HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Super Hover Blast - unikátní tank (free hra)

Super Hover Blast - unikátní tank       Super Hover Blast - unikátní tank       Super Hover Blast - unikátní tank       Super Hover Blast - unikátní tank

Jistě je vám známo, že tank patřil ve druhé světové válce k těm nejobávanějším zbraním, i když jeho životnost v boji se počítala ani ne na deset minut. Řídit tank je rozhodně i velkým, avšak nesplnitelným přáním všech z vás, milujících vzrušení a dobrodružství, jde přece o skutečný, adrenalinový zážitek. Dnes vám tudíž nabízíme možnost si nejen s takovým jedním tankem zajezdit, ale dokonce si z něj v boji s nepřítelem i zastřílet. Nečekejte však, že budete mít k dispozici klasické, tankové, průbojné střelivo. V roli řidiče a zároveň i střelce z tanku budete mít k dispozici hlaveň, která místo obvyklých tankových střel, vystřeluje horkovzdušný ničivý, tlakový sloupec, ale i ten dokáže udělat mezi nepřáteli docela pěknou paseku. Právě s touto neobvyklou výzbrojí jde o váš úkol dobýt nepřátelské pozice v rozmanitých lokacích.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 50524 KB

Výrobce: VITRUALITY (Paul N Jeffries)  Web

Zobrazení celkem: 2253

Zobrazení tento měsíc: 2049

Hodnocení oblíbenosti (652x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Zní to sice zcela neuvěřitelně, ale je tomu opravdu tak. Šílený, krutý a nemilosrdný, zvrhlý pavědec, generál Al Imakhbeel, zosnoval neskutečně drsný a krutý plán, na základě jehož realizace hodlá ze světa sprovodit všechny kočky i s jejich koťaty. No uvidíme, naštěstí jste tedy ještě vy, jedni ze členů ochranné organizace UCAS, tedy Organizace pro Aktivní Ochranu Fauny, vaším úkolem tedy samozřejmě bude tomuto zvrhlému a nelidskému záměru šílence, zabránit v jeho realizaci. Pakliže máte v oblibě kočičí mazlíčky, nenecháte je přece masově a brutálně likvidovat, vydejte se tudíž do boje za záchranu těchto k lidem přítulných stvoření. Takže hněte kostrou, šílenec se chystá svůj zvrhlý plán realizovat, nasedněte do tanku, ujměte se řízení, nažhavte váš tankový kanón a vzhůru do nelítostných soubojů.

Tak nějak tedy začíná dnes vám nabízená freeware hra, s příznačným názvem „Super Hover Blast“, v níž během dvaceti, pro vás autory připravených úrovních, si změříte své logické i střelecké schopnosti, včetně dokonalého manévrování s vaším tankem. Jedná se o hru, v níž se akční prvky kloubí s logikou a šikovností, s dobrým a rychlým postřehem a v neposlední řadě i s taktickým, vojenským umění, přičemž mnohdy i ona pověstná kapička příslovečného „štěstíčka“, vás mnohdy vyvede „z bryndy“. Kdybyste měli k dispozici tank s průbojnými náboji, nebo dokonce s raketami pak by se vám válčilo rozhodně lehčeji, ale to by potom celá hra postrádala smysl. Máte k dispozici podivné tankové vznášedlo, jehož součástí je horkovzdušné dělo, takže takto se vám nabízí možnost nikoliv bezmyšlenkové řeže, ale množství soubojů, kde uplatníte především váš cit pro logiku a představivost.

Je tedy naprosto zřejmé, že v tolika vám nabízených lokacích, na vás samozřejmě čeká i veliká spousta dobře vyzbrojených nepřátel, kteří už na vás čekají na základnách uprostřed pouště v tancích, jejichž hlavně však na rozdíl od vašeho tanku, po vás pálí ostrými, průbojnými náboji. Nemusím vám tudíž zdůrazňovat, že jste oproti nim ve veliké, ne-li přímo absolutní, nevýhodě. Váš handicap tedy můžete srovnat jen důsledným, taktickým manévrováním, pomáhat si rozstřelováním minových náloží, lákat nepřátele na sebe a včas se ukrýt, pálit pak po nich nečekaně z úkrytu a ihned se skrýt. Pokud je zdoláte, dojeďte k vlajkovému stožáru, tak na něm vztyčíte vaši vítěznou vlajku a po zhlédnutí oznámení „VICTORY“, tedy Vítězství, přejdete do další lokace a vše začíná znovu, až do celkového vítězného konce. Budete mít tedy tolik trpělivosti, abyste se tam vůbec dostali? Vydržte, fandím vám a držím vám palce!!!
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)