HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Fragmentation – s větrem o závod (free hra)

Fragmentation – s větrem o závodFragmentation – s větrem o závodFragmentation – s větrem o závodFragmentation – s větrem o závod

Máte-li v oblibě rychlou, ža adrenalinovou jízdu, potom tato hra, nazvaná „Fragmentation“ je pro vás přesně to „pravé ořechové“. Vaše krkolomná jízda sice zcela postrádá jakýkoliv vytyčený cíl a záleží v ní pouze na dosažení co nejvyššího konečného skóre, přesto je až neuvěřitelně zábavná a vzrušující. Vše na světě má svůj neodvratný konec, tak i tato členitá chodba, kterou budete uhánět tak říkajíc „s větrem o závod“. Váš útěk není rozhodně samoúčelný, neboť stěny, stropy a podlahy, se velice rychle za vámi rozpadají na prach a sutiny, takže pokud jen na malou chviličku někdy uváznete, budete zavaleni a hra pro vás definitivně končí s oznámením, jak daleko jste dokázali uběhnout. Skutečně vše ihned za vámi nerozpadá takovým až neuvěřitelným tempem, že je opravdu velkým štěstím před hrozícím závalem utéci.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 10947 KB

Výrobce: Riley Adams   Web

Zobrazení celkem: 2162

Zobrazení tento měsíc: 1916

Hodnocení oblíbenosti (659x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Jednotlivé kusy zdí a stropů se těsně za vašimi zády oddělují až v nepříjemně rychlém sledu a mizí v černé propasti věčného temna. Úkolem vás tudíž je, abyste do takto vytvářené propasti „nezahučeli“ také, takže je třeba před rozpadajícím se zdivem utíkat ze všech sil, což se však naštěstí děje zcela automaticky, neboť to je úkol vašeho počítače, který nikterak neovlivníte. Váš úkol je zcela jiný, pomocí vaši počítačové myši se přetáčet a pečlivě se rozhlížet dopředu, zkoumat co nejrychleji, jaké překážky se před vámi objevují a rychle se rozhodovat, jakým způsobem se jim lze vyhýbat, abyste se o ně nezastavili, jinak skončíte neblaze. Způsobů, jak se různým druhům překážek vyhýbat, je skutečně mnoho, můžete totiž běhat tak říkajíc způsobem „cik-cak“, někdy stačí jen rovně, spíše však nakřivo, můžete se i otočit a běžet vstříc vlastní záhubě, ale aspoň uvidíte, jak to za vašimi zády vyhlíží.

Abyste to však neměli tak docela lehké a jednoduché, přece jen „zdrhat“ pouze po podlaze stále vpřed zase taková zábava není, budou se vám do cesty stavět rovněž překážky v podobě sloupů, které je samozřejmě rovněž zapotřebí nějakým způsobem překonat. To pak budete provádět pomocí kurzorových kláves, kterými lze celou chodbu horizontálně přetáčet. Je tedy pouze na vás samotných, abyste běžce naváděli tak, aby nenarazil do žádné pevné překážky, ale celý koridor přetáčet nejméně o devadesát stupňů, některé překážky přeskakovat, jiné podlézat a mazat tak stále vpřed, pokud možno vůbec se nezastavovat. Samozřejmě, že toto vše vyžaduje hbité prsty, „pracující“ na klávesnici vašeho počítače, je na před vámi překážky, které se nelze vyhnout, ani ji přeskočit, či podlézt, potom otočit celou chodbou a tak si zachránit život.

„Fragmentation“ je tudíž hrou, jejíž herní prostředí je sledováno jakoby osobou z jejího vlastního pohledu. Ocitnete se v chodbě, sotva se stačíte ohlédnout, abyste zjistili, že celý koridor za vašimi zády se začíná rychle rozpadat na velké, smrtící kvádry, takže rychle rozkmitejte vaše nohy, jak známý vytrvalostní běžec Emil Zátopek a bez otálení vyběhněte vpřed. Berte však na vědomí, že celý běžecký koridor je ze všech stran z velké části zatarasená, takže vás to donutí přeskakovat ze strany na stranu, případně hopsat, krčit se a podlézat, to všechno v co nejrychlejším sledu za sebou. Čím dále doběhnete, tím se překážky stávají obtížnějšími, takže jejich překonání, vyžaduje od vás stále zvyšující se pozornost a soustředění. Nenechávejte tudíž nic na náhodě, laxnost není tou správnou metodou a snažte se doběhnout, co nejdále, vždyť je to cíl a účel celé hry, tedy motivace k dalšímu snažení překonat sami sebe.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)