HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Kirby Invaders - cvalík zachraňuje svět (free hra)

Kirby Invaders - cvalík zachraňuje svět Kirby Invaders - cvalík zachraňuje svět Kirby Invaders - cvalík zachraňuje svět Kirby Invaders - cvalík zachraňuje svět

Velice chytlavá, explozivní a navíc i roztomilá hra, je velice vhodná i pro ty naše nejmenší hráče, tedy pro děti. Hlavním hrdinou hry je sympatický, kulaťoučký cvalík, který se pod vaším vedením vydává na cestu, plnou nebezpečí, dobrodružství, překážek, pastí a pastiček, navíc pak se spoustami jeho nepřátel. Naštěstí není tak bezmocný, jak na první pohled vyhlíží, jen se musíte naučit využívat všech jeho schopností, v čemž vám hra během hraní, dokonce občas sama poradí. Her různého typu s tímto hrdinou, tedy Kirbym, naleznete na webových stránkách mnoho, aby nedošlo k omylu, či nedorozumění, celý přesný název této dnešní hry zní „Kirby Invaders From The Dark“, bohužel se mně tento titulek z technických důvodů nepodařilo na náš web umístit. Jde o veselou hru, v níž hrdina Kirby dokáže i pojídat své vlastní nepřátele.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 11246 KB

Výrobce: Firestyle  Web

Zobrazení celkem: 2209

Zobrazení tento měsíc: 1989

Hodnocení oblíbenosti (655x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

A kdydy jenom pojídat, na tom by přece nebylo nic tak podivného a zvláštního, takových žroutů a všežravců znáte jistě velké množství, stačí si jen vzpomenout na z pohádek známého Otesánka. Kirby však pozřením nepřátel, a že jich skutečně není málo, získává i jejich vlastnosti, takže jeho vlastnosti a schopnosti, s postupem ve hře a požíráním jeho soků, jsou stále, mnohdy až neuvěřitelně překvapivě, větší a rozsáhlejší, čímž se ovšem stále stává silnějším a pro nepřátele nebezpečnějším. Kirby je tudíž jedním z nejklasičtějších maskotů freeware her, je totiž i v současnosti atraktivním trendem, že každá firma zabývající se tvorbou freeware, si vytvořila svého, dalo by se žíci, maskota. Jistě vám nemusím připomínat modrého ježečka jménem Sonic, kterého přebírali různí autoři bez skrupulí do svých her, což se týká i Instalatéra Mária, pro dnešní autory to je tedy Kirby.

„Kirby Invaders From The Dark“ je tedy hrou, vytvořenou ve známém a autory oblíbeném prográmku „Game Maker“. Již několikrát jsem tvrdila, že tak jako mezi autory, tak i hráči, jej mnozí vychvalují, jiní mu nemohou přijít na jméno, inu nadarmo se neříká, že „někdo rád holky, jiný vdolky“. Ať už je tomu tudíž jakkoliv, dnešní hra je názornou a velice přesvědčivou ukázkou toho, že i na tomto ryze amatérském prográmku, rukama a mozkem šikovného tvůrce, vytvořit skutečně vysoce hodnotné a zábavné dílko. Ačkoliv grafika bohužel „běží“ v poměrně dosti malém rozlišení, je hra skutečně velmi dobře hratelnou a zábavnou akční „hopsačkou“, kterou opomenout a nechat bez povšimnutí, by bylo obrovskou škodou, neboť se nejen dobře hraje, ale je a to je přece hlavní, i stále se na co dívat a o překvapení skutečně není nouze.

Roztomilý tlouštík Kirby tedy procestuje postupně celý svět, nazvaný autory hry „Popland“ a zlikviduje doslova a s konečnou platností všechno, s čím se na cestě potká, je to zkrátka všežravec. Každého nepřítele, na kterého narazí, ovšem mimo odolných kromě Bossů, nasaje do jeho nemalé tlamičky, poté ho lze buďto vyplivnout na dalšího nepřítele, nebo jej zhltne, atak získá jeho vlastnosti a schopnosti. Během celého hraní tak Kirby může získat až devatenáct různých schopností a vlastností v celkových šesti různorodých světech, které pro vás autoři hry připravili. Každý svět je navíc rozdělen vždy do několika kol, jakmile je projdete, čeká na Kirbyho souboj se závěrečným, již mnohem odolnějším Bossem, naštěstí můžete hru během hraní ukládat, takže vám nehrozí stereotyp v podobě nuceného návratu na začátek hry, což je dozajista příjemné. Takže přeji vám všem příjemnou a chytlavou zábavu a hru si vychutnejte, nebudete rozhodně zklamáni.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)