrazů a snaží se zachránit vzácné skvosty před jejich znehodnocením. Ovšem budete muset zcela zapomenout na nějakou klasickou adventuru, hledání předmětů probíhá znovu v arkádovém stylu a je zde stále na prvním místě a příběh spojují pouze jednotlivé mezi scény. Bohužel všemu navíc i korunuje „ojeté“ klišé z podobných her, dekorativní zdobení místnosti za přidělované body, které zde působí jako pověstná „pěst na oko“, a hráči s kladným vztahem k obrazovému umění by si zřejmě svůj byt takovými, doslova „kýči“, nevybavovali, aniž by je navíc rozvěšovali po stěnách.

Pokud se týče hlavní herní náplně, potom zde naopak v porovnání s konkurenčními hrami podobného typu, naleznete převážně kladné prvky, které ocení především ti z vás, jímž je angličtina „španělskou vesnicí“. U každého předmětu totiž naleznete náhled a obrys hledané věci, tak tedy máte tak alespoň trochu představu, které předměty máta nalézt. Toto se ale ovšem netýká pouze bonusové části, kdy hledáte předměty v konkrétním pořadí. Některé z obrazů pak mají reálnou inspiraci, jiné nejspíš nebudete vůbec znát. Hledané předměty z větší části na obraz nepatří již na první letmý pohled, ale lze je odstranit teprve až tehdy, když se objeví na seznamu. Některé předměty naopak pochází z dané historické doby a do obrazu dobře zapadají. Velice svérázně vtipně je řešena situace, kdy náhodně klikáte po hrací ploše a doufáte, že zcela náhodně narazíte právě na některý z hledaných předmětů. Po chvíli se vám totiž na restaurovaný obraz vylije barva a vy ji musíte honem vygumovat. K dispozici máte i nápovědu, pokud totiž kliknete na lupu a máte dostatek potřebných bodů a za nápovědu zaplatíte, pak po opětovném kliknutí na lupu bude předmět označen. Má to ovšem negativní dopad, pokud tento způsob hraní budete soustavně používat, potom se nezapíšete do tabulky nejlepších dosažených výsledků, která je rovněž ve hře k dispozici.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)