HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Wizard Land - země plná kouzel (free hra)

Wizard Land - země plná kouzelWizard Land - země plná kouzelWizard Land - země plná kouzelWizard Land - země plná kouzel

Svět, v němž se nacházejí a žijí kouzelníci, je řízený jejich vlastními, mnohdy ne seriózními zákony. Potom se nemůžete divit, že se jeden z nich pokusí o puč a tak si přisvojit nad tímto podivným světem veškerou moc. Nastal tedy čas, kdy všichni obyvatelé země „Wizard Land“ museli zanechat svých „žabomyších sporů“ a unisono se k tomuto nebezpečí tak říkajíc „postavit čelem“ a zmíněnému kouzelníkovy, jeho choutkám „zatnout tipec“. Zajímavý příběh to skutečně je, ale byť by byl ještě zajímavější, tak to nic nezmění na skutečnosti, že se jedná o jednu z mnoha známých her, zpracovanou na téma „spojuj k sobě vždy nejméně tři stejné symboly“. Přestože máte před sebou nijak zvláště změněný herní koncept, přece se jen od podobných her v něčem odlišuje, k odstraňování stejných znaků autoři vložili do hry tři možnosti.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 29635 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 3434

Zobrazení tento měsíc: 2774

Hodnocení oblíbenosti (842x):

0%   25%   50%   75%   100%  
67%

Prvním způsob je nejstarší a zároveň také nejznámější, spočívá v tom, že dva sousední symboly vyměňujete přetahováním vaší počítačové myši. Druhý způsob je nejjednodušší, zároveň i nejrychlejší, tedy nejefektnější. Stačí pouze kliknout levým tlačítkem myši neseskupení nejméně tří stejných znaků a tyto zmiznou, aby je nahradily nové. Třetí možnost je tahem myši pospojovat nejméně tři stejné, sousedící symboly, tak se objeví spojení mezi nimi označené šipkami a dosáhnete téhož účinku. První způsob je známou, vždy používanou variantou u podobných her, druhý a třetí způsob je svým způsobem unikátní, druhý způsob pak lze označit i za geniální. Výborná myšlenka je navíc pak i možnost přepínat se mezi těmito způsoby i během hry, což lze skutečně považovat za raritu. Hra zcela samozřejmě obsahuje i pomocné prvky, i když ne v takovém množství, jak je znáte z jiných podobných her.

Využívat však naopak lze možnost promíchání, nebo magickou sílu, která spoustu různých znaky sama na váš příkaz zlikviduje, působí totiž na hracím poli, jako atomová bomba. Na škodu přes poutavý příběh, hra neobsahuje žádné mini hry, toto je nahrazeno možností spustit si „Magic Place“, což je magické místo, kam se dostanete jednoduše kliknutím na tento příkaz, nebo tehdy, pokud se vám podaří po určité době objevivší se symbol klíče, dostat ho otáčením hrací plochy pomocí kurzorových kláves až k symbolu, opatřenému jakoby pouty. Tak přejdete do dalšího levelu a ocitnete se i ve zmíněné „Magic Place“. Spolu s narůstajícím počtem odehraných levelů roste i náročnost a obtížnost hraní, přibudou řetězy, uzamykající některé symboly, také i jakási bednění a jiné předměty, kterých je nutné se zbavovat. K dispozici jsou ale navíc ještě dva bonusy, které vám pomáhají k úspěšnému dohrání. Jsou jimi „Mega bonus“, který odstraňuje část symbolů z herního pole, a „Shuffle“, který symboly prohází, vymění a promíchá.

Poslední výhodou pak je možnost vybrat si ze dvou herních módů, přičemž v módu „Timed“ je dohrání každého levelu časově omezeno, pokud tedy level časově nezvládnete, pak skočíte a musíte si ho znovu od začátku zopakovat. V módu „Relaxed“ pak hrajete bez časového omezení a na délce hraní nezáleží, jen je třeba level úspěšně dohrát. Je tedy zcela zřejmé, že první mód je vhodný pro zkušené harcovníky, zatímco ten druhý, pro děti a začátečníky. Freeware hra "Wizard Land“ je tudíž dalším poměrně kvalitním herním počinem, pocházejícím od autorského kolektivu tvůrců freeware her, světoznámého týmu „GameTop“. V této hře vám ale tvůrci umožnili vybrat si ten nejsprávnější způsob likvidace obrazců, skládajících se z různých symbolů a těchto několik rozdílných inovačních způsobem ovládání je, rozhodně pozitivním přínos do oblasti podobných her. „Wizard Land“ vám však navíc nabízí i převelice hezkou grafiku, což ale je u tohoto týmu naprostou samozřejmostí a zvykem.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)