HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Octodad – starostlivý otec chobotnic (free hra)

Octodad – starostlivý otec chobotnic    Octodad – starostlivý otec chobotnic    Octodad – starostlivý otec chobotnic    Octodad – starostlivý otec chobotnic

Jistě přijdete zcela sami na to ihned po spuštění hry, že hlavní hrdina hry, jménem „Octodad“ je chobotnice, a to ne ledasjaká, je hlavou celé rodiny. Že být hlavou početné domácnosti chobotnic, není žádná hračka pro žádného otce, to snad ani není nutno zdůrazňovat, tato role je oříškem i pro mnohé lidské rodiny, pro vašeho Octopada to ovšem platí dvojnásob. Snaží se svoji identitu totiž před ostatními členy jeho rodiny utajit, soustavně se pohybuje jen po dvou chapadlech, napodobujíc tak lidskou chůzi, zkrátka dělá všechno pro to, aby nikdo nezjistil, že se jedná o chobotnici. Ne vždy se mu to ale zcela daří, takže velice často dochází k úsměvným situacím. V domácnosti ovládáte chodící chobotnici a snažíte se pomáhat ostatním členům své rodiny tak, že někdy umyjete nádobí, anebo si se synkem zahrajete fotbal.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 345275 KB

Výrobce: Octodad Team   Web

Zobrazení celkem: 2494

Zobrazení tento měsíc: 2299

Hodnocení oblíbenosti (812x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Vězte ale, že prosté podržení hrníčku a jeho přesunutí do umyvadla je pro něj vskutku obrovská dřina, vyžadující plné soustředění, mnohdy se však stávají jeho (vaše) pokusy skutečnými trapasy. Velkým přínosem je podivná, ale skutečně originální hratelnost, posmutnělý rodinný příběh, nepostrádající přitom humor aspirující na nejlepší díly nejlepších kreslených komiksů. Všechny tyto vlastnosti tedy poskytuje dnešní, skutečně vydařená hra, kterou vám mohu jenom doporučit. „Octodad“ se velice silně a důsledně vymyká akčním krvákům o střetu s mimozemskými, nepřátelskými civilizacemi, jakož i jiným podobným „brakovým“ příběhům. Představuje totiž na poměrně nevelké hrací ploše v několika desítkách minut, intimní příběh o zcela neobvyklém otci, který ovšem i tak svoji rodinu bezmezně miluje a je schopen pro její uspokojení udělat prakticky cokoliv, prostě rodina mu je nade vše.

Hra je určena především pro ty hráče, kteří si chtějí spíše odpočinout a relaxovat u pohodové a vtipné hry, neboť disponuje zcela originálním konceptem a její hratelnost je na vskutku na vysoké úrovni. Ve své podstatě se jedná o adventuru, zpracovanou ve trojrozměrné, velice pohledné a vtipné grafice, v roli oce, tedy hlavy rodiny, převtěleného do podoby chobotnice, se budete snažit plnit bezezbytku a co nejlépe téměř veškeré domácí práce i povinnosti a to velice vtipným a naprosto zábavným způsobem, ne vždycky však se vám to podaří ke spokojenosti ostatních členů rodiny. Ne nadarmo se přece u nás říká, že „není člověk ten, který by se zavděčil všem“, přičemž vašeho Octopada se toto rčení týká v plném rozsahu. Vše dělá navíc i proto, že se snaží neodhalit svoji skutečnou identitu a bude jen na vás samotných, zda mu to usnadníte a pomůžete mu v této jeho bohulibé snaze.

Herní titul „Octodad“ je tudíž skutečně hodně netradiční adventurou, jejímž hlavním hrdinou je skutečně prapodivná chobotnice. Je totiž přešťastným otcem a manželem, i když to občas nemá zrovna tak jednoduché. Nejenom, že členové jeho rodiny nesmějí za žádnou cenu zjistit, že není člověkem, ale ještě si pro něj chystají úkoly, samozřejmě vyžadujíce jejich splnění. Pro Octopada, tedy vlastně pro vás, to ale nebude vůbec lehké a jednoduché, vše totiž stěžuje už samotná jeho chůze, což už samo o sobě, tedy chobotnici rozhýbat a pokračovat v chůzi, může být pro mnohé z vás skutečným „oříškem“, navíc do hry vstupuje velmi negativním způsobem i otáčivá, dosti zlobivá kamera. S okolními předměty můžete pohybovat, nebo je dokonce i uchopit, což vám umožňuje přímo dokonale provedený postup. Jen pozor na to, „Octodad“ není tak docela běžnou, řadovou adventurou, neboť převážně se budete potýkat především již se samotnou chůzí, o jiných činnostech už ani nemluvě. Ale ať už je tomu jakkoliv, hru vám mohu jen doporučit, vaše námaha se vyplatí a nepřijde vniveč.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)