HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Starfire Ares Assault - hvězdná válka (free hra)

Starfire Ares Assault - hvězdná válkaStarfire Ares Assault - hvězdná válkaStarfire Ares Assault - hvězdná válkaStarfire Ares Assault - hvězdná válka

Hra „Ares Assault“ je téměř neskutečnou akční vesmírnou střílečkou, která vás dokáže připoutat ve hře na velice dlouhou dobu. Přesvědčíte se rychle sami o tom, že soupeřovy střely jsou stejně razantní a zničující jako ty vaše, nepřátelské jednotky jsou velice dobře vycvičeny, dokážou se velice rychle a takticky přeskupovat a že závěrečný Boss není osamocen, ale má k dispozici čerstvé posily. Obdivuhodná je tedy až neuvěřitelná inteligence všech vašich nepřátel, takže počítejte s tím, že narazíte na tvrdého a vysoce inteligentního soupeře, takže zachránit pozemskou civilizaci nebude rozhodně pro vás žádná procházka růžovým sadem. Jistě jste sami přišli na to, že hra ve svém názvu obnáší jméno řeckého Boha války Arése, což zcela vystihuje prostředí hry, ve které nejde o nic jiného, než likvidovat vaše nepřátele a přežít.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 34947 KB

Výrobce: Suisoft Games   Web

Zobrazení celkem: 2578

Zobrazení tento měsíc: 2110

Hodnocení oblíbenosti (823x):

0%   25%   50%   75%   100%  
60%

Vše začalo jako již mnohokrát, na obloze se objevila podivná tělesa, lidmi již po celá dlouhá desetiletí nazývaná jako UFO, tedy neidentifikovatelné neznámé létající předměty. Lidé již zvyklí na podobné úkazy jim zpočátku nevěnovali žádnou pozornost, nikdo zatím zprvu netušil, že tentokrát se k Zemi blíží katastrofa pro veškeré lidstvo. Nakonec, když už spousta telefonátů přerostla v neúměrnou míru, se vláda přece jen „rozhoupala“, výsledkem zkoumání pak byla skutečnost, že pod zemí v jednom nejmenovaném městě se usídlili velice nebezpeční a útoční Vetřelci. Zajímavým způsobem se zde spojuje útočná a obranná síla. Život vaší rakety tvoří zásoba energie a vy musíte velice pečlivě zvažovat, zda ji využijete raději na střílení nebo dobíjení štítů. Pokud útočíte, jste zranitelní, jestliže však se naopak jen bráníte, přesila vás brzy převálcuje.

Nepřátel bude ovšem s postupem do dalšího kola přibývat, budou také stále mazanější, neboť kromě už zmíněné střílení po vás, se dokážou vám doslova přilepit na paty a nespustí se vás dříve, než je picnete vy, nebo v horším případě oni vás. Bránit vaši loď můžete též pomocí aktivace štítů, ale dávejte pozor, neboť vám tak počne ubývat velké množství energie, která není v žádném případě nekonečná, takže s ní musíte opravdu šetřit. Totéž platí i o množství střeliva, střílejte proto jen tak zvaně na jistotu, neboť zůstat mezi takovým množstvím nepřátel bez munice, je jistá a neodvratná sebevražda. Sami brzy zjistíte, pokud se naučíte využívat ve hře všechny nabídnuté „fígle“, že hratelnost této hry je přímo skvělá, obtížnost si lze navolit, grafika skutečně hýří všemi barvami, zvláště barevné efekty výbuchů lze jen obdivovat.

Jen co se ve své kosmické lodi ocitnete na bojišti, vyřítí se na vás početná skupina nepřátel, velice toužících po vašem skalpu. Naštěstí pro vás je ale vaše titěrná raketka vybavena velice účinnými a razantními zbraněmi, k dispozici máte nejen široko rozptylový kulomet, s kterým lze střílet do všech koutů bojiště, ale dokonce i miny a bomby, jejichž výbuch nadělá mezi drzými nepřáteli skutečnou paseku. Váš úkol je na první pohled zdánlivě docela jednoduchý, ale záhy zjistíte, že první zdání nemusí vždy odpovídat skutečnosti, musíte se prostě a jednoduše snažit přežít v této bojové vřavě co nejdéle a tak získat co možná nejvyšší bodové ohodnocení. Je pravdou, že před některými, zřejmě „tupějšími“ nepřáteli lze pomocí kličkování i utéci, je to však velice obtížné, chce to zručnost v používání vaší klávesnice, takže vám tento styl „boje“ nedoporučuji, raději v plném rozsahu spoléhejte na vaše zbraně, vyplácí se to.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)