HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Blood TC – pekelná atmosféra, mnoho krve (free hra)

Blood TC – pekelná atmosféra, mnoho krveBlood TC – pekelná atmosféra, mnoho krveBlood TC – pekelná atmosféra, mnoho krveBlood TC – pekelná atmosféra, mnoho krve

Kdo z vás ještě nezažil žádnou „klasiku“, ten si musí tuto hru rozhodně vyzkoušet. Nejenže se totiž jedná o klasickou hratelnost, ale i o klasickou zábavnost, která skutečně vůbec nezestárla, i když hra je poměrně náročná na hardwarové vybavení vašeho počítače. Hra „Blood TC“ tedy není nic jiného, než remake klasické hry „Blood“, předělané do jiného, modernějšího a také i mnohem stabilnějšího kabátku. Pokud si na tuto klasiku ještě vzpomínáte, nebo vám tato hra „ušla“, potom máte zde jedinečnou příležitost si připomenout, jaké hry se to hrávaly v devadesátých letech minulého století. Že už tehdy stály za to, to vám dnešní hra jenom potvrdí. „BloodTC“ však není pouhým remake, zkratka v jejím názvu TC znamená „total conversion“, což v češtině znamená „celková konverze“, neboli také "celková předělávka“.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 33970 KB

Výrobce: BloodTC Team   Web

Zobrazení celkem: 3540

Zobrazení tento měsíc: 3299

Hodnocení oblíbenosti (614x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Těm z vás, kteří se ještě nikdy s originální hrou nesetkali, naprosto docela postačí, aby si představili výborný akční „nářez“, a to z pohledu první osoby s podivnou pekelnou atmosférou, skutečně s obrovským množstvím hořících těl, krutých Zombií, a s potoky krve, přitom to vše s velikým smyslem pro nadhled a nadsázku. Je tedy zcela samozřejmé, že z celého tohoto výčtu nemůže vyjít nic jiného, než jedna z nejlepších a nejdokonalejších akčních klasických stříleček, která si hrdě udržela prvenství mezi podobnými hrami a to i ve velmi těžké konkurenci tehdejších let. Řečeno tedy lapidárně, pokud vám tehdy hra „utekla“, je rozhodně morální povinností si tuto hru dnes stáhnout a zahrát, rozhodně vás překvapí a udiví svými možnostmi. „Blood TC“ je bezesporu zábavná, dobrodružná a jedinečná hra, která by v dnešní době mohla sloužit autorům všemožných „moderních“ stříleček, jako ukázka toho, jak má vypadat grafika, stavba lokací a vyváženost všech zbraní.

Takže přátelé, co je ve skutečnosti v této nové verzi hry opravdu nového? Samotné jádro této počítačové hry je bez jakýchkoliv diskuzí, po technické stránce, daleko vyspělejší. Mimo obrovských a širokoúhlých rozlišení vám navíc přináší velké možnosti grafických a jiných nastavení, jakými jsou například stíny a dokonalé nasvícení některých efektů, což zejména oceníte při střelbě z brokovnice, nebo při výbuších pomocí dynamitových patron. Mimo to je hra vytvořena pro moderní, současné počítače, operační systémy, „nadupané“ grafické i zvukové karty, takže není vůbec zapotřebí „Blood TC“ spouštět, jako jeho předchůdce přes žádný podpůrný program, umožňující běh freeware her známých z herních konzol na běžném PC pod Microsoft Windows či Linuxem. Zcela samozřejmá je potom podpora hry za použití vaší počítačové myši, což umožňuje mnohem lehčí a rychlejší hraní, zvyšuje přesnost a navyšuje hratelnost, čímž kompenzuje ve své podstatě náročnost některých, akčních pasáží. Vše je prostě přitom tudíž velice jednoduché a excelentně funkční.

V neposlední řadě, což je téměř unikum, „Blood TC“ navíc obsahuje také i skutečně veliké vylepšení stability „multiplayeru“, tedy hry pro více hráčů, kde je nyní zabudováno i množství možností pro nastavení jednotlivých, herních módů. Je tedy očividné, že jako celek se tato skvělá hra po technické stránce, jeví jako velice „vymakaná“ a zcela moderní. Jistě se mezi vámi najdou i tací, kteří, jak už to bývá jejich zvykem, si neodpustí nějaký ten „šťouranec“, ale mohu vás ujistit, že skutečně nějaké ty drobné chybičky, vzhledem k celkové dokonalosti hry, lze autorům bez výhrad odpustit. Kromě již zmíněných změn technického rázu, obsahuje „Blood TC“ také poměrně dosti nových map, no spíše je jich hodně a jsou i mnohem dokonalejší a propracovanější, než v předchozí hře. „Blood TC“ je naprosto skvělá, ba dokonce úžasná hra, která navíc ještě prodlužuje hrací dobu až na několik hodin.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)