HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Wild West Story - pouť Divokým Západem (free hra)

Wild West Story - pouť Divokým ZápademWild West Story - pouť Divokým ZápademWild West Story - pouť Divokým ZápademWild West Story - pouť Divokým Západem

Hra je opatřena dokonce i velice zajímavým, dobrodružným příběhem, hlavní hrdinkou ve hře je odvážná žena. Jedná se o „šerifku“ jednoho nejmenovaného, zdevastovaného města na Divokém Západě, která těžce nesla nenadálé úmrtí jejího otce. Aby zmírnila vlastní bol a přišla na jiné myšlenky, vzala pod „svá křídla“ indiánského sirotka, nazývaného Malý Kojot. Nenechejte se ale mýlit příběhem hry, přes všechna dobrodružství se v podstatě jedná o známé seskupování tří stejných symbolů k sobě, které poté zmizí a jsou nahrazeny jinými. Rozdíl je ovšem v tom, že po hrací ploše se symboly pochoduje zmíněná šerifka a vy jí musíte uvolňovat spojováním cestu, aby došla až do cíle každého levelu. Mezi každým levelem nachází mezihra, hledání předmětů, za nalezení získáváte body, teprve po jejich nalezení postupujete dál.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 26022 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 3479

Zobrazení tento měsíc: 2999

Hodnocení oblíbenosti (886x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Divoký západ rozhodně není místo pro „srákory“ a maminčiny mazlíčky, vládnou zde vlastní nepsané zákony a boj o přežití je zde na denním pořádku. Toho je si ovšem vědoma i naše hlavní hrdinka, tedy šerifka jménem „Bella“, což je latinské jméno (bůh ví, kde k němu tato krasavice přišla“), která po smrti otce si vzala do vlastní péče indiánského sirotka, nazývaného Coyote Cub, přeloženo otrocky do češtiny „Mládě stepního vlka, no říkejme mu raději zkráceně Malý Kojot. Váš úkol, jako hráče, je potom zcela jednoznačný, pomoci oběma herním protagonistům lidem, jejichž městečko bylo zcela zdevastováno, napravit nedozírné škody a umožnit tak těmto nešťastníkům navrátit se nazpět do svého rodiště a bydliště. Takže je nasnadě, že po spuštění hry se můžete zapsat do nabídky svým jménem, či alias a hned poté se již ocitnete v nehostinném a nebezpečném prostředí Divokého Západu.

Už z tohoto výčtu jistě pochopíte, že i když se jedná o známý princip spojování tří stejných symbolů, tato dnešní hra je o mnoho více akční, než jiné hry tohoto typu. Zajímavý a rovněž velice originální je princip sbírání bodů, kterých je nutno nashromáždit vždy předem určené množství, jinak se daleko nedostanete. Tentokrát by ovšem bylo vaší velikou chybou dát pouze na první pocity, neboť „Wild West Story“ je výborně zkonstruovanou a povedenou variací her na principu spojování tří stejných symbolů, která tento poněkud u hráčů „profláknutý“, a obehraný herní žánr, posunuje na vrcholek pomyslného herního žebříčku v hodnocení kvality hry. Navíc jde o graficky přímo skvěle vytvořenou hru, s dokonalým technickým zpracováním, přijatelnou obtížností, lehce ovladatelnou a výborně hratelnou, což je vskutku ona příslovečná „hozená rukavice“ všem hráčům.

Hovořím-li zde o velikém posunu vpřed oproti podobným hrám tohoto typu, rozhodně si nevymýšlím, neboť podobných her jsem již odehrála a recenzovala desítky, ne-li stovky, přičemž žádná z nich mne nezaujala a nepobavila tak, jako tato dnešní, a věřte mi, že je skutečně na co koukat. Do hry jsou totiž zakomponovány nejen skvělé novinky, ale i zcela originální nápad. Vaším hlavním úkolem totiž není pouze nasbírat určité množství potřebných bodů ničením přesně určené kombinace symbolů, nebo odstranit z hrací plochy určené symboly, ale důležité je přesunovat hlavní hrdinku Bellu po cestě od startu každého levelu do jeho cíle. Toto se samozřejmě provádí tím způsobem, že spojujete trojice stejných symbolů tak, abyste odstraňovaly především ty, které Belle brání v jejím dalším úspěšném postupu ve hře. Spojujte tudíž symboly stejného typu, otevírejte Belle cestu vpřed, získávejte bonusy, které vám společně s vaším „ostřížím zrakem“, usnadní opravit všechny budovy a přimět všechny původní obyvatele z devastovaného městečka k návratu do jejich vámi zrekonstruovaného sídliště.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)