HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Paint Killer 2 - podivný zabiják (free hra)

Paint Killer 2 - podivný zabijákPaint Killer 2 - podivný zabijákPaint Killer 2 - podivný zabijákPaint Killer 2 - podivný zabiják

Měla jsem vskutku velikou radost, když se mi ozval český autor freeware, píšící pod pseudonymem Koupmi, jehož domovskými stránkami jsou „kl-vb games“ a požádal mne o zrecenzování jeho her „Paint Killer 2“ a „Bouncy Underground“ a o jejich umístění na náš herní server „Herní Svět“. Upřímně a z celého srdce, jak je našim věrným čtenářům již dobře známo, fandím našim i slovenským autorům freeware, takže jeho přání tímto velice ráda plním, navíc již dávno naši i slovenští autoři dosáhli vskutku skvělé tvůrčí úrovně, takže na ně můžeme být právem hrdi. Přináším vám tedy první z obou jmenovaných her, samozřejmě, že příště vám nabídneme i tu druhou. Dnešní hra je tedy jakýmsi pokračováním prvního dílu „Paint Killera“, ale je mnohem propracovanější obsahuje řadu nových, originálních, a též nápaditých prvků.

Statut: freeware

Typ: akn

Velikost: 17314 KB

Vrobce: Koupmi  Web

Zobrazen celkem: 16972

Zobrazen tento msc: 4984

Hodnocen oblbenosti (1430x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Hrát tedy budete za velice podivné stvoření, v jehož roli se vydáte na zcela ojedinělou a velice nebezpečnou, vesmírnou pouť, plnou nástrah, pastí a pastiček, navíc i s celou řado skutečně obrovsky nebezpečných nepřátel, toužících po vašem skalpu. Pohybovat se tedy budete po různých, zcela imaginárních planetách s prapodivnými názvy, přičemž si je nemůžete vybírat dle libosti, ale musíte ve hře postupovat po řadě v nastaveném sledu, kdy se vám cesta po pojití předchozí, otevře na pouť po další planetě. Ve hře tedy naleznete oproti původnímu „Paint Killerovi“ řadu nových prvků, jakými jsou trojrozměrná grafika, pět zcela nových herních prostředí, nové past, nástrahy a nepřátele, k dispozici máte dva herní módy. Nové světelné efekty a hlavně i nové, razantnější zbraně.

Jako první se po spuštění hry ocitnete na planetě „GreenPeace, což je zelená planeta, plná podivných rostlin, které vypouštějí zelenou mlhu. Po jejím bezpečném projití, což ovšem není žádná procházka růžovým sadem, ale velice, jako ostatně na každé z dalších planet, přejdete na planetu „Infero“, zde se jedná o pekelnou a ohnivou planetu, abyste se poté ocitli na planetě „Sea World“, tedy na planetě plné vody, ledu a sněhu. Poté na vás čeká dobrodružná cesta po planetě „World of Light“, planetě zamořené radioaktivním odpadem, abyste tuto nebezpečnou pouť definitivně zakončili na konci planety „Dark Moon“, kterou je černý, temný měsíc planety „Infero“. S postupem vaší cesty bude herní obtížnost pomalu, ale jistě narůstat, takže budete muset být velice opatrní a obezřetní.

Naštěstí po projití každou planetou se hra zcela automaticky ukládá, navíc vám autor umožnil a ulehčil celé hraní možností hru si kdekoliv sami uložit a to pomocí klávesy „U“, zpětně ji potom lze nahrát klávesou „L“, doporučuji vám této možnosti, hlavně v kritických situacích, využívat. Ostatně vám nemusím nic dále vysvětlovat, stačí si navolit po spuštění hry kolonku „Nápověda“ a ihned zjistíte vše, co ke zdárnému hraní potřebujete, tedy způsob ovládání hlavního hrdiny, jak se hra ukládá a zpětně nahrává, dozvíte se i, jaké zbraně a kterou klávesou si je lze přisvojit. Hra rozhodně patří k těm nadprůměrným, grafika je sice velice jednoduchá, ale svůj účel rozhodně plní a nikoho neurazí. Hra je i ozvučena, zejména střelba z vašich zbraní zní vskutku realisticky a autenticky. Hru vám tedy mohu jenom doporučit, rozhodně se nudit nebudete a navíc se i dobře pobavíte.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)