HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Sui & Cide – toulky dvou kamarádů peklem (free hra)

Sui & Cide – toulky dvou kamarádů peklemSui & Cide – toulky dvou kamarádů peklemSui & Cide – toulky dvou kamarádů peklemSui & Cide – toulky dvou kamarádů peklem

Se dvěma nerozlučnými kamarády, kteří se vydali na cestu peklem, které snad jakoby vypadlo z oka některého spisovatele knižních hlavy hororů, se setkáte v originální a zábavné hororové „hopsačce“ a budete s nimi procházet pro ně několika nebezpečnými lokacemi. Grafické zpracování této hry je skutečně nejen hororové, ale ve skutečnosti i hodně depresivní, přesto vám hra nabídne až nevšední zábavu. Sui je totiž depresivně naladěný mladíček, který přes všechny chmurné myšlenky nedbá na nebezpečí a nástrahy okolního světa a s hlavou sklopenou prochází životem, který snad ani nevnímá. Cide je potom jeho nejlepší kamarád, který je naopak přemýšlivý a rozhodný chlapík, velice dobře si vědomý odpudivosti a bezcennostizakženého světa, ale na rozdíl od Suieho neupadá do depresí, ale na všecko pohlíží se skepsí.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 378752 KB

Výrobce: Games Academy  Web

Zobrazení celkem: 2384

Zobrazení tento měsíc: 1986

Hodnocení oblíbenosti (1042x):

0%   25%   50%   75%   100%  
59%

Když se tito dva kamarádi, s tak rozdílnými povahami objeví v podivném, hororovém prostředí, Sui se chová zcela suverénně, kráčí vstříc smrti naprosto spontánně a bez rozumu, na rozdíl od Cideho, který odhodlaně a vehementně vezme běh osudu do vlastních rukou, neboť nechce nechat svého jediného a nejlepšího kamaráda zcela napospas nočním můrám, které vystupují jako z nějakého děsivého snu. Ve hře tedy budete, jak jste už na to přišli určitě i sami, ovládat právě zmiňovaného, rozhodného a razantního Cidea. Zatím co Sui pomalu, odhodlaně a malými krůčky cupitá stále dopředu do jisté záhuby, vámi ovládaný Cide, kterého můžete poklepem na malou chvilku zastavit, či odhodit dál, projevuje velikou iniciativu a zodpovědnost. Tímto způsobem, pokud budete dostatečně šikovní, překonávat překážky a právě na tomto proncipu je založena veškerá herní hratelnost, přičemž je bezpodmínečně nutné, abyste do označeného „cíle“, vždy bez úhony dostali oba zmíněné kamarády.

V této hře se tedy ocitáte v až neuvěřitelně depresivním a ponurém světě, ve kterém nejdříve sami, jako rozhodný Cide, ale již záhy budete mít za úkol chránit vašeho přítele Suiho. Tento klučina se skutečně chová jako tělo bez duše, nic ho nezajímá, ani nevzrušuje a neznepokojuje, žádná propast, ostré hroty, smrtící kyselina, nebo dusivý kouř, to vše je mu „šuma fuk“, takže je na Cidovi, vlastně tedy na vás hráčích dbát na to, aby se tonuto flegmatikovi něco nemilého nepřihodilo a vy se oba dva živí a zdraví, vždy dostali až na konec každého levelu. Vašeho ke všemu lhostejného kamaráda Suiho tedy můžete buďto zastavit, nebo ho „bacit“, v důsledku čehož potom přeletí nebezpečnou oblast. Překážky jsou umístěné tak, že budete muset mnohdy vyčkávat, nebo skákat a přeskoky si naprosto přesně načasovat, rovněž však využívat správně i odrazy, takže se skutečně ve hře jedná pouze o správné načasování a přesné provedení přeskoků a úniků před nepřáteli.

Veškeré kouzlo tohoto herního titulu je dáno především celkovou atmosférou, která je do značné míry děsivá, mnohdy hororová, frustrující a hodně tísnivá. Grafické zpracování je skutečně hodně nadprůměrné, idea hry je zcela originální a dobrodružná, výborné, autory je nutno pochválit i za skutečně výborné technické zpracování. Nutno konstatovat, že přes depresivní atmosféru, svým charakterem děsivou až odpudivou, se jedná o skutečně zábavnou, až vzrušující chytlavou hříčku, kterou by bylo opravdu škoda nechat bez povšimnutí. Je totiž zcela bezpochyby, že tuto velice chytře zpracovanou a technicky naprosto brilantním způsobem ztvárněnou freeware hru, o dvou nerozlučných kamarádech, je opravdu radost hrát. Takže na závěr ván doporučím už jen jedno jediné, neváhejte, stahujte a hrajte, vskutku neprohloupíte.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)