HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Webs of Destruction - hmyzí invaze (free hra)

Webs of Destruction - hmyzí invaze   Webs of Destruction - hmyzí invaze   Webs of Destruction - hmyzí invaze   Webs of Destruction - hmyzí invaze

Hra byla vytvořena přímo pro známou soutěž „ScrewAttack Iron Man of Gaming 2008“ autorským týmem „Gamma Prime“, přičemž se navíc jedná se o jimi první vytvořenou hru. Vaším a to nelehkým úkolem je vyčistit hmyzem napadené planety, včetně jejich okolí a postupně se probojovat k mateřské hmyzí lodi, kterou musí totálně zlikvidovat. Hrát budete ve dvojím zobrazení, první z nich spatříte povrch planety a druhý při přeletu Vesmírem na jinou planetu. Takto se postupně prostřílíte přes devět úrovní a zlikvidujete rozsáhlý počet porůznu umístěných Bossů. Vše, o čem zde hovořím, bylo vytvořeno se záměrem nabídnout hráčům automatovou střílečku, zpracovanou ve stylu zašlé slávy „šestnáctibitovek“. Specifikou hry je pak možnost navyšování výkonu lodi skrze druhou zbraň, tedy za síť, což je pak prvek nový, a velmi originální.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 27959 KB

Výrobce: Gamma Prime  Web

Zobrazení celkem: 2520

Zobrazení tento měsíc: 2051

Hodnocení oblíbenosti (747x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Pokud je tato vystřelena na některého z nepřátel, ihned při prvním zásahu jej roztočí a dalším pokynem je možné si jej přitáhnout. Některé, tímto způsobem ulovené druhy hmyzu, potom podstatně navyšují vaši palebnou sílu. Další novinkou je podpora možnosti souběžného hraní až čtyřech hráčů současně, a to tak, že první hraje na počítačové klávesnici, zatím co to ostatní pak každý na vlastním joysticku. Nutno konstatovat, že právě zmíněná možnost hry více hráčů současně je atributem, jenž určitě zvedá laťku herní přitažlivosti a chytlavosti na nejvyšší možnou míru. Sama jsem tuto možnost vyzkoušela, sice jenom ve dvou hráčích, ale věřte, že to bylo velice zábavné, tohle to se tedy autorům této zajímavé hra, skutečně podařilo. Pokud tedy tuto možnost rovněž máte, neváhejte ani chvilku a zkuste si hru zahrát alespoň ve dvou, určitě budete velice mile překvapeni.

Původnímu záměru, se kterým byla tato hra stvořena, bylo vytvoření takzvané „retro střílečky“, což se ovšem samozřejmě projevilo na jejím grafickém zpracování, na které je to velice dobře poznat, i když ani tak nelze grafické zpracování odsoudit. Velice příjemně a pestře se pak jeví samotná doprovodná hudba, výborně zpracované a realisticky znějící audio ozvučení, pochválit lze autory i za vytvořené rozhraní hry. Ovládání vaší deratizační kosmické lodě je skutečně velice jednoduché a snadné, snad se jen mohla pohybovat o něco rychleji, připadalo mi to totiž tak, že se chvílemi doslova „courá“, což potom nejvíce pocítíte ve chvílích, kdy na vás vystřelují střely vaši nepřátelé. V nabídce je tudíž kromě již zmíněné podpory možnosti až čtyř hráčů a vylepšování lodi skrze chytání hmyzu sítí, i retro styl herního zpracování. To jsou neoddiskutovatelné klady této vydařené akční střílečky, takže neváhejte ani chviličku a pusťte se do likvidace dotěrného hmyzu.

Ocitnete se tudíž v kosmickém prostoru, který doslova okupovali odporní a páchnoucí brouci, mezi nimi nejsou žádné světlé výjimky, snad nejodporněji potom působí hnusné, jakoby obrněné stonožky. Bez ohledu na to, o jaký hmyz se jedná, ať je vám sympatický, či odporný, vaším úkolem je veškeré tyto okupanty do jednoho zlikvidovat a tak zamezit všem možným negativním následkům, vyplývajících z této nečekané hmyzí invaze. Hmyz v jakékoliv podobě je pro většinu z nás odporný, štítíme se některých zástupců dotknout, před některými utíkáme ve snaze uniknout žihadlu, a pokud pomyslím na pavouky, nemusím se o „fobiích“ a odporu k nim snad ani zmiňovat. Takže rozhodně skutečnost, že právě zmíněná likvidace hmyzích zástupců, bude vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem. Ale počítejte s tím, že tento odporný hmyz vám nedá „svoji kůži“ jen tak zadarmo, o tom se přesvědčíte sami ihned od prvních okamžiků. Hmyz se usadil v hojném počtu na několika planetách a vy je musíte od těchto prokletých hmyzích zástupců navždy vyčistit, a to i s hlavní hmyzí základnou. Úkol to není zrovna jednoduchý, ale vaše palebná síla také není k zahození a navíc, můžete použít speciální zbraň, tedy již rovněž zmíněnou síť.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)