HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

World Riddles Animals – Svět zvířat (free hra)

World Riddles Animals – Svět zvířat     World Riddles Animals – Svět zvířat     World Riddles Animals – Svět zvířat     World Riddles Animals – Svět zvířat

Svět zvířat nabízí lidem dobré vůle spoustu zajímavostí a všemožných nepředvídaných překvapení, ale nepolekejte se hned dopředu, dnešní freeware hra není žádnou vědeckou studií o zvířatech, ani příručkou o nauce o zvířatech. Jedná se totiž skutečně o hru logického charakteru a radost na pohledy zvířátek budete mít teprve tehdy, až vezmete takříkajíc „rozum do hrsti“, zapnete na „plné pecky“ vaše logické myšlení a správně budete zaškrtávat, popřípadě vyškrtávat správná políčka na hrací ploše, aby vznikl hrou požadovaný obrazec. Je docela možné, že jste se s podobným uspořádáním hry již setkali, i na našem webu najdete nejednu podobnou hru, klony této hry naleznete i v mnoha zábavných časopisech. Vaším prvním úkolem je na ploše s políčky vyškrtat ta spravná, dle zadaných čísel u jednotlivých sloupců a řádků.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 24300 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 2267

Zobrazení tento měsíc: 1801

Hodnocení oblíbenosti (686x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Tato logická freeware hra vám hra vám nabídne hned několik desítek takovýchto podobných hádanek a rébusů, mimo to pak ještě prověří váš talent řešením několika velice vtipnými mini hrami. Těchto miniher však je ve hře skutečně jen jako onoho příslovečného „šafránu“, takže převážnou část hraní tudíž strávíte právě již zmíněným vyškrtáváním políček. Pokud jsi nejste jisti, zda zaškrtáváte ta správná políčka, můžete použít zcela beztrestně nápovědu v pravém horním poli pod názvem „HINT“, neboť zmýlit se můžete jinak jen tolikrát, kolik vám sama určuje, což vidíte naopak v levém dolním rohu hracího pole. Pokud povolený počet chyb překročíte, budete muset stejné pole řešit znovu od začátku.

Takže na vás čeká například hledání rozdílů na první pohled jakoby dvou stejných obrázků zvířátek, jejich přiřazování pod jejich anglické názvy s lokacemi, ve kterých žijí, dokonce i tak i zvané „puzzle“, tedy skládání obrázků z jakoby rozstříhaných částí, představte si, že budete muset i nakrmit hladového mořského ptáka. Po správném vyškrtání políček dle nápovědy ve sloupcích a řádcích, tedy přejdete do dalšího kola, po několika takových splněných úkolech pak narazíte na některou ze zmíněných meziher, přičemž jednotlivé levely se vám postupně zpřístupňují po správném odehrání těch předcházejících a jsou uspořádány chronologicky podle jednotlivých zemských kontinentů. Po odehrání všech úrovní na jednom z kontinentů se vám potom zpřístupní i bonusové pole, takže se vlastně ve hře projdete po celé naší Zemi.

Pokud se potom týká samotného grafického a technického zpracování, je podle mne zcela vyhovující, i když lepou krásou rozhodně nevyniká. Co však musím ocenit a vyzdvihnout, je samotný originální nápad, nadmíru vzácná hratelnost, jednoduché ovládání, ve skutečnosti téměř nulová obtížnost a v neposlední řadě chytlavost hry, která jistě zaujme i ty největší pesimisty a škarohlídky. Jako dlouholetá recenzentka freeware a online her, nemám vždy možnost odehrát z časových důvodů každou hru až do konce, ale zde se musím přiznat, že jsem u hry strávila dlouhé hodiny velice příjemného hraní. Některé pasáže jsem si dokonce přehrála znovu, abych nakonec ještě úplně od začátku, si zahrála celou hru podruhé. Musím se přiznat, že teprve při opakovaném hraní, jsem si celý obsah hry v plném rozsahu doslova „vychutnala“.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)