HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Atic Atac Remake – vzpomínka na minulost (free hra)

Atic Atac Remake – vzpomínka na minulostAtic Atac Remake – vzpomínka na minulostAtic Atac Remake – vzpomínka na minulostAtic Atac Remake – vzpomínka na minulost

Ve hře s názvem „Atic Atack Remake“ nejde skutečně o nic jiného, než dostat se vždy na konec každé herní lokace při co možná nejmenším vašem poranění, na konci pak zlikvidovat velice odolného a nebezpečného Bosse. Už k názvu hry přidané „Remake“ avizuje, že hra vám předvádí, jaké hra jste měli k dispozici na začátku osmdesátých let minulého století a jak progresivně stoupala kvalita her až do dnešní doby, ostatně jednu takovou archaickou zmíněnou hru na toto téma, naleznete i na našem webu. Koncepčně je hra jednoduchá akční hra, která vám nabízí možnost seznámit se s archaickými hrami minulého století, neboť je to „remake“, které mimo vylepšené grafiky, nepřináší vůbec nic nového. Hratelnosti byla zachována, přesvědčte se, jaké byly hry na konci minulého století, ale hrajte i srovnávejte.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 17599 KB

Výrobce: Mick Farrow   Web

Zobrazení celkem: 2063

Zobrazení tento měsíc: 1836

Hodnocení oblíbenosti (665x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Procházet místnostmi stále dál, objevovat další a nové místnosti a nabídnutá herní prostředí vás na nějakou tu chvíli může rozhodně zaujmout, na dlouhé hraní to však vskutku nevydrží. Život v tomto strašidelném hradu, jak už jsem se o tom zmínila výše, vám až příliš často znepříjemňují zelené Zombie, mnohá strašidla a další bestie, usilující o váš život. Tito nepřátelé a to téměř všichni, ožívají z víru prachu, který se vytvoří pokaždé, když vejdete do některé z dalších nových místností. Na zareagování tak máte pouze mnohdy pouhý zlomek sekundy, k tomu si přičtěte složitou ovladatelnost vašich zbraní, takže někdy zareagovat na nově vzniklou nebezpečnou situaci je těžkým úkolem i pro zdatné a vyspělé hráče.

Původní freeware s názvem“ „Atic Atac“ spatřila světlo svět již v roce1983, tedy téměř před třiceti léty, kdy mnozí z vás ještě nebyli ani na světě. Přináší vám o hodně vylepšenou a téměř dokonalou grafiku, jinak samotný obsah a účel hry je naprosto stejný, jako v samotném originálu. Můžete si vybrat, budete-li hrát za čaroděje, rytíře nebo, nebo lokaje, budete se snažit projít všemi lokacemi, najít vždy ty správné dveře, kterými postoupíte do další lokace, mnohdy i klíče od dalších dveří. Každá z vámi vybraných postav má svoje zvláštní dveře, které otevře jenom ona sama, což dává velice zábavnou možnost opakovatelného hraní, neboť se tak změní lokace, kterými budete s jinou postavou procházet. Abyste to všechno neměli tak docela jednoduché, neustále se objevují i různí náhodní nepřátelé, slizem počínaje a čarodějnicemi konče. Sebemenší dotyk s nimi vám ubírá na zdraví, a rozliční Bossové vám přichystají mnohá překvapení a léčky. Hra je neustále v pohybu, na oddychnutí nemáte čas, tempo hry má skutečně rychlý spád.

Výhoda hry tkví i v tom, že po jejím spuštění si můžete sami nastavit ovládání tak, aby vám co nejvíce vyhovovalo, což vám rozhodně doporučuji udělat, vyplatí se vám to pak při samotném hraní, v němž nebudete často mít mnoho času na reakce na nenadálá překvapení a rychlé nepřátelské ataky. Možnost hrát hru vícekrát kvůli prozkoumání jiných místností zavrhuji, tedy za jiné postavy, je též přínosem této remake, umožní vám to delší hraní a prodlouží zábavnost celé hry, což rovněž není k zahození. Probíhejte tedy úrovněmi, složenými z rozdílných místností, najděte vždy klíče od dveří a přejděte jimi do následující místnosti. Nepřátele sice můžete likvidovat, ale mnoho s tím nedocílíte, za každého zabitého se totiž objeví hned několik nových a jiných.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)