HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Primordial - příběh z pravěku (free hra)

Primordial - příběh z pravěkuPrimordial - příběh z pravěkuPrimordial - příběh z pravěkuPrimordial - příběh z pravěku

Chtěli byste získat nějaké ty vědomosti, jak žili naši prapředkové v pravěku? Potom jste se právě zde ocitli na tom skutečně nejsprávnějším místě. Doposud jste mohli takové informace získat pouze z nástěnných jeskynních maleb, autorům ze známého tvůrčího kolektivu „Digipen“ však dostali ojedinělý a vynikající nápad, tyto kresby oživit a rozanimovat, tak tedy vznikla tato vskutku vynikající „hopsačka“. Jedná se tudíž o velice nápaditou a originální hříčku, které snad ani nemá v kategorii freeware obdoby, alespoň já jsem něco doposud nehrála, tudíž ani nerecenzovala. Ztotožníte se ve hře s postavou jeskynního pračlověka, seberete oštěp a už se můžete vydat na těžkou a nebezpečnou pouť. Vaším úkolem je tedy vylepšovat své vlastní dovednosti, tak musíte zabíjet a pojídat různá zvířata, jinak ve hře dále nepokročíte.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 62661 KB

Výrobce: DigiPen Institute of Technolog  Web

Zobrazení celkem: 2472

Zobrazení tento měsíc: 2136

Hodnocení oblíbenosti (694x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Jak postupně budete lovit a pojídat zvířata různých druhů, tak tedy získáváte stále nové schopnosti a dovednosti. Tak například zajíc vám přidá mrštnost při skoku, pták schopnost při skoku doletět dál, bizon potom zase rychlost při běhu. Celá hra je vypracována ve fascinující stylizaci, za níž si autoři, včetně za originální nápad, skutečně zaslouží uznání a pochvalu, své kvality a profesionalitu rozhodně prokázali i při tvorbě ozvučení, o grafice už ani nemluvě. Jeskyně „Lascaux“ ve Francii jsou určitě nejznámějším výskytem pravěkých kreseb na světě a byla to právě tyto malby, které autoři rozpohybovali v dnešní hře. Malby tedy vytvářejí nádherné, herní pozadí, toto osahuje i dokonalou nápovědu a tak oživují i hlavního hrdinu, v neposlední řadě pak i jeho celý pravěký svět. V každé lokaci však musíte hlavního hrdiny nejdříve ze všeho probudit, neboť si dává „šlofíka“, zřejmě odpočívá a nabírá nových sil.

Sehnat potřebnou sílu a nové dovednosti, to jsou vaše hlavní úkoly, které v roli pračlověka musíte plnit, přičemž pokud nebudete dostatečně rychlí a úspěšní, umíráte vysílením a hladem. Hra je „rozškatulkovaní“ na levely, během nichž je nutné bezpodmínečně splnit předepsané úkoly a není možné je nějak přeskakovat, už vůbec ne obcházet, či přecházet. Pokud tedy zabijete a pozřete určitý nový druh zvířete, tak se ve vašem vývoji posunete vždy o kousek dál a navíc též získáte další novou, speciální schopnost, jejíž získání je nutné k dalšímu postupu ve hře. Hry od Digipenu bývají mnohdy skutečně experimentální, však jsou dílem studentského kolektivu, ale vždy jsou po technické a grafické stránce perfektně zpracované a výborně ozvučené, což se ovšem v plném rozsahu týká právě i dnešní vydaření hříčky „Primordial“.

Samotná hra je potom dokonalou iluzí života jedince v pravěké společnosti a patří k tomu nejlepšímu, co se autorům doposud podařilo vytvořit. Hlavní hrdina se pohybuje velice překvapivě a efektivně, jakoby se pohyboval ve stínech planoucích jeskynních pochodní, které, mnohdy až dosti sporadicky, osvětlují jeskyni, přičemž na druhé straně se nové postavy jakoby doslova ožívaly před vašimi užaslými pohledy. Vše navíc podtrhuje vše dokreslující, s velkým vkusem vybraná hudba, která opět navyšuje kvalitu hry samotné, takže „Primordial“ je díky tomu všemu jednou z nejoriginálnějších, nejnápaditějších a navíc i nejpoutavějších „hopsačkou“, hranou z takzvaného bočního pohledu.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)