HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Remaddening – zachraňte se útěkem (free hra)

Remaddening – zachraňte se útěkemRemaddening – zachraňte se útěkemRemaddening – zachraňte se útěkemRemaddening – zachraňte se útěkem

Dnešní hra je arkádovou „hopsačkou“, svým nápadem pak zcela originální hrou, při jejímž hraní se rozhodně nudit nebudete. Vaším jediným, zato však veledůležitým úkolem je potom během co nejkratší doby, doběhnout a přeskákat do co největší vzdálenosti. No zní to sice velice jednoduše, ale pravý opak je pravdou, celý zádrhel totiž spočívá v tom, že vaší „běžeckou tratí“ je soustavně se otáčející kolo. Pokud tedy vyběhnete, nečekejte, že se před vámi objeví rovný povrch, po každém otočení kolečka o devadesát stupňů, se povrch stále se otáčejícího kolečka rapidně změní, takže s vaším běžeckým atletem budete muset přeskakovat propasti, tedy mezery na trati, nastraženy na vás budou i ostré, smrtící hroty, mnohdy se bude muset dokonce i otočit, a za pomoci schůdků budete muset přeskákat zpět na další rovnou cestu.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 8809 KB

Výrobce: Andrew McCluskey  Web

Zobrazení celkem: 1907

Zobrazení tento měsíc: 1748

Hodnocení oblíbenosti (594x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Abyste to vše měli ještě těžší a komplikovanější, přidali vám do hry její autoři navíc ještě červený, zřejmě laserový, v každém případě smrtící paprsek, který vás pronásleduje jako ona příslovečná „noční můra“ a tak vás nenechá ani na chviličku vydechnout. Snad ani nemusím zdůrazňovat, že pokud vás tento paprsek „doběhne“, skončíte potupnou smrtí stejně tak pokud „zahučíte“ do nějaké z mnoha četných propastí, nebo se nabodnete na některé z ostrých hrotů. V tomto případě vám nezbývá nic jiného, než se začít pokoušet o štěstí znovu a tak neustále vylepšovat dobu, po kterou vašeho běžce udržíte na běžecké trati, neboť o nic jiného ve hře skutečně nejde. Je tedy zcela evidentní, že hra od vás vyžaduje pekelné soustředění, rychlé reakce a v neposlední řadě i vzornou spolupráci všech vašich prstů na vaší počítačové klávesnici.

Takže laserový paprsek za zadkem, spousta ostrých hrotů a bodáků před i pod vámi, tak vlastně kudy kam? Ono je to ale skutečně jedno, vše záleží skutečně jen na vás, hlavní požadavek na vás kladený je rychlost výběru trasy a hlavně se nezastavovat, jinak spláčete nad výdělkem. Hra sama o sobě není špatná, originální nápad, stručné, ale pohledné grafické i technické zpracování, vás rozhodně zaujmou i pobaví. Navíc máte tady i motivaci k dalšímu opakovanému hraní, soustavně zlepšovat časovou délku výdrže v běhu a docílit tak rekordní délky u v uběhnutí na trati, což rozhodně není zase tak málo, aby vás hry nechytila. Hra se totiž zcela netradičně odehrává na originálním kruhovém prostředí, které se poměrně dosti rychle pohybuje a soustavně vytváří nové a nové překážky, které je zapotřebí stále překonávat.

Samotná hra je pak provedena ve velice strohé a jednoduché dvourozměrné grafice, ale je nutno přiznat, že tato se k této experimentálně vytvořené hříčce skutečně hodí, ba co víc, dokonce jí i sluší. Důležité je také to, že hře nechybí ani hudební a zvukový doprovod, i když jsou to právě zvuky, které narušují herní pohodu, jsou až zbytečně výrazné. Nic jiného ale hře skutečně vytknout nelze, domnívám se, že autoři hry se zhostili svého úkolu a záměru na výbornou. Hra se mi jevila jako zcela originální, rozhodně nic nenapodobuje, ani nepředstírá, zkrátka a dobře jedná se o naprosto ojedinělý herní titul, který vám mohu jen doporučit. Pokud se chcete pobavit důkladněji, pak si pozvěte k vašemu počítači sourozence, nebo dobrého kamaráda a zkuste „na přeskáčku“ překonávat jeden druhého, bude to pro vás mnohem zábavnější a chytlavější.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)