HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Bouncy Underground - živý v podzemí (free hra)

Bouncy Underground - živý v podzemí  Bouncy Underground - živý v podzemí  Bouncy Underground - živý v podzemí  Bouncy Underground - živý v podzemí

Tak, jak jsem slíbila, přináším vám všem druhou hru od českého autora, tvořícího své hry pod pseudonymem „Koupmi“. Jedná se o pokračování rovněž úspěšné freeware hry „Bouncy Golden Treasure“, i v této hře naleznete spousty různých úrovní a lokací, vesměs velice kvalitně zpracovaných. I v této hře po jejím spuštění doporučuji si nejdříve spustit „Nastavení“, zde doporučuji pro přehlednost vypnout „Fullscreen“, tak budete hrát v rozlišení 880x600 pixelů, což je mnohem přehlednější. Poté si přečtěte „Návod“, potom i „Příběh“ a můžete spustit hru samotnou. Pokud tedy dáte na moji radu, zjistíte vše potřebné nejen o hře, ale i o jejím ovládání, jakož i skutečnosti, které vám podstatně usnadní hraní, například, jak ukládat a znovu nahrávat. Takže, přátelé, s chutí do hry, čeká vás to správné dobrodružství.

Statut: freeware

Typ: akn

Velikost: 6364 KB

Vrobce: Koupmi  Web

Zobrazen celkem: 19942

Zobrazen tento msc: 19008

Hodnocen oblbenosti (1405x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Ve hře se nacházejí spousty úrovní, velice zajímavých lokací, jakými jsou například tajemný hřbitov, sopka, i zimní jeskyně, a také celé šiky krutých nepřátel, přičemž některé levely se budou rozdělovat vždy na několik částí. Hra je opatřena i příběhem, takže se dozvíte o obrovském pokladu, který ale nebyl dostatečně zabezpečen před lupiči. Proto bylo rozhodnuto umístit tento poklad do středu sopky, ovšem kolem ní žily spousty lapků a lupičů, takže nakonec byl poklad přestěhován a ukryt daleko od sopky. O této skutečnosti se ale dozvěděl hlavní hrdina hry jménem Bouncy, takže bylo rozhodnuto ho vystěhovat z bytu. Policisty, kteří ho na příkaz přišli vystěhovat, však Bouncy postřílel, odstěhoval se pod most, rozhodl se najít poklad a zpeněžit ho a za získané peníze si opatřit nové bydlení.

Váš úkol tedy bude sice plných dobrodružství, ale i velice obtížný. Budete totiž muset projít celkem patnáct nelehkých úrovní, pobít nepřátele, stavějící se vám do cesty, narazíte i na tři velice nebezpečné a odolné Bosse, dostat se přes vratké a nestabilní mosty, přejít dál přes nebetyčné hory a dokonce i vylézt na sopku, kde by měl být ukrytý poklad. Poté, jakmile dojdete ke svému novému bytu, propadnete se do podzemí. Zpět ale není návratu, chodba však někam vede, je tedy nasnadě, že vaším úkolem je dostat se zpět na povrch země. „Bouncy 2 - Underground“ je tudíž akční „hopsačkou“, vytvořenou v jedněmi hodně vychvalovaném, ale jinými zase striktně odsuzovaném programu „GameMaker“. Ve hře hrajete za kulatou postavičku nazvanou Bouncy, která toho již v prvním díle této hry hodně zažila, když hledala poklad a dokonce ji pronásledovala policie.

Po spuštění hry vás určitě mile překvapí pěkně laděné a přitom velice jednoduché menu, které vás zaujme nejen svým grafickým zpracováním, ale také bouřkou, což je určitě zajímavé zpestření. Nyní se již tedy můžete pustit do hry samotné. Jako první si vyberte herní obtížnost, ale ať už vyberete kteroukoliv, ve hře se to skoro vůbec neodrazí. Ihned po spuštění hry se vám potom ukáže výuková obrazovka, která vás seznámí se základním ovládáním, přičemž tuto výukovou obrazovku uvidíte ještě několikrát před některými úrovněmi, a to vždy, když to bude nutné, tedy kdy se něco podstatně změní. Herní prostředí je skutečně stejně, jako menu, krásně graficky zpracované a působí příjemně a líbivě. Zajímavě vyhlížejí také detaily, kterými jsou například pohybující se mraky, zaujme vás i možnost zbraní sestřelit ostny pohybující se plošinových pastí, přičemž zbraní vám hra nabízí hned několik druhů. Každá z úrovní má svůj specifický design, je opravdu i na co se dívat, snad jen její ozvučení mohlo být dokonalejší.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)