HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Sulkeis – hledání ztracené lásky (free hra)

Sulkeis – hledání ztracené láskySulkeis – hledání ztracené láskySulkeis – hledání ztracené láskySulkeis – hledání ztracené lásky

„Sulkeis“ je ve své podstatě velice zábavnou, dobře hratelnou freeware hříčkou, v níž budete procházet po prapodivných lokalitách v osmi bitových barvách a retro rozlišením. „Sulkeis“ je ve své podstatě velice zábavnou, dobře hratelnou freeware hříčkou, v níž budete procházet po prapodivných lokalitách v osmi bitových barvách a retro rozlišením. Tato vaše, činnost vyvolaná potřebou orientovat se v nové situaci, vyhledávání nových jevů, souvislostí, či dat v definovaném kontextu například v životním prostředí, ve smyslu pátrací aktivity někdy též šetření, je ve své podstatě velmi zábavnou arkádou, která namísto propracované grafiky, nebo složité hratelnosti, vsází vše na hráčovu touhu objevovat stále nové a udělat ještě jeden krok a pak další a následující a to až do jejího plného konce, což se autorům vskutku podařilo.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 9943 KB

Výrobce: Legendary Creations  Web

Zobrazení celkem: 2062

Zobrazení tento měsíc: 1905

Hodnocení oblíbenosti (656x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Tvrdím, že se autorům hry tato vydařila, jednoduše řečeno že proto, neboť je velice zábavné ji hrát. Ve své velice jednoduché grafice ukazuje hráči zákoutí, která na jedné straně nemusejí být nikterak vizuálně lákavá, ale přesto přese všechno jsou herně přitažlivá a tak hráč rozhodně velmi rád stráví u této hry dlouhé chvíle dobré zábavy, a to především díky tomu, že hrát „Sulkeis“ je příjemným a velice svižným zážitkem. Vše, co se ve hře nachází, je zcela bezproblémové a přestože můžete občas narazit na nějakou tu překážku, která se vám zdá nad vaše síly, nějakým podivnou přitažlivostí hra „Sulkeis“ působí až nadpřirozeně, takže věřte, že nepřestane opakovat zdolávání takové překážky, dokud tuto s pocitem hrdého vítěze, nezdoláte. Díky tomu, že hra vás často donutí vrátit se do dříve již vámi prošlých lokací, donutí vám zamyslet se nad vlastní povrchností, mnohdy se i zastydět, překonat překážky, kterými jste se před tím vyhnuli, zdolat je a znovu pokračovat dál, jen takto splníte stoprocentně všechny úkoly, ve hře vám autory zadané.

Naprostá nemožnost „zemřít“ a plné oddání se pouze vyhledávání, průzkumu a činností, vyvolané potřebou orientovat se v každé nové situaci, vyhledávání nových jevů, souvislostí či dat v definovaném kontextu životního prostředí, ta vše činí hru přitažlivou, až chytlavou. Grafika se sice může, a to oprávněně, někomu jevit až příliš jednoduchá a prostá, svému účelu však bez nadsázky, plně vyhovuje. Ke všemu tomu sbírání barevných tělísek vás při hraní iniciuje a provází hudba, která je sice po několika minutách nudná, ale naštěstí se v každém prostředí mění, takže se neomrzí a jen vše do příjemně podtrhuje. Každé prostředí je poněkud jiné a žádné z nich nepostrádá dobrý nápad, což je další předpoklad k tomu, abyste u hry vydrželi až do konce. Samotný příběh toho mnoho nenabízí, pokud tedy byste očekávali podrobný příběh, budete zklamáni. Po skutečně krátké úvodní animaci se jen dozvíte, že se váš hlavní hrdina se vydává na schůzku se svoji milou, s níž se nakonec také setkává. Jejich setkání však zcela nečekaně přeruší pád meteoritu, který vašeho hrdinu doslova vymrští do naprosto ojedinělého a nevšedního světa.

Příběh idylické lásky, kdy zamilovaný pár vzhlíží ke hvězdám, to je idylka, která zabírá na lidstvo už od stvoření světa, tedy Adama a Evy, nebo také Romea a Julie. Dnešní autorova herní prvotina ovšem příběh poněkud vylepšila, když na hlavního hrdinu nechala spadnout kus kamenného úlomku, který ho vymrštil hodně daleko od jeho drahé vyvolené. Vlastní koncept hledání ztracené lásky byl pochopitelně zachován, první převratná změna však nastala v technické části. Její základ je nyní vytvořen v osmibitové grafice, velmi pěkně provedené, i když velmi prostým způsobem. Skákání po listech, šplhání po stoncích, nebo dokonce jízda na podivném broukovi, to vše vás nemine a čeká jen na vás, přičemž dlužno říci, že vše v téměř dokonalé souhře a často se měnícím herním prostředím. Zkrátka a dobře, hra „Sulkeis“, i když se jedná „pouze“ o remake“, si zaslouží vaši pozornost a byla by věčná škoda, nechat ji bez povšimnutí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)