HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

A Tale of Two Kingdoms - dvě království (free hra)

A Tale of Two Kingdoms - dvě království A Tale of Two Kingdoms - dvě království A Tale of Two Kingdoms - dvě království A Tale of Two Kingdoms - dvě království

Všichni m čarování, nadpřirozených jevů, neznámých nových pohádek, ale především ti, co se vyžívají v adventurách, především těm všem z vás je určena dnešní skvělá, doslova mistrovská hra. V ní je vaším hlavním úkolem pomoci pohádkovému království z beznadějné situace a dokončit hru, což jistě oceníte, dokonce v pěti možných variantách. Nestává se tak příliš často, aby vám autoři her a už vůbec ne adventur, nabídli celkem pět možných zakončení, tady jste však onu příležitost dostali, nenechejte si hru ujít, byla by to skutečně neodpustitelná škoda. Hra začíná ve skutečně velikém stylu, vyprávěním složitého, až neskutečného příběhu, v němž ale rozhodně každý zkušený milovník adventur nalezne podivuhodnou zápletku, vše se tu odvíjí v dávném, starověkém království Theylinn, obklopeném nepřáteli.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 92195 KB

Výrobce: Radiant   Web

Zobrazení celkem: 2521

Zobrazení tento měsíc: 2090

Hodnocení oblíbenosti (861x):

0%   25%   50%   75%   100%  
59%

Tito nesmiřitelní nepřátelé se totiž ocitli až u samotných bran království Theylinn včetně jejich mohutné, dobře vyzbrojené armády. Komplexnost, nelineárnost, nádherné grafické zpracování a kvalitní dialogy, to jsou první atributy hry, které vás po spuštění hry ihned zaujmou a uchvátí. Toto však je pouze předběžný výčet toho, co vám dnešní hra kompletně nabízí. Nejde totiž o lecjakou obyčejnou hru, dnes vám opravdu nabízíme skutečnou agenturní specialitku. Hru rozhodně neodehrajete celou za pár desítek minut, chcete-li si ji dokonale „vychutnat“ a vyzkoušet si všechny možná zakončení, pak se připravte na několikero hodinové hraní a to už přece skutečně stojí zato. Grafická stránka představuje desítky zajímavě vykreslených lokací, které se ani zdánlivě neopakují a působí zajímavě, ale hlavně pohádkově. To samé lze říct i o herním osazenstvu, tedy všech postavičkách včetně hlavního hrdiny.

Vše, kam se podíváte, je vykresleno do těch nejmenších podrobností, podobizny postav se navíc zobrazují i ve chvíli, kdy se nějaká postava pustí do hovoru. Pochválit je autory třeba i za množství velice poučných a zajímavých rozhovorů, které jsou navíc až neobvykle rozsáhlé. Navíc se v nich autoři snažili o věrný starodávný dialekt, a proto zde používaný starodávný jazyk vás dost možná může po delší chvíli hraní tak trošičku frustrovat. Hra samozřejmě není tak docela vhodná pro začátečníky, některé úkoly jsou totiž dosti složité a navíc obsáhlé rozhovory tak nějak vyžadují od každého hráče soustavnou pozornost a neustálé soustředění se na hraní, každé, byť i sebemenší přehlédnutí nějaké informace, vyplývající z rozhovoru, může sebou nést až nedozírné následky. Navíc do toho všeho zmatku vstupuje ještě další království s názvem „Thierna na Oge“, ve kterém si velice zakládají na kouzla a magii. Ostatně na magii, různých tajemstvích a nadpřirozených silách, je postavena celá herní složitá zápletka.

Možná, že jsem se měla o tomhle zmínit ihned na začátku, jedná se totiž o herní mix, který je tou nejskvělejší adventurou, která se mi kdy za dobu mého recenzování dostala takříkajíc „pod ruku“. Mám na mysli dokonalou nelineární, v každém případě o dlouhou, téměř nekonečnou pouť, s pěti různými možnými zakončení. Projevuje se to zejména v tom, že v průběhu hraní budete plnit i vedlejší úkoly, jejichž vyřešení a splnění sice v žádném případě není podmínkou pro plné dokončení hry, ale zapřisáhlým milovníkům adventur rozhodně zpestří hraní, potěší je, rozptýlí jejich chmury a rozhodně jejich vyřešením neopovrhnou, neboť jim naopak přijdou docela vhod.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)