HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Free Ice Cream – nevěřte cizím lidem (free hra)

Free Ice Cream – nevěřte cizím lidem    Free Ice Cream – nevěřte cizím lidem    Free Ice Cream – nevěřte cizím lidem    Free Ice Cream – nevěřte cizím lidem

Také vám doma rodiče, když jste ještě byli malí, říkávali, abyste se nebavili na ulici s cizími lidmi, nenechali se jimi někam odvézt a nebrali si od nich žádné cukrovinky? To od nich nebyla žádná „opičí“ láska, ale obavy, že byste mohli narazit na nějakého toho „úchylného“ zvrhlíka, který by vám mohl těžce ublížit, zneužít vás, nebo dokonce připravit o život. Proč se vás na to ptám právě teď a zrovna tady? Vžijete se totiž do příběhu malé, nezkušené a naivní holčičky, která na svoji důvěřivost bezmála doplatila. Nechala se totiž neznámým mužem nalákat na zmrzlinu, a místo toho nakonec skončila v domě brutálního zabijáka, přičemž místo zmrzliny je ohrožována zlolajným zvrhlíkem sekáčkem na maso. Bude tudíž záležet jen na vás, zda se jí podaří díky jejímu důvtipu z domu zvrhlíka uniknouti, nebo zvítězí ten zvrhlík.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 5905 KB

Výrobce: Brian van Bruggen  Web

Zobrazení celkem: 2020

Zobrazení tento měsíc: 1823

Hodnocení oblíbenosti (684x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Jistě se pamatujete na svoje dětství. Jen si vzpomeňte na svoji první samostatnou cestu do školy. To bylo samé: „Na přechodu se vždycky rozhlédni do všech stran. Nikam se netoulej a jdi potom rovnou domů. Neber si nic od cizích, ani kdyby to bylo zadarmo a hlavně s nikým nenasedej do auta.“ Protagonistka dnešní adventury, nazvané „Free Ice Cream“ si to zajisté zřejmě neuvědomila, snad až tehdy, až bylo již pozdě, a to když už se probudila unesená, svázaná, a dočista bezradná v cizím, zaplivaném sklepě, když již bylo je na výčitky bohužel příliš pozdě. Zběsilý maniak s řeznickou sekerou, s kuklou na hlavě a zakrvácenou halenkou, není bezpochyby tím vyhledávaným hostitelem. Vše je o to horší, že vaše hlavní hrdinka nespadla do tenat tohoto chlípníka sama, ale i s její kamarádkou, která taktéž jako ona, zatoužila po zdarma slibované zmrzlině.

Kvůli vlastní, mnohdy až přehnané důvěřivosti, se adolescenti někdy mohou dostat až do situace, v níž je bezprostředně ohrožen i jejich život, no, a to se právě stalo dívence z dnešní hry. Z na první pohled dobrosrdečného a děti milujícího jednonohého zmrzlináře, se vyklubal brutální deviant, který nebohou dívenku omráčil, pevně spoutal lanem a zavřel ve sklepení jeho domu. Soudíc podle zakrvaveného sekáčku na maso, kterým hrozivě mává při každé kontrole sklepa, rozhodně na dívenku nečeká světlá budoucnost. Pokud tedy nezmobilizuje veškeré duševní i tělesné, a nepokusí se o útěk, bídně zemře z rukou úchylného cukráře. Ztotožněte se tedy s touto nešťastnicí, vezměte rozum do hrsti a dejte zvrhlému bídákovi „na frak“. Procházejte tedy tímto celým domem hrůzy, hledejte aktivní předměty, zavčas se schovávejte před vás hledajícím padouchem, dostaňte se na svobodu a učiňte tak vše pro to, aby váš katan už nikdy, a nikomu nemohl neublížit.

“Honit bycha”, na to už je skutečně pozdě, ani sebelítost jim oběma nepomůže, je třeba přestat nešťastně vzdychat, je zapotřebí jednat, aby se dívenky neocitly v lednici tohoto lidožrouta. Je tudíž zcela samozřejmé, že právě v tuto osudovou chvíli, vstupujete do hry vy sami, tedy jako hráči této hry. Veškeré interakce probíhají díky programovacímu jazyku „Java“ pouze jediným tlačítkem, což je určitě pro hráče výhodné a zjednodušuje, i zpříjemňuje vám to celé hraní. Hra tímto nabírá dynamičtější spád, což lze jen kvitovat s povděkem, složitější ovládání by hráče jen zbytečně rozptylovalo. Holt, „Flash je Flash“, nic proti němu, hře toho nelze nic vytknout, disponuje navíc téměř vynikajícím grafickým zpracováním, totéž platí i pro její ozvučení. Jako v každé adventuře budete muset vyřešit několik záhad, hra však není nikterak dlouhá a zkušení hráči adventur si s ní „poradí“ tak za patnáct, až dvacet minut.


 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)