HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Spees Kwalas - na medvědí kosmické lodi (free hra)

Spees Kwalas - na medvědí kosmické lodi Spees Kwalas - na medvědí kosmické lodi Spees Kwalas - na medvědí kosmické lodi Spees Kwalas - na medvědí kosmické lodi

Pokud máte rádi hry, nazývané „střílečkami“ a zvláště potom ty „vesmírné“, nic lepšího, než tuto hru jste si skutečně vybrat nemohli. Hra má navíc hodně přijatelný stahovací objem, a pokud ji stáhnete a spustíte, rychle sami zjistíte, že jste rozhodně neprohloupili. Autoři při tvorbě hry projevili notnou dávku tvůrčí fantazie a dobře ji zúročili, když ve vesmírné raketce se jako v každém vesmírném souboji postavíte proti hordě nepřátelských medvědů. Neobdržet od nich nějaký ten přesný zásah v tom spletenci vlastně ani není možné, nepřátelská palba je prakticky soustavná a hustá, že vyhýbat se všem na vás vysílaným střelám je prakticky nemožné. Medvědi však nejsou žádná „ořezávátka“ a navíc jsou po zuby ozbrojení, takže projít celým vnitřkem jejich vesmírné lodi, není žádná procházka „růžovým sadem“, tak jim dejte „na frak“.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 15376 KB

Výrobce: Brian van Bruggen  Web

Zobrazení celkem: 2401

Zobrazení tento měsíc: 2090

Hodnocení oblíbenosti (629x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Jedná se tedy skutečně o frenetickou hru, v níž se ocitnete v roli nesmiřitelného a krutého střelce, který se nějakým nevysvětleným způsobem dostal na medvědí kosmickou loď a teď v ní řádí jako tyfus, nebo černý mor. Nevím sice, proč a jak, jste se na této velice prapodivné roli ocitli, zda jste na ní „vetřelci“, nebo zastupujete zájmy lidstva, to nám autoři neprozradili. Jedno je ale jisté, pokud si dobře prohlédnete vaši tvář a vůbec celé vzezření vaší postavy, moc nadšeni nebudete. Jako nějaký dobrák, nebo výkvět lidské společnosti, rozhodně nevyhlížíte, vaše tvář připomíná lupiče, nebo vraha, zkřivená zlobou a vzteky vypadá, jako by vám přes ni přejel parní válec. Z tohoto usuzuji, že medvídci, kterými jsou koaly, známí z přírody jako mírumilovná stvoření, jsou v právu a byli vámi zákeřně přepadeni.

Vámi ohavný hlavní hrdina, za kterého bohužel hrajete, tedy prochází medvědí kosmickou lodí a vaším úkolem je pobíjet všechny medvídky, kteří se vám stavějí do cesty, chráníce tak svoji mateřskou kosmickou loď. Je to skutečně nářez a projít hru až do konce, je mnohdy až nelidský úkol, medvídci bráni svoji loď doslova „zuby - nehty“ a dokonce si na vás, mnohdy až velice úspěšně, vymýšlejí různá překvapení, pasti, léčky a pastičky, takže kromě velice intenzivní střelby, házení granátů a jiných výbušnin, vám opravu velice značně a vehementně, znesnadňují dostat se na druhý konec jejich vesmírné lodi. Lapidárně řečeno, koaly jsou přesvědčeny o tom, že jsou v právu, považují vás za kruté stvoření a podle toho i s vámi jednají.

Frenetická střílečka napříč vesmírnou lodí, kterou obývají ozbrojení medvídci koaly, je tedy doslova velice krvavou akční řežbou. Vámi ovládaný vraždící maniak v „nadupaném“ obleku, který kromě toho, že ho relativně chrání před sprškou střel nepřátel, oblek může použít navíc i k dočasnému vzlétnutí, což by vám mělo plně stačit k tomu, abyste se vydali do boje proti obrovské přesile medvídků. Tito si to totiž přímo proti vám míří ve strhujícím tempu, a to jednak po zemi, tak vzduchem. Postup do další části kosmické lodi dál se vám pak zpřístupní pouze po zlikvidování všech medvídků, takže naslepo kličkovat mezi medvídky stále vpřed, k úspěchu ve hře v žádném případě nevede. Graficky je na tom hra vcelku dobře, jen snad mohla být delší, obtížnost je poměrně dosti vysoká, ale přesto se nenechejte odradit, jednou se vám přece projít podařit musí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)