HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Three Musketeers Secrets - služba králi (free hra)

Three Musketeers Secrets - služba králi Three Musketeers Secrets - služba králi Three Musketeers Secrets - služba králi Three Musketeers Secrets - služba králi

Představujeme vám zdarma novou vzrušující plnou verzi hry "Tři mušketýři Tajemství: Constance", která vás zavede do světa Francie XVII. století, plného královských intrik, zrádného kardinála, a samozřejmě téměř neskutečného romantického dobrodružství. Na rozdíl od současnosti se tudíž ocitnete v době, kdy středem světa byly právě Francie a Španělsko a to díky jimi vlastnícími koloniemi a nadvládě jejich loďstva na moři a oceánech. Hlavní hrdinkou této skutečně vynikající hry je mušketýrka jménem „Constance“, která oddaně a bez výhrad slouží pokorně francouzské královně a snaží se ji ochránit nejen před intrikami vladařů ze sousedních států a velmocí, ale i proti praktikám rovněž intrikujícího kardinála. Aby to ještě nebylo tak docela všechno, hrou se prolíná i příběh lásky, který se táhne hrou, jako známá, červená nitka.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 192740 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 3019

Zobrazení tento měsíc: 2511

Hodnocení oblíbenosti (846x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Hra „Three Musketeers Secrets“ však stojí jakoby na rozmezí několika herních žánrů, což ovšem není vůbec na škodu, neboť to hru činí zajímavější a hratelnější, nechybějí ani logické prvky, rébusy a hádanky, včetně hledání a umisťování různých předmětů. Původním záměrem autorů zcela určitě bylo vytvoření další z řady podobných her, v nichž je vaším úkolem hledání na hodně nepřehledné hrací ploše předměty, podle nabídnutého seznamu, samozřejmě v angličtině, takže si při hraní procvičíte a prověříte vaše znalosti tohoto germánského jazyka. Naštěstí se tak docela striktně tohoto původního záměru nedrželi, pročež výsledkem jejich tvorby bylo vytvoření skvělé adventury, v níž naopak sehrává hlavní roli dobře vymyšlený, historickým faktům odpovídající příběh, přičemž budete muset plnit, abyste postoupili dál, i řady roztodivných úkolů.

Určitě budete hodně překvapeni, jakým, přímo nádherným grafickým a osobitým způsobem, jsou vypracovány do hry rovněž vložené jednotlivé animace. Dalším pozitivem je potom skutečnost, že i když jde o takříkajíc o „hledací hru“, nehrozí stereotyp, neboť pokaždé musíte hledat naprosto jiným způsobem. Někdy je totiž nutně zapotřebí se začít doslova „přehrabovat“ v na sebe navršených vrstvách různých předmětů, zajímavým a velice nápaditým prvkem pak je pak jeden z dalších způsobů hledání skrytých předmětů. Abyste je totiž našli a mohli si je odškrtnout, musíte přestavovat interiér, tedy odsouvat obrazy, křesla a stolky, otevírat skříně, nebo odhrnout těžký závěs, což je skutečně velice zábavné a vyžaduje to od vás zapojit do hry i vlastní fantazii a logiku. Avšak autoři šli ještě dál, do hry totiž vložili i řadu jiných meziher, jako příklad vám můžu uvést nutnost vtvořit co nejvhodnější šatní oblek pro Constance, která se pak vydává na intimní, tajnou schůzku se samotnou královnou.

Snad vás napadne v důsledku obsahu této recenze, že se může jednat o „pěknou slátaninu“, ale pravý opak je pravdou. Vše je autory předem dobře vymyšleno, výborně naaranžováno, takže vše splývá v jeden dokonalý, kompatibilní celek, který nenarušují žádné rušivé momenty. Tvůrci z týmu „Gametop“ jsou totiž nejenom světoznámými autory, ale především zkušenými profesionály, který velice lehce až snadno, vytvářejí freeware na skutečně vysoké úrovni, přičemž neustále překvapují hráčskou veřejnost svými neotřelými, originálními a inovačními nápady, což se jim skutečně daří. Taková je tedy i dnešní hra, vydařená adventura „Three Musketeers Secrets“, která bude rozhodně lahůdkou pro všechny milovníky tohoto herního žánru. Navíc je i vhodná pro děti, zvláště pak pro ty, které s výukou angličtiny právě začínají.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)