HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Keys of a Gamespace – cesta do minulosti (free hra)

Keys of a Gamespace – cesta do minulostiKeys of a Gamespace – cesta do minulostiKeys of a Gamespace – cesta do minulostiKeys of a Gamespace – cesta do minulosti

Život se s námi někdy skutečně nemazlí, mnozí z vás jistě nadělají během něj spousty „kotrmelců“, za které se mnohdy později stydí. Některé pochybné počiny se dají sice napravit, většinou to však již nejde, znáte přece české úsloví, že „pozdě bycha honit!“ Pak vám už nezbývá vůbec nic jiného, než „nakopnout“ stroj času a všemu nastavit lepší příznivou budoucnost. Tak toto je tedy obsah a námět dnešní adventury od nepříliš známého autora freeware, jménem Sébastien Genvo. Protagonista této freeware se nazývá Sebastian, jeho vlastností je jeho velký koníček, jímž je počítač, u kterého tráví všechen svůj volný čas. To se samozřejmě ale vůbec nelíbí jeho manželce, která mu dá ultimátum, buďto ona, nebo počítač. Sebastian se rozhodne vše řešit, pustí se s vervou do hledání osudné chyby, které se v minulosti dopustil.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 77181 KB

Výrobce: Sébastien Genvo  Web

Zobrazení celkem: 2247

Zobrazení tento měsíc: 2170

Hodnocení oblíbenosti (602x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Hra vás tedy zavede do minulosti Sebastiana, kde se potom tento dozví, proč se stal doslova otrokem herního světa a začal dennodenně vysedávat dlouhé hodiny před monitorem jeho počítače. Jeví se vám tento námět hry jakoby „postavený na hlavu“? Pak máte plnou pravdu, dnešní adventura „Keys of a Gamespace“ je totiž skutečně velice neobvyklá hra, navíc s několika možnými konci, nicméně má přece jenom „něco do sebe". V tuto chvíli adventura tak experimentuje se zajímavým nápadem doslova otevírat dveře do určitých stádií člověka v minulosti, můžete tam přecházet a nějakým způsobem do nich zasahovat. Působí to sice jednoduše skvěle, i zajímavě, navíc se ani nemusíte obávat přílišné složitosti, neboť lokací a množství interakce není nikterak předimenzováno. Nenabízí se vám tudíž hra se snahou podat vám náročnou výzvu, spíše se autor hry zaměřil na umělecké ztvárnění a tím i vyvolaný dojem, který je doslova podtržený vtipnou, ručně kreslenou grafikou a hudebním doprovodem.

„Keys of a Gamespace“ je tedy skutečně velice netradičně pojatou adventurou, která vsází vše na to, že se každý hráč musí dokonale sžít s protagonistou hry, neboť jenom na základě tohoto vzájemného vztahu, mezi hlavním hrdinou a hráčem, se poté budete muset v klíčových situacích samozřejmě sami rozhodovat, což v praxi znamená, že vám dnešní adventura nabídne možnost několika různých zakončení, což je samozřejmě její veliká přednost. Trošku hře sice ubírá na kráse skutečnost, že je až příliš přímočará a tím tedy také jednoduchá, naleznete také minimum hledaných předmětů, nutných pro další postup ve hře. Co hru nesmírně šlechtí je ale její nádherná, barevná grafika, skutečně se vkusem i citem vybraná doprovodná hudba, což společně spolu vytváří opravdu skvělou, herní atmosféru, zkušené hráče pak ale může docela snadno odradit její snadnost a lehkost.

Hlavní hrdina této dnešní adventury má tedy skutečně obrovský problém. Rád totiž zabředává do virtuální a poklidné reality počítačových her a zcela přeskakuje a ignoruje realitu skutečnou. Kde se v něm vzala touha, která namísto řešení mnohdy složitých problémů života, ho láká a vrhá do jednoduššího světa u počítače? Vydává se tudíž do jeho vlastní skutečné minulosti a pomocí dveří, které vedou do různých období jeho, života se snaží vzpomenout si na to, v čem tkví jeho problém, který jej soustavně nutí prosedět dlouhé hodiny, a to i v noci, u jeho počítače. Co si budeme nalhávat, adventura „Keys of a Gamespace“ je ve skutečnosti takovou zajímavou sondou do duše každého, vášnivého počítačového maniaka. Nutno ale předem uznat, že sondou rozhodně velice nelichotivou, protože podle autora hry, je pocit nutkání trávit ve virtuálních, počítačových světech, způsobováno značně komplikovanými a dosti depresivními zážitky z dětství a dospívání každého z nás. No, nebudu s tímto názorem a závěry autora hry polemizovat, nejsem totiž žádným odborníkem pro léčení všemožných druhů závislosti, ale domnívám se, že tak zlé a horké to s námi není, i když hra vás zřejmě přece jenom donutí k zamyšlení se nad sebou samými, hlavně tehdy, pokud i vy často vysedáváte u svého počítačového miláčka dlouhé hodiny.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)