HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Smash Breakout - soustavné bourání cihel (free hra)

Smash Breakout - soustavné bourání cihelSmash Breakout - soustavné bourání cihelSmash Breakout - soustavné bourání cihelSmash Breakout - soustavné bourání cihel

Rozdíl mezi dnešní hrou, nazvanou „Smash Breakout a známými zprofanovaným hrami na téma „Arkanoid“, není zase tak značný, jak by se mohlo zdát na první pohled po spuštění hry. Přesto lze říci, který herní projekt je lepší a originálnější. S postupem do vyšších levelů totiž podstatně přibývá na herní obtížnosti, rovněž i cihliček, které je nutné zlikvidovat, vše je však téměř dokonale přepracováno do nového, poutavého hábitu, navíc se spoustami nových, zcela originálních prvků. Každé kolo se odehrává na jiném, stále zajímavějším a pohlednějším herním pozadí, což vás rozhodně na rozdíl od již okoukaných, jednotvárných „Arkanoidů“, ke hře déle připoutá. Autor hry vsadil na jednoduchou grafiku, vyhlížející sice podivně, ale o to poutavěji, vámi rozstřelené cihly se po zásahu rozprsknou jak po výbuchu.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 5757 KB

Výrobce: Venomous  Web

Zobrazení celkem: 2488

Zobrazení tento měsíc: 2234

Hodnocení oblíbenosti (708x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Samotný princip hry je skutečně velmi jednoduchý a prostý. V dolní části herní plochy pohybujete vodorovně oběma směry plošinkou, připomínající vydutou parabolu, pomocí které odrážíte kouli vzhůru po hrací ploše. Nezáleží vůbec na tom, na co se zaměříte nejdříve, level však zakončíte až tehdy, pokud se vám podaří zničit všechny předměty na hrací ploše, teprve potom se vám zpřístupní následující kolo. Jako významné pomocníky vám autor do hry přidal i nějaké tu bonusy a „power-upy“, tak například po sebrání padající krabičky, zavěšené na balónku, se zničí vše v části hrací plochy, kde se nachází parabolická plošinka, můžete získat i další život k dobru, nebo se vám na obrazovce objeví dvě koule místo té jediné. Ale pozor na to, ne všechny bonusy jsou pro vás výhodné, právě po sebrání zmíněné krabičky se objeví i několik nových předmětů, jež musíte rovněž zničit.

Ostatně většina z vás už tak nějak pochopila, že prapůvodním úkolem bylo rozbíjení cihel. Zde najdeme skutečné cihly, které nemizí, ale pod tlakem kamenné koule jsou doslova drceny, postupně praskají a nakonec se zcela rozpadají. K nim posléze přibývá řada podobných předmětů, například i kamenných koulí na řetězech. Marně byste ve hře hledali barvami hýřící animace, nebo vybuchující barevné efekty. Maximálně narazíte na dominové efekty, kdy se hromady cihel a sutin doslova sesypou. Hra tak místy připomíná spíše nějaký simulátor demolice nějaké stavby, nebo záběry z leteckého bombardování. Zcela nezvyklou a jen tak nevídanou záležitostí, je pak tvar odrážecího parabolického prkénka, které díky svému prohnutí dokáže kouli odrazit v nepředvídajícím směru, praxi tedy získáte pouze na základě pozorování a vlastních zkušeností.

S postupem do vyšších kol se nestačíte divit, vaše pálka může získat i vlastní zbraně, seshora padají rakety, které vám pomáhají ve vaší bohulibé činnosti, taktéž sem tam nějakou tu raketku můžete chytit, odrazit ji a provést mezi cihličkami vyloženou demolici. Z malých, v ohraničeném prostoru uzavřených koulí a kuliček, se poté, co jim uvolníte cestu a spadnou dolů, se po odrazu vaší pálkou stanou větší, které již lze odrážet a tak si zajistíte větší počet ničitelů cihliček. Některé cihličky nesestřelíte jednou ranou, ale naštěstí brzy poznáte, kterou je nutné trefit dvakrát, či třikrát, než se jí definitivně zbavíte, jiné lze zlikvidovat pouze z jedné strany, tedy shora, či ze zdola, nikoliv však zboku.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)