HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Monster Plant Story – masožravá rostlina (free hra)

Monster Plant Story – masožravá rostlinaMonster Plant Story – masožravá rostlinaMonster Plant Story – masožravá rostlinaMonster Plant Story – masožravá rostlina

Autoři freeware a online disponují mnohdy takovým množstvím až neuvěřitelné fantasie, že se člověk mnohdy nepřestává divit. Svědčí o to i námět dnešní hry, který je příběhem masožravé rostliny, které se drobný hmyz, kterým se doposud živila, začal jevit jako nedostatečná výživa a tak dostala zálusk na něco mnohem vydatnějšího. Sice pokračovala i nadále v živení se mouchami a jiným hmyzem, ale zpestřila si vlastní jídelníček i mnohem sytější a vydatnější potravou. Pustila se totiž i do ptáčků, aby si nakonec začala pochutnávat i na helikoptérách a to už je panečku skutečně co říci. „Monster Plant Story“ je tedy jednou z letošních závěrečných prací studentů ze světoznámé americké Univerzity Digipen, přesně řečeno studentů druhého ročníku této Univerzity. V této hře je nutno využívat šikovnosti a rychlosti této „zubatky“.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 21986 KB

Výrobce: DigiPen Institute of Technolog  Web

Zobrazení celkem: 3020

Zobrazení tento měsíc: 2506

Hodnocení oblíbenosti (897x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Jistě vám nemusím zdlouhavě vysvětlovat, co jsou to tak zvané „nekonečné hry“, ve kterých prakticky jde jen o to, dostat se ve hře pokud možno co nejdále. V nich totiž nikdy nejde o nic jiného, je zde možno vyhrávat, nebo po chvíli zkolabovat a pokoušet se hrát hru znovu od samého začátku a věřit, že dopadnete lépe a dostanete se o kus dál, nežli ve hře předchozí. Je ale skutečně až neuvěřitelné, že právě tento tak trošičku anomální typ her, se těší z velké obliby a pozornosti hráčů všech věkových kategorií a bez rozdílu pohlaví, zřejmě snaha překonávat sami sebe, to je jedna z vrozených lidských vlastností. Nutno ale však konstatovat, že na tom ani nic prapodivného není, neboť tento typ her oplývá tím nejskvělejším a nejoriginálnějším zpracováním a v neposlední řadě i herní chytlavostí, jsou vlastně pro hráče takovou vhozenou rukavicí do ringu.

Úkolem hráčů v této roztomilé a vydařené hře, je tudíž soustavně krmit hladovou a nenasytnou masožravou rostliny vším, co se jí nabízí k sežrání. A že sežere všechno, na to můžete vzít již předem jed. Jak už jsem zmínila v popisku k této hře, nejdříve se spokojí s mouchami a jiným poletujícím hmyzem, aby později „přesedlala“ na ptactvo a nakonec si začne pochutnávat na létajících helikoptérách a to už je nějaké sousto. Aby to však nebylo zase tak jednoduché a prosté, je herní obtížnost navýšena zajímavým způsobem, vyhlédnutá kořist masožravou stvůrou se totiž dokáže a to velice účinně, bránit. Jednak se objevují na obloze i velice jedovaté druhy potravy, proti jiným adeptům vyhlédnuté potravy se musí také bránit. Navíc ještě poté, co rostlina po sežrání všeho možného, přibývá na hmotnosti, roste nejen její velikost, ale adekvátně s ní i obtížnost hry, přičemž se zároveň i podstatně mění samotné herní prostředí.

„Monster Plant Story“ je tudíž skutečně velice vydařenou a chytlavou hrou, i když vám zřejmě tato zábava nadlouho nevydrží, ale jako relaxace rozhodně u hráčů obstojí. Grafické zpracování ale bohužel není zase tak „nic moc“, ale poplivat jej rozhodně také nelze. Zato rozpohybování samotné hlavní hrdinky je až neuvěřitelně dokonalé, tady je nutné autory pochválit a je skutečně za co, opravdu to se jim povedlo. Obdiv si autoři zaslouží i za rychlé a nečekané změny herního prostředí, které se pravidelně mění s příchodem nových adeptů na sežrání, což jistě navýší podstatně i dobrý pocit ze hry, nedochází totiž k tolik neoblíbenému stereotypu. Růst „masožravky“ po sežrání potravy je skutečně rychlý a mnohdy i nečekaný, takže buďte neustále ve střehu, takže velice snadno můžete ztratit přehled o dění na hrací ploše, jinak to s hlavní hrdinkou skončí nevalně.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)