HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Splatterhouse 3D Gold Edition – horor (free hra)

Splatterhouse 3D Gold Edition – horor   Splatterhouse 3D Gold Edition – horor   Splatterhouse 3D Gold Edition – horor   Splatterhouse 3D Gold Edition – horor

Jedná se o velice jednoduchou hru z kategorie „doomovek“, což je tedy zcela klasická střílečka z tak zvaného pohledu „první osoby“očí hlavního hrdiny s poměrně stále se opakující dobrou hratelností, navíc s docela příjemnou stopáží. Abyste však nepropadli omylu, pokud tvrdím, že se jedná o jednoduchou hru, pak mám na mysli konkrétně její technické a grafické zpracování, pokud se jedná ale o její hratelnost a obtížnost, pak hra dá „zabrat“ i velice zkušeným hráčům. Hra vyžaduje od vás předvídavost, pozornost a bleskové reakce, je tedy náročná na vaše hráčské schopnosti. Po jedné stránce se totiž jedná o stále nově se generující akční hru, z jiného pohledu potom o inteligentní a skutečně zase ne tak náročné odreagování se. Skvělý herní design, vstřícná hratelnost a dobrá zábava, toto vše vám tedy dnešní hororová hra nabízí.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 19762 KB

Výrobce: Mike MacDee  Web

Zobrazení celkem: 2232

Zobrazení tento měsíc: 2094

Hodnocení oblíbenosti (551x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Již podle samotného názvu hry, tedy „Splatterhouse 3D“, je možné bez výhrad zařadit mezi zlatou edice „dolovek“ a silně hororových her, neboť si o to sama doslova říká. Jedná se ve skutečnosti navíc o dvě různě zpracované hry v jedné, i když rozdíl mezi nimi není tak docela veliký, jsou to vlastně jakási „jednovaječná dvojčata“, lišící se jenom změnami herního prostředí, jinak herní princip je u obou naprosto stejný, stejně vyhlíží i grafické a technické zpracování. Čekají na vás stejní nepřátelé a co je pro obě hry příznačné, je vskutku dlouhá, dobrodružná, hrací doby a to se cení. V každé lokaci máte na jejím začátku jako zbraň, vždy jenom vaše vlastní ruce, tedy zaťaté pěsti, což není mnoho, ale musíte to přežít a odolat prvním bestiím. Pokud tedy v těchto náročných pěstních soubojích obstojíte, později naleznete i nějaké ty zbraně, jimiž jsou baseballová pálka, brokovnice, dokonce i velice účinné motorová pila. Pokud ale bestiím, mezi nimiž se nacházejí též Zombie, neodoláte, pak zemřete a začínáte opět znovu.

Naštěstí převážná většina všemožných bestií zmírá už po prvním úderu vaší tvrdé pěsti a tak procházení nepřáteli zamořených místností tak hodně připomíná „masakrování“, kdy jen přidržujete tlačítko myši a nepřátelé, postrádající byť tu nejmenší inteligenci, vám doslova vlezou až na dosah vaši ruky, aniž by na vás stačili zaútočit, pokud reagujete ekvivalentně, tedy rychle bez dlouhého přemýšlení. Stává se ale občas, že zcela nečekaně narazíte na potvoru, kterou nelze zabít pouze vašimi pěstmi, ale je zapotřebí použít nějakou razantnější zbraň. Mnohem horší ale pak je, pakliže se střetnete s bestií, zpravidla se Zombií, kterou nelze vůbec trvale zlikvidovat, neboť po chvíli se „zbráborá“ a opět oživne. Pak nezbývá nic jiného, než dříve, než-li znovu ožije, rychle vzít „nohy na ramena“ a zmizet jí z dohledu a věřit, že už vás nebude znovu pronásledovat.

Místnosti jsou navíc kromě již zmíněných monster, plné i všemožných, potřebných předmětů a dekorací a tak nelze tvrdit, že by se jednalo o soustavný stereotyp, vždy na vás čeká nějaké to překvapení. Klíče, které musíte rovněž sbírat, jsou naprosto univerzální, neboť lze s jedním klíčem otevřít kterékoliv dveře. Mají ale i negativní vlastnost, neboť je lze použít jen jednou. Samotné prostředí se během hraní mění, nudit se tedy nebudete, je jenom škoda, že autoři hry do ní nevložili nějakou tu mapu, předešlo by se tak nutnému bloudění, které může být pro hráčeodpudivé a stresující. „Splatterhouse 3D: Gold Edition“ je tedy hrou doslova „ušitou na míru“ pro milovníky akční řežby, sice sám o sobě není tak docela originální, ale rozhodně je přitažlivý. Pro všechny ty, kdož nehledají nic jiného, než dobrou hru k odreagování v podobě desítek monster, příšer a bestií, včetně Zombií, které je nutné likvidovat, není tato dnešní hororová hra zase tak moc špatnou volbou. Možná, že obě hry mnozí z vás až do úplného konce ani nedohrají a „zabalí“ to předčasně, což je ale vskutku veliká škoda. Pokud tedy nečekáte od hry nic jiného, než vám tady popisuji, pak vám mohu hru s čistým svědomím jen doporučit.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)