HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Minestein 3D – vzhůru na fašisty (free hra)

Minestein 3D – vzhůru na fašistyMinestein 3D – vzhůru na fašistyMinestein 3D – vzhůru na fašistyMinestein 3D – vzhůru na fašisty

Hra „Minestein 3D“ je ve své podstatě přesným mixem stařičkého „Wolfensteina 3D“ a stále ještě velice populárního hitu „Minecraft“, přičemž jde o další z freeware her, která by neměla ujít vaší pozornosti. Pokud nevíte o co jde, pak si to trošku přibližme. Freeware „Wolfenstein 3D“ se zařazuje mezi jednoho z pradědečků všech současných 3D stříleček, který v roce 1992, kdy byl uveden na trh, doslova šokovala svým protifašistickým námětem, kdy v roli hlavního hrdiny, spojeneckého špiona Williama Blazkowicze, jste v ní mohli doslova kosit zástupy vojáků „Třetí říše“. Pomineme-li tento námět, pořád šlo o skvělou first - person střílečku, která svého času neměla obdoby. Oproti tomuto kontroverznímu titulu, zůstala freeware „Minecraft“ docela při zemi a hráčům nabízí rozlehlé světy, v nichž si mohou vybudovat úplně vše.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 7038 KB

Výrobce: Glen Forrester   Web

Zobrazení celkem: 2866

Zobrazení tento měsíc: 2294

Hodnocení oblíbenosti (857x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Jedná se tedy prakticky o jakousi kombinaci dvou proslavených, legendárních freeware her a to „Minecraftu“ a „Wolfensteinu“, takže je zcela samozřejmé, že hra „Minestein 3D“ je rovněž akční střílečkou, kterou si můžete opět postavit podle vlastních představ. Z „Wolfensteinu 3D“ si „Minestein 3D“ z naprostou samozřejmostí bere samotné herní zaměření, tedy střílečku z pohledu „first – person“ a taktéž i prostředí, které je plné červených stěn, hákových křížů, hajlujících fašistů, obrazů Hitlera a krvežíznivých německých vlčáků. Z druhého herního fenoménu, který hra mixuje, tedy z „Minecraftu“ si pak vybrala to, co dělá Minecraft Minecraftem, tedy všudypřítomné kostičky, možnost úpravy terénu, jeho destrukce, sbírání surovin a předmětů a jejich následné kombinování v předměty nové. Je zapotřebí pak dodat, že dnes již dosti zprofanovanému „Wolfensteinu 3D“ toto přidává, když už ne na vábivosti, tak ale určitě na možnostech.

Kdykoliv během vašeho hraní, až vás přestane bavit likvidování vlčáků dýkou, po kliknutí na klávesu „Enter“, přepnete „Minestein 3D“ do budovacího režimu, kdy je možné sázet do mapy nejen další předměty, ale dokonce celé bloky, jako jsou stěny, zdi, okna a dveře, nakonec i výbušniny všeho druhu. Přestože jsou všechny jednotlivé bloky větší, než v původním „Minecraftu“, dají se s nimi dělat až neskutečné divy. Mimo již zmíněného klasického zabíjení nepřátel, je tak možné se přepnout do editačního režimu a obložit je například výbušninami, které pak po přepnutí se do herního režimu, můžete odpálit, sami zjistíte, kolik „paseky“ se tak dá nadělat. Také je možné pod nimi ubrat pár bloků a pak sledovat, jak se prokletí a nenávidění fašisté propadají několik poschodí dolů do vámi nalíčené propasti.

Další samozřejmostí pak je skutečnost, že se lze pomocí výbušnin probourávat skrze zdi, takže si lze takto vytvořit i samostatné a nové cesty, vedoucí ke konečnému vítězství Graficky je na tom hra poměrně dobře, i když nic světoborného od ní nečekejte. Technické zpracování rovněž vyhoví i těm náročnějším hráčům, laťka obtížnosti nebyla naštěstí nastavena autory hry příliš vysoko, hratelnost pak je určitě víc než dobrá. Pokud tedy nenávidíte fašouny, tak jak si to ostatně sami zaslouží, pak je hry pro vás doslova jako „ušitá na míru“. Díky nabízeným možnostem se hra tak rychle neomrzí, neboť ji po ukončení můžete hrát znovu od začátku a nacházet stále nové, alternativní cesty, což je rozhodně přitažlivé.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)