HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Jane Croft - vyšetřete smrt milionáře (free hra)

Jane Croft - vyšetřete smrt milionáře  Jane Croft - vyšetřete smrt milionáře  Jane Croft - vyšetřete smrt milionáře  Jane Croft - vyšetřete smrt milionáře

Agentka FBI Jane Croftová, pátrá po vrahovi londýnského milionáře, a kdo ví, třeba se jí to právě díky vám,podaří. Zároveň bude chtít odhalit i vraha jejího tragicky zesnulého parťáka. Přidejte se tedy k dobře známému detektivovi Croftové v její snaze rozlousknout případ v této agenturní a logické hře s ukrytými předměty, která se nazývá „Jane Croft: The Baker Street Murder“. Naskýtá se sice mnoho podezřelých, jakož i mnoho důkazů, ale jen vy samotní můžete odhalit vraha. Prohledávejte tudíž různá místa, nalézejte stopy, vyřešte zadané úkoly a pomstěte vašeho přítele ve hře „Jane Croft: The Baker Street Murder“. o ani měsíc, co agentka Jane Croftová přišla ve službě parťáka. Pátrání po vrahovi však přeruší nový případ, když je v ponuré a zaplivané londýnské uličce Baker Street, nalezeno tělo místního milionáře.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 109123 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 2936

Zobrazení tento měsíc: 2936

Hodnocení oblíbenosti (598x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Dnešní logická a postřehová adventura, nazvaná „Jane Croft: The Baker Street Murder“, je tedy další variantou na známý a oblíbený kreslený seriál, na který si možná někteří z vás pamatují i z našich televizních pořadů, vysílaných pod názvem „Whre´s Wally“. Na málo přehledné hrací ploše, plné různých předmětů, musíte tudíž pomocí klikáním myši, vybrat ty, které se nacházejí na seznamu, který je ovšem v anglickém jazyce. Jde tedy především o trénování postřehu a samozřejmě i trpělivosti, navíc i o prověrku znalostí anglických slovíček. Dosti často v podobných hrách používaná zkratka v podobě náhodného klikání na vše, co by snad mohlo být hledaným předmětem, zde totiž není funkční, neboť jakmile po sobě několikrát kliknete na nesprávné místo, váš kurzor zamrzne a na několik sekund jste diskvalifikováni, musíte tedy vyčkat, až se kurzor znovu reaktivuje.

Hra je skutečně zajímavá a díky dobrému technickému i grafickému zpracování, zábavná, dobře hratelná a přitažlivá. Během pátrání po vrazích tedy budete řešit již zmíněné hádanky a rébusy, po jejich zvládnutí budete dál postupovat základním dějem, který je vysvětlován pomocí vložených, písemných dialogů, to vše samozřejmě v anglickém jazyce. Setkáte se i s jinými typy hádanek a rébusů, dojde ke konci i na skládání puzzle, takže budete stále v napětí a hra se jen tak honem neomrzí, nudit se rozhodně nebudete. Hru lze také označit jako „typickou“ ukázku tohoto hráčsky dosti vyhledávaným herním žánrem a dlužno říci, že se autorům skutečně podařilo vytvořit hru, která nejen zaujme, ale především pobaví a potěší. Nutno však přiznat, že si autoři tvorbu hry poněkud usnadnili, využili již totiž jejich známého, dříve zpracovaného „engine“, takže „ke slovu“ se dostali pouze výtvarníci a zčásti i scénárista.

Nicméně toto konstatování vůbec neznamená, že hra je jakýmkoliv způsobem špatná, není třeba ji poplivat, i tak totiž odvedli autoři poctivý a obdivu zasloužící si kus práce, přesto musím přiznat, že je ale je poněkud dosti překvapivé a udivující, že stvořili již třetí, nebo čtvrtou?, detektivní pátračku, začínající podivným ženským jménem „Jane Croft“. Přesto rozhodně neváhejte a dejte agentce FBI „Jane Croftové“ opět šanci a věnujte jí svoji přízeň, i když hra se totiž pevně přidržuje takzvaných „zajetých kolejí“ a samotní autoři hry se ani trošku nepokusili vývojáři vymyslet něco zcela nového. Ostaně různé „rádoby“ změna, mnohdy jsou jen na škodu celkovému výsledku a pojetí hry, jako celku. V této hře naštěstí všechno zapadá jako kola v dobře šlapoucím ozubeném soukolí a navíc se všechno soustředí na samotný příběh a hledání různých předmětů, přičemž průběžné, doprovodné mini hry, jsou pak jenom velice příjemným zpestřením a navýšenou zábavou, což je ovšem dobře.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)