HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Unga needs Mumba – ulovte ženušce mamuta (free hra)

Unga needs Mumba – ulovte ženušce mamutaUnga needs Mumba – ulovte ženušce mamutaUnga needs Mumba – ulovte ženušce mamutaUnga needs Mumba – ulovte ženušce mamuta

Chcete se podívat do doby kamenné, tedy o celá tisíciletí zpět? Pak vám nic nebrání v tom, abyste se tam v této dnešní adventuře vypravili, tak se ocitnete před dvaceti pěti tisící roky v jeskyni pravěkého člověka, kterou s ním sdílí jeho mlsná a v jídle vybíravá manželka. Muž jménem Unga je sice velice úspěšný pravěký lovec, bohužel dnes se mu ale příliš nedařilo. Po neúspěšném lovu se vrátil do své jeskyně pouze s malou krysou, kterou jeho ale vůbec žena nechce. Svému muži Ungovi dokonce striktně nařídí, aby se vydal zpět do světa a ulovil jí mamuta. Ungo, který manželku velice miluje, ji tudíž poslechne a vyjde z jeskyně znovu ven a tímto tedy začíná celé toto pozoruhodné dobrodružství, plné nástrah a nečekaných překvapení. Jedná o zdařilou, vtipnou, dobrodružnou hru, která milovníky adventur na delší dobu připoutá.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 64094 KB

Výrobce: Tino Bensing   Web

Zobrazení celkem: 2153

Zobrazení tento měsíc: 1879

Hodnocení oblíbenosti (589x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

S krysou, potkanem a jinými podobnými mini úlovky, tedy vlastní manželku rozhodně ve vyhřáté jeskyni neoslníte, proto vás vaše pravěká manželka posílá znovu na lov ulovit mamuta. Svým zpracováním se jedná o klasickou agenturu, ve které chodíte po různých lokacích, ve kterých sbíráte předměty, pokecáváte si s ostatními obyvateli a navíc i řešíte hádanky s použitím nějakého toho předmětu z vašeho inventáře. Soustavně se na váš hlavní úkol dále nabalují další a nové úkoly, což samozřejmě celou situaci značně komplikuje, ale také vám pomáhá v hledání další cesty. Když se například dozvíte, že sami mamuta neulovíte a potřebujete pomoc od jiných osob, zcela samozřejmě se musíte vypravit za nimi. Ty ovšem žijí svými vlastními problémy, takže jim pomozte je vyřešit, to vše v deseti různých, téměř dokonale zpracovaných lokacích.

Rozhodně vás potěší především velice vtipně vykreslené lokace a navíc i samotné postavy, jedna více originálnější, než-li ta druhá. Vydařené audiovizuální balení, které spočívá v „AGS engine“, doplňuje klasická „point & click hratelnost“, kdy řešíte drobné, ale mnohdy až velice komplikované úkoly pečlivým prozkoumáním deseti lokací, včetně sbírání a používáním je na veškeré aktivní předmětů. Hra se může pochlubit opravdu skvělým a sympatickým grafickým zpracováním, ale rozhodně vás zaujme i samotný dabing, který je striktně úsečný a přitom i jednoduchý, jak byste zřejmě od pravěké komunikace čekali, to vše samozřejmě ve velice vtipné, pravěké, anglické konversaci, která na vašich tvářích mnohdy vyloudí i úsměv, porozumí ji i naprostí neznalci tohoto germánského jazyka.

Takže vážení, chcete ulovit mamuta? V dnešní době se vám to rozhodně nepovede, rozhodně to byl ale v pravěku sice nelehký, ale reálný úkol, dnes byste mamuta těžko hledali i v těch nejatraktivnějších zemských lokacích, snad někde v Arktidě, nebo v Antarktidě, byste mohli najít jeho zkamenělinu, nebo na kost zmrazené části jeho těla. Takže pokud chcete ulovit tohoto pravěkého obra, musíte se pustit do této dnešní hry, ale úspěch vám zaručit nemohu. Není to tak jednoduché, jak by se vám to mohlo zdát ihned po spuštění této hry. Co byste však neudělali pro uspokojení tužeb milované manželky? Patříte-li do kategorie takových mlžů, pro něž blaho vlastní ženy je nadevše, pak se do hry s vervou zakousněte. Ovšem, ani zdaleka nechci tvrdit, že by hra nebyla i pro dívky, milující dobrodružství, dnes máme přece na rozdíl od pravěku emancipaci, nebo ne?
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)