HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Star Defender 3 - boj s Biony pokračuje (free hra)

Star Defender 3 - boj s Biony pokračujeStar Defender 3 - boj s Biony pokračujeStar Defender 3 - boj s Biony pokračujeStar Defender 3 - boj s Biony pokračuje

Jsou tomu již téměř dva roky, co jsme vám na naši doméně nabídli skvělou vesmírnou střílečku s názvem „Star Defender 2“, která měla u našich příznivců na poměry našich stránek, velice kladný ohlas, soudíce tak podle procentuálního hodnocení zmíněné střílečky. Dnešní hra je tudíž třetí pokračováním této velice populární série vesmírných stříleček, která rovněž opět staví herní princip na pohledné grafice a obrovské záplavě zcela nových a originálních nepřátelských jednotek. Kladený důraz na charakterové vlastnosti nepřátelských jednotek lze opět dobře vidět i při jejich pohybu, některé mají jen obrannou funkci a chrání tak před střelami silnější útočné jednotky, jiné se vám zase nepostaví na odpor, zato roznesou po ploše nové nepřátele, jako nějaké výsadkové letadlo. Variabilitu nenajdete jen u nepřátel, také i u vašich zbraní.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 15371 KB

Výrobce: AWEM  Web

Zobrazení celkem: 2379

Zobrazení tento měsíc: 1910

Hodnocení oblíbenosti (730x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

To že autoři této hry kladli veliký důraz na charakterové vlastnosti nepřátelských jednotek, je velice dobře vidět i na jejich pohybu. Některé mají čistě obrannou funkci a svým tělem chrání před střelami silnější útočné jednotky, jiné se vám zase nepostaví k soubojům, ale roznesou po ploše nové nepřátele. Využít můžete při soubojích široký arzenál všemožných zbraní, jako laserů, raket i bomb, a dokonce i nukleárních. Další novinkou zřejmou již na první letmý pohled je zcela přepracované herní rozhraní, ale zde výčet novinek bohužel končí a další změny jsou spíše jen grafického charakteru, což je ovšem vskutku lehce pochopitelné, proč by totiž autoři měli předělávat něco, co už v předešlých dílech slavilo úspěch u široké hráčské veřejnosti.

Opět jako pilot vaší kosmické rakety se nutně a hrdinně musíte prostřílet přes hromady nepřátelských lodí, všemožných satelitů a závěrečných Bossů, na které narazíte na každém konci levelu. Každý soupeř má specifickou velikost, originální a nezaměnitelnou podobu i svérázný způsob palby, takže se stereotypu nemusíte naprosto obávat. Za všechny úspěšně sestřelené nepřátelské lodě obdržíte potom body k dobru, vaším úkolem je tedy vydržet „naživu“ co nejdéle, dostat se co nejdál, nic jiného se od vás nečeká. „Star Defender 3“ obsahuje spoustu rozsáhlých misí, v nichž se nacházejí další levely, a v nichž v každé na vás zaútočí deset menších vln nepřátel a jeden boss. Abyste jimi dokázali bez úhony proletět, vypadávají z trosek sestřelených strojů různé bonusy, které vám váš postup hordou nepřátel ulehčí. Vaše vesmírná loď je vybavena několika druhy zbraní. Jedná se o laser, který se vylepší pokaždé, když seberete bonus se značkou radiace, rakety a naváděcí střely, jež jsou obzvláště účinné proti bossům na konci aktu.

Dále můžete vaši loď posílit energetickými štíty a bonusy, co na chvíli dokážou zpomalit čas či vyvolat obrovský výbuch uprostřed dané lokace. S vaší raketkou se opět můžete pohybovat jen do stran, právě proto budete mít co dělat, abyste se všem nepřátelům a jejich střelám, vždy včas vyhnuli. Neobdržet nějaký ten přesný zásah snad vlastně ani není možné, nepřátelská palba je prakticky soustavná a velice hustá, důležité však je však je, abyste neobdrželi celou smrtelnou střeleckou dávku v krátkém okamžiku, neboť potom by vás neochránil ani váš raketový energetický ochranný štít, je tedy bezpodmínečně nutné se nepřátelským střelám soustavně a důsledně vyhýbat, záleží tudíž hodně na vašich manévrovacích schopnostech a taktickém umění, což při ovládání vaší raketky pouze myší, zase tak docela jednoduché není. Na vesmírném bojišti se však velice často vyskytují i lodě a střely, které slouží jenom pro dokreslení herního pozadí, nelze je tudíž nikterak zlikvidovat, ale na druhé straně vám od nich naopak nehrozí žádné reálné nebezpečí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)