HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Alien Shooter 2 – krvavá řež v kosmu (free hra)

Alien Shooter 2 – krvavá řež v kosmu  Alien Shooter 2 – krvavá řež v kosmu  Alien Shooter 2 – krvavá řež v kosmu  Alien Shooter 2 – krvavá řež v kosmu

„Alien Shooter 2“ je skutečně nadupaná, šílená super akční střílečka, plná potoků krve ustřelených hlav a údů, která jistě přitáhne množství hráčů, libujících si v takových, divokých hrách. Jedná se tedy o zběsilou střílečku v podivném, izometrickém světě, ve kterém poteče tak obrovské množství krve a odporného slizu, že to některé slabší povahy nemusí až unést. Návrat chodbami po každé úspěšně zakončené misi je doslova jako vystřižený z nějakého hororu. Během každé bojové mise budete muset zabít stovky, i více bestií a různých potvor, což zřejmě nezní příliš optimisticky, ale spíše zcela naopak. Nezapomenete-li včas nakupovat dostatečné množství tolik potřebné munice a ochranné štíty, pak vyjdete z těchto řeží vítězně, a to díky výborné řešené herní obtížnosti, kdy se vám pořád zpřístupňují nové zbraně, a možnosti ochrany.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 268287 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 3111

Zobrazení tento měsíc: 3091

Hodnocení oblíbenosti (666x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Vyvražďování mimozemských Vetřelců, je opravdu bohulibá činnost a navíc až neuvěřitelně zábavná, vše je ale přizpůsobenu hlavnímu požadavku, tedy aby se vám hra neomrzela tak, že se vám v průběhu jednotlivých misí nejen střídají lokace, ale navíc se soustavně a opětovaně objevují nové, až zrůdné postavy nepřátelských mimozemšťanů, navíc a především se rozšiřuje i nabídka všemožných, moderních a razantních zbraní, kterými lze nepřátelské Ufony zlikvidovat. Nabídne se vám takto dokonce i možnost nasednou například do opancéřovaných vozidel, vyzbrojených raketomety, dostanete však i příležitost seznámit se se zbraněmi hromadného ničení. Co jistě oceníte, je často se měnící prostředí, jejichž vzezření je skutečně fantastické a úchvatné.

Jednotlivé místnosti, pokud se v nich ocitnete, jsou plné různých předmětů a doplňky, které je možné rozstřelovat a jejichž exploze rovněž nadělá pořádnou paseku mezi nepřáteli. Samo prostředí pak velice citlivě reaguje na vaše počínání, často se po výbuchu ocitnete v naprosté tmě, takže budete muset bojovat pomocí vlastní intuice a předvídavosti, velice často vám vámi způsobená exploze osvětlí přístup do dalších místností, v mnohých z nich potom objevíte nové, účinnější a razantnější zbraně. Obvykle dostáváte za úkol splnit poměrně jednoduché příkazy a hra vám sama napoví, jak byste je nejlépe mohli vyřešit. Ve veliké většině případů však zdaleka nejde o jediný možný směr postupu, nemusíte se cítit uzavření v cyklu autory daných omezení. Tak třebas hnedle na začátku se musíte dostat do útrob základny, kde zuřivě bojují Vetřelci, a měli byste tak vchod si zpřístupnit pomocí výbušniny. Při troše přemýšlení však přijdete na jednodušší a nápaditější řešení a navíc, což je pro vás výhodné, získáte bonusy k navýšení vyší dovednosti.

Samotné hraní pak odsypává až neuvěřitelně rychlým tempem, souboje jsou zábavné, svérázné a rychlé, takže se hra jen tak rychle neomrzí. Předností hry je možnost si zabojovat i v multi -playeru, který vám mohu rovněž jen doporučit. „Alien Shooter 2“ je tudíž bezesporu vyzrálá a propracovaná bojová hra, které navíc ani nechybí ani příběhová linie. Pakliže jste tedy zapřisáhlými příznivci ryzí akce, pak už dlouho jste tu neměli tak skvělou příležitost se vyřádit na nepřátelských Vetřelcích. Zároveň hra všem dokazuje, že koncept izometrických, seshora viděných stříleček má stále své místo v oblasti akčních freeware her, neboť se jedná o herní pojetí, které si v ničem nezadá i s komerčními CD, nebo DVD hrami. Po technické stránce totiž vypadá hra přesně tak, jak se na takovou hru patří, přičemž i její grafika působí nádherně a věrohodně, prostředí jsou velice variabilní, zkrátka a dobře jen těžko byste hledali nějaké negativní stránky hry, které by stálo zato autorům vytknout.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)