HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Spaceman In Space – kosmonaut v prostoru (free hra)

Spaceman In Space – kosmonaut v prostoruSpaceman In Space – kosmonaut v prostoruSpaceman In Space – kosmonaut v prostoruSpaceman In Space – kosmonaut v prostoru

Nemám příliš v oblibě hry, které se odehrávají pouze v jediné lokaci, tentokráte ale musím pochválit autory za tuto adventuru, i když právě v ní se budete pohybovat pouze v jediné lokaci a hledat různé předměty, zajišťující vám další postu ve hře. Jak říkají sami autoři tohoto dílka, není tomu tak dlouho, co vytvořili podobné hry s názvem „Maestro: Notes of Life“ a „Maestro: Music of Death“, které měly u hráčů nečekaný ohlas, což je přimělo k vytvoření další hry, tedy dnešní adventury s názvem „Spaceman In Space“. Ve hře se rovnýma nohama ocitnete v jakémsi podivném Vesmíru, v roli hlavního protagonisty hry, kterým je kosmonaut, kterému krutá a zlomyslná čarodějnice uzmula jeho oblíbenou hračku, tedy gumovou kačenku. Je tedy jasné, co bude váš úkol, pomoci tak kosmonautovi milovanou kačenku nalézti.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 9707 KB

Výrobce: Ben304  Web

Zobrazení celkem: 2075

Zobrazení tento měsíc: 2075

Hodnocení oblíbenosti (692x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Tentokráte se tedy opět jedná o mimořádně neortodoxní hříčku, navíc adventuru, v níž se nacházejí skutečně opět velmi neskutečné průpovídky a „špeky“, bohužel ale v anglickém jazyce, takže neznalci tohoto germánského jazyka si je nevychutnají a budou tak o hodně ošizeni, ale i napříč tomu se dá i tak adventura úspěšně dohrát. Navíc je hra i namluvena, je vidět, že autorům hry na výsledku skutečně záleželo. Je jenom tak trochu na škodu, že adventura je skutečně poněkud krátká, přidat na její délce a navíc i nějakou tu další lokaci, by hře jen opravdu prospělo. No nebudu zde „plakat“ nad rozlitým mlékem“, hra je prostě taková, jak ji ztvárnili sami autoři a s mým pláčem ji nespravím, ani neprodloužím.

Konečně jsme se tedy dočkali vytvoření nové hry, od autora freeware, který si říká „Ben304“, známého herního a designérského mistra v oblasti tvorby adventur. Je o něm velice dobře známo, že „Ben304“ se nikdy nevyhýbal novým, originálním nápadům a zcela neotřelým herním konceptům a jeho, bohužel ve většině případů velice krátké hry, přesto vždy získávaly pravidelně nadprůměrná hodnocení. Tak jakpak je na tom jeho nejnovější freeware adventura? „Spaceman In Space“ je jako vždy adventurou s velmi lákavým a poetickým grafickým zpracováním, v čemž autor vždycky vynikal. Stačí si připomenout kromě již dvou zmíněných jakékoliv jeho předchozí dílko a jsem z duše přesvědčena, že mezi nimi nenaleznete žádné takové, které by se za svého autora muselo stydět. Společně s výtvarnou stránkou šlo totiž vždycky o velice dobrou herní atmosféru, která byla patrně viděna právě, u mnou výše jmenovaných jeho her.

Jak vidno, „Ben304“ tedy úspěšně a vytrvale pokračuje ve své tvorbě dál a lze předpokládat, že jeho sláva a věhlas jen dále porostou. Zdá se však, že začal více experimentovat a přinášet jeho fanouškům nové, zcela neortodoxní herní zážitky, neboť i dnešní adventura „Spaceman In Space“, bezpochybně dál pokračuje v této jeho již vyšlapané cestě. Celá hra tedy odehrává v jediné lokaci, i to je pro tohoto autora docela typické. Váš protagonista jménem Spaceman se vrátil z Vesmíru a zjistil, že baba čarodějnice mu ukradla jeho gumovou kačenku do koupele, přičemž jak donutit tuto zlomyslnou zlodějku, aby jeho hračku vrátila, to je již vaším úkolem. Hra je doslova prorostlá narážkami a vtípky, mnohdy těžko stravitelnými a pochopitelnými a celým svým absurdním nadhledem velmi silně uvádí do praxe onen známý, extrémně suchý anglický humor.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)