HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Heritage – dům plný strašidelných jevů (free hra)

Heritage – dům plný strašidelných jevů Heritage – dům plný strašidelných jevů Heritage – dům plný strašidelných jevů Heritage – dům plný strašidelných jevů

„Heritage“ je adventura z tak zvaného pohledu „první osoby“ s výborným technickým a grafickým zpracováním s velice neobvyklým, přímo originálním, téměř hororovým příběhem, okořeněná i logickými hádankami. Už samotný příběh hry tak poněkud zavání záhrobím, hlavní hrdince hry z nevysvětlitelných důvodů totiž náhle zemřela její babička., takže váš úkol bude zcela evidentní, zjistit okolnosti a důvody jejího skonu se bude očekávat od vás. Ocitnete se tudíž v době vaší babičky, kde narazíte nejen na velice záhadné stopy, ale i na indicie, které vám pomohou celou záhadu odhalit. Úkol to však nebude tak lehký, jak byste se mohli mylně domnívat, několikrát se budete zcela bezúčelně toulat po domě a hledat nějakou tu potřebnou „maličkost“, kterou jste nechtíc přehlédli, tak se obrňte hned již předem, trpělivostí.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 94075 KB

Výrobce: BFL Games  Web

Zobrazení celkem: 2991

Zobrazení tento měsíc: 2378

Hodnocení oblíbenosti (701x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Navíc hodně nešikovné, neohrabané a nedomyšlené je také samotné ovládání hry, především pokud se týká sbírání potřebných předmětů, zřejmě se o sebrání některých potřebných předmětů budete muset pokoušet i několikrát, což může být pro mnohé hráče frustrující. Pravým opakem tohoto nešvaru je však nádherně zpracované celé herní prostředí, umocněné vskutku velmi věrohodnou, hororovou atmosférou, která je rozhodně špičkou mezi podobnými hrami. Dokonalý zvukový doprovod pak jen podtrhuje perfektní zvukový doprovod, na kterém si autoři hry dali skutečně hodně záležet. Pokud tedy máte v oblibě adventury, potom neváhejte ani chviličku a pusťte se směle do odhalení celé záhady v tajemném, strašidelném babiččině domě. Svoji zesnulou babičku musí hlavní hrdinka rozhodně hodně milovat a naopak i babička ji, zdědila totiž po babičce rozlehlý dům, k němuž se váže i poměrně slušný majetek. Ovšem již samotný fakt, že pro ni mrtvá babička porůznu v domě zanechala prapodivné stopy a vodítka k odhalení důvodu, proč a jak zemřela, ji rozhodně ani na chvilku nenechává na pochybách, že musela být tak trošku „duševně vyšinutá“.

Od jednoduchých stránek z babiččina zápisníku, přes záhadně vyhlížející hádanky a spousty tajemných klíčů, to vše jenom dokazuje, že její stařecký život nebyl pouhým stařeckým, nudným životem, ale výjimečným dožíváním, který byl plným podivných zvratů a událostí. Místnosti domu, v němž se celý příběh hry odehrává, jsou zcela zaplněny předměty, které lze sbírat, nebo s nimi různě manipulovat. Tak například, okenice lze možné otevírat a zavírat, světla rozsvěcovat a následně zhasínat, všechny koše na odpadky je nutné prohledávat, poté získané předměty přidávat do přehledného inventáře, ovládaného klávesnicí „TAB“. Musím tudíž konstatovat, že po technické stránce je tato hra dílem opravdu velice dobře promyšleným.

Ve své základní podstatě je celá hra, jejíž délka hraní plně závisí na tom, jak rychle a naprosto logicky si dokážete poradit s několika nepříjemnými a tajemnými hádankwi, totiž odvislá pouze na vás samotných, tedy na vašich již mnou zmíněných vlastnostech, tedy duševních schopnostech. Lze ji totiž odehrát za půl hodiny, ale může vás potrápit a to vůbec nepřeháním, i několik hodin, pokud to vše po mnohých neúspěšných pokusech, sami raději nevzdáte, což by ovšem byla veliká škoda. Jednak byste se tedy nedozvěděli, jaké rozuzlení tento tajemný příběh má, za druhé by to bylo neadekvátní a nedůstojné vašemu hráčskému egu. Pakliže v této zkoušce nervů se ctí obstojíte, rozlousknutím hádanek a tajů, plných napínavých řešení, příběh rozluštíte. Je tedy vaše babička skutečně mrtvá, nebo si jen s vámi hraje na schovávanou? Kdo ale potom v domě pozhasínal všechny světla, byl tam puštěný plyn? No, na to musíte přijít již sami, ode mne se to totiž nedozvíte, přece vám všechno „nevyslepičím“ dopředu. :-)
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)