HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Lucid Nightmare - jasná noční můra (free hra)

Lucid Nightmare - jasná noční můraLucid Nightmare - jasná noční můraLucid Nightmare - jasná noční můraLucid Nightmare - jasná noční můra

Jistě není mezi vámi nikdo, kdo by nevěděl, co se skrývá pod pojmem „noční můra“. Mnozí z vás určitě něco takového nejednou zažili, a tudíž vědí, že to není nic příjemného. Usnete, nic netušíte a zdá se vám nějaký hororový sen, ze kterého se probudíte celí zpocení. Dlouho dumáte nad tím, zda to byl jenom sen, nebo se to skutečně stalo a dlouho nemůžete znovu usnout. Takový zlý sen, tedy „noční můra“, to se přihodilo mladé dívence, hlavní hrdince dnešní hry, odehrávající se v temné, až hororové atmosféře této hry, příhodně a výstižně nazvané „Lucid Nightmare“. Samotná hra pak ale představuje neskutečnou „noční můru“, kdy jste si dobře vědomi toho, že sníte, ale nemůžete ze snu utéci. Právě toto zažívá hlavní hrdinka této hry, tedy dívenka, nazývaná Lillian, která je "zajatá" ve svém temném, zlém, hororovém snu.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 41394 KB

Výrobce: DigiPen Institute of Technolog  Web

Zobrazení celkem: 2131

Zobrazení tento měsíc: 1866

Hodnocení oblíbenosti (654x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Všude dokola je hustá tma, a téměř na každém rohu číhají prapodivná, tajemná stvoření. Jedinými jejími pomocníky jsou tak pouze její věrná malá chobotnice a dobré světlušky, které ji alespoň na chviličku dokážou ubránit před všemožnými strašidly. Hra vás rozhodně zaujme především svojí ponurou atmosférou, za níž vděčí jednak velice zdařilé a pohledné dvojrozměrně zpracované grafice, navíc také efektnímu ozvučení a skvělé, s velikým vkusem vybrané doprovodné hudbě. Je proto skutečně velikou škodou, že samotná hra není příliš dlouhá, takže jí lze projít do konce pouze za pár desítek minut. Přesto všechno hra skutečně za zahrání stojí, a pokud máte v oblibě podobné hry, bylo by opravdu velikou škodou nechat tuto zdařilou hru, s originálním námětem, bez povšimnutí.

To, co malá holčička, jménem Lillian prožívá ve svém temném snu, by zřejmě nenapadlo ani známého spisovatele hororových povídek, tedy Sira Alfreda Hitchcocka, britského a amerického filmového režiséra a producenta, který proslul jako mistr thrillerů a kriminálních příběhů s vysokou uměleckou hodnotou. Ve srovnání s Lillianiným snem, je totiž nějaké to řadové strašidlo schované pod gaučem, nebo v komoře, skutečně pouze slabým příměrem, ovšem není se zapotřebí se třást strachy, jako spíše do poslední kapky si vychutnávat toto skutečně umělecky vytvořené snové dílko. Autoři se totiž doslova skutečně „pomazlili“ s barvami, které vám navodí ten pravý a potřebný pocit, když na vás přetáhnou ponurou atmosféra, která se nachází v celé hře. Musíte se hodně soustředit, aby se Lillian nenechala chytit černými strašidly, která můžete eliminovat vaším věrným souputníkem, chobotnicí Soctopusem, který zrůdy přetáhnete zcela jednoduše po palici.

Velice důležité také je, aby se kolem poletující světlušky držely stále při Lillian, a navíc, výborná, dokonalá hra se světly je nezbytně důležitá pro faktor strachu hlavní hrdinky Lillian, aby se jí z tajemného hororového snu vůbec podařilo uniknout, vy ale dlouho neváhejte a co nejrychleji se do Lillianina snu ponořte. Hra „Lucid Nightmare“ totiž bez jakýchkoliv, byť jen těch nejmenších výhrad, za zahrání vskutku stojí, a navíc vám nabízí horor, který jinde jen tak honem nenaleznete. Takže se pusťte do hraní, po cestě sbírejte velice důležité světlušky, které slouží nejen jako speciální zbraň, ale pomáhají vám i zesvětlit okolní prostředí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)