HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Cumulo Nimblers- sbírejte mince z oblak (free hra)

Cumulo Nimblers- sbírejte mince z oblakCumulo Nimblers- sbírejte mince z oblakCumulo Nimblers- sbírejte mince z oblakCumulo Nimblers- sbírejte mince z oblak

Vysoko nad Zemí, poté stále výš a výš, se budete pohybovat mezi oblaky a mraky různých rozměrů a přeskakovat po nich tak, abyste přeskočili až k hnědému krystalku a zachytili jej, tak se počnou dít opravdu neuvěřitelné věci. Poté, co se vám to podaří, objeví se na obloze duhově zabarvený dráček, který táhne za sebou duhový chvost a skutečně vyhlíží stejně tak, jako známá duhy na obloze, která se velmi často ne nebesích objevuje po skončení deště, pokud vzápětí vysvitne jasné Sluníčko. Není to však tak jednoduché, jak by se to mohlo jevit podle toho, co vám tady popisuji. Vzápětí se totiž objeví nová hnědý krystalek, pro který si musíte po nových obláčcích opět přeskákat a sebrat jej, tak se chvost dráčka prodlouží, nebo se objeví nová duha, jedinou podmínkou pro úspěšné pokračování je nespadnout na zem.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 9090 KB

Výrobce: Farbs  Web

Zobrazení celkem: 1924

Zobrazení tento měsíc: 1690

Hodnocení oblíbenosti (622x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Jestliže však se na některý z dalších mráčků netrefíte, máte smůlu, po pádu na zem budete muset začínat znovu od začátku. Hra s příznačným názvem „Cumulo Nimblers“ je ve své podstatě skutečně doslova až šílenou „rychlovkou“, která prověří nejen váš postřeh a pozornost, ale vyžaduje od vás rychlé a přesné reakce a rovněž dokonalé ovládání vaší počítačové klávesnice, chybné počínání vám hra v žádném případě tolerovat nebude. Vaším úkolem, jak jsem již zmínila v popisku ke hře, je tedy „hopsat“ po obloze po n´mráčcích stále výš a výš a sbírat hnědé krystalky, představující mince, kterých musíte nasbírat co nejvíce. Ve své podstatě se jedná i o velice legrační a nápaditou hru, která vás určitě zaujme a pobaví, i když než se vám podaří vychytat všechny herní fígle, rozhodně se budete muset ozbrojit i notnou dávkou trpělivosti.

Bez jakýchkoliv průpovídek, či příběhu, se ihned pouštíte do boje s časem, přesností a předvídavostí, takže vše je pouze jenom na vás samotných. Sympatické na hře je i to, že ji sice můžete hrát i sami, ale mnohem lepší a zajímavější je pozvat si k vašemu počítači sourozence, nebo dobré kamarády a hrát i s nimi, hru totiž mohou hrát na jednom počítači dokonce až čtyři hráči současně. Hlavním úkolem a cílem je nasbírat určitý počet minci jako první, tedy tehdy, pokud nebudete hrát sami. Pakliže ale spadnete, pokračujete sice ve hře dál, ale ztrácíte doposud dosažený výsledek. Po čem to tedy vlastně hopsáte? No přece po mracích, které se objevují, přesunují, zmenšují se, nebo zvětšují, mění zcela nečekaně a nepředvídaně svoji polohu a při větším počtu hráčů vytvářejí skutečně na hrací ploše pořádný zmatek a chaos. Skutečně si tak užijete nefalšované legrace, o překvapení nebude nouze, mnohdy budete silně zaskočeni, ale to vše platí jen tehdy, pokud budete hrát ve více hráčích. Jestliže totiž hrajete sami, není to skutečně to „pravé ořechové“, čím více hráčů bude společně s vámi hrát, tím větší „psinu“ zažijete.

Hra „Cumulo Nimblers“ není žádné světoborné dílo, spíše se jedná o skutečně vydařenou, veselou a zábavnou hříčku, která však rozhodně za zahrání stojí. V oblacích se tedy nacházíte vy, další veselé postavičky, mraky a mráčky a zlaté mince. Dál už to je podle striktně stanoveného scénáře, což je hopsání po mracích, přičemž však nesmíte spadnout na zem. Pokud totiž z některého mráčku spadnete, všechny doposud nasbírané mince vám definitivně zmizí. To je totiž jediný, zato však obrovský problém v této hře, vítězem se totiž stává ten z vás, který jako první nasbírá potřebných pět mincí. Pokud se vám to tedy žádnému z vás nepodaří, vítězem se nestane nikdo, takže si hru pusťte znovu a zbaštěte smysly, flákání není v žádném případě tou správnou cestou k úspěchu.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)