HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Total Devastation – totální devastace (free hra)

Total Devastation – totální devastace Total Devastation – totální devastace Total Devastation – totální devastace Total Devastation – totální devastace

Patříte k těm, kteří raději než stavějí a budují, raději ničí a devastují vše, co jim přijde pod ruku? Rádi boříte svým malým sourozencům jejich bábovičky na pískovišti, nebo jim s vervou bouráte v dětském pokojíčku jimi s kosteček postavené domečky, či různá jiná stavení? Potom takového počínání zanechte, není to pro vás dobré vysvědčení a malým sourozenců pak zbudou jen oči pro pláč. Raději si stáhněte tuto dnešní hru a můžete si svůj vztek, nebo špatnou náladu vybít intenzivně a totálně tak, abyste nikomu nemuseli ubližovat, ve hře se skutečně vybijete a porozbíjíte všeho do sytosti. Jedná se skutečně o oddychovou akční hru, s vydařeným grafickým zpracováním, sice vás může tlačit neúprosně ubíhající čas, ale na to si zvyknete a přijdete hře brzo na chuť, hraní vám zpříjemní doprovodná hudba i zvukové efekty.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 14929 KB

Výrobce: Carlo D'Apostoli   Web

Zobrazení celkem: 2264

Zobrazení tento měsíc: 2013

Hodnocení oblíbenosti (674x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Jednoduchá hratelnost, přijatelná, nikterak přehnaná obtížnost, zábavnost, efektní zpracování, jednoduché ovládání a plno explozí a rozbitých kostiček, to jsou základní atributy této vskutku vydařené, akční hry. „Total Devastation“ je hrou, která vás oslní, přitáhne k sobě jako onen železo přitahující magnet a hned vás jen tak rychle z na vás políčených osidel nepustí. Hra je skutečně až neuvěřitelně chytlavá, ve hře budete velice jednoduchým způsobem ovládat podivnou, energií nabitou kouli, připomínající lidské oko, která je koulí demoliční a s ní pak budete bořit a devastovat různé obrazce, vytvořené z kostiček. Ve chvíli, kdy dosáhnete potřebné rychlosti a druhá tažená koule potřebné kinetické energie, můžete pomocí ní bourat z kostek sestavené obrazce, přičemž čím silnější náraz, tím více kostek se rozpadne na padrť v mohutné duhové explozi. Vám se poté na konto připočte tolik bodů, kolik kostiček jste tímto počinem zlikvidovali.

Problémem však se nachází v tom, že jednotlivé úrovně se s postupem do dalších kol ve skutečnosti pouze jakoby opakují. Každý z levelů je sice jinak barevně odlišený, i sestavy obrazců, sestavených z kostek, které jakoby čekaly na to, až je zdevastujete, se liší svým uspořádáním, ve skutečnosti se jedná prakticky stále o jedno a to samé. V každém z levelů máte za úkol v pevně stanoveném časovém limitu v časovém limitu, zlikvidovat určený počet kostiček, tak získat rovněž předem stanovený počet bodů, přičemž tento časový limit s postupem do vyšších kol se dosti podstatně zkracuje. Autor hry zřejmě zcela logicky předpokládal, že s postupem do vyšších kol si vše pořádně natrénujete a procvičíte, takže už tolik času na splnění úkolu, jako v počátečních úrovních, již potřebovat nebudete. Myslíte tedy, že toto autorovo krédo naplníte? Ono totiž dohrát tuto hru až do úplného konce bude od vás vyžadovat notnou dávku trpělivosti a tu každý z vás určitě nemá.

Nehledejte ve hře žádné složitosti a záludnosti, neboť „Total Devastation“ je skutečně zcela jednoduchá hra, jejíž principy ihned po jejím spuštění, pochopí i každý začátečník, navíc je hra i velice vhodná pro děti, čímž ovšem vůbec nechci zvrdit, že by nebyla vhodná též pro dospělé hráče. Ti skutečně hodně zkušení hráči potom, nehledíce na zostřující se časový limit pro splnění výše popsaných úkolů, by hrou měli projít jako příslovečný „nůž máslem“. Naštěstí je hra dokonale „vybroušena“, nedochází k žádným nepříjemným zásekům a „bugům“, po této stránce se tedy autorovi hra jeho záměr uskutečnil na sto procent. Další výhodou hry je, že po jejím spuštění so můžete nastavit jak kvalitu grafiky, tak rozměry hrací plochy, takže si navolte vše tak, aby vám to co nejlépe vyhovovalo, osobně doporučuji, což se mi velice osvědčilo, nastavit herní rozlišení na 800x600 pixelů.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)