HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Beetle Bug 3 - problémy táty komára (free hra)

Beetle Bug 3 - problémy táty komáraBeetle Bug 3 - problémy táty komáraBeetle Bug 3 - problémy táty komáraBeetle Bug 3 - problémy táty komára

Nejproslulejší brouk na světě se vrací opět na scénu s novým, mnohem závažnějším úkolem, jde o přežití jeho potomků. Musí se tedy doslova zavrtat do země a zachránit přes tisícovku svých nebohých dětiček, které unesly a tam uvěznily proklaté bestie. Na každém kroku tam na něj ale číhají krvežíznivé nestvůry, aby se na našeho hrdinu vrhly a Beetle Bug tak bude opět potřebovat vaši pomoc, aby vůbec přežil. S pomocí hromady zbraní, triků a mimořádných schopností se vám určitě podaří je všechny porazit a jeho dětičky osvobodit. Čeká tudíž na vás skutečně skvělé dobrodružství taťky komára, který pátrá v pestrobarevném světě po svých unesených a uvězněných potomcích. Pestrobarevná grafika, podmanivé ozvučení a výborné „hlášky“, jednoduché ovládání a skvělý design levelů, jsou skvělou zábavou pro hráče.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 40649 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 2796

Zobrazení tento měsíc: 2263

Hodnocení oblíbenosti (813x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Nebyli by to ani světoznámě proslulí autoři z tvůrčího kolektivu „MyPlayCity“, aby hráčskou veřejnost nepřekvapili zase nějakou tou zcela vydařenou novinkou. V dnešní hře tedy budete hrát za taťku komára, který hledá v mnohých lokacích svoje unesené potomky, aby je mohl odnést zpět na zemský povrch do bezpečí. Musí tedy nasadit vlastní život a ve velice nebezpečném prostředí, plném krutých nepřátel, prozkoumat každé zákoutí, přetahovat kostky, hledat potravu, ale hlavně uhýbat před padajícími balvany a na něj útočícími nepřáteli. Naštěstí je ovládání taťky komára velice jednoduché, plně si vystačíte s vaší počítačovou myší, tak se lehce vypořádáte s měnícím se prostředím plným nebezpečných explozí a výbušných efektů.

Taťkou komárem zachráněný komáří potěr však musí hlavní hrdina hry vždy odvést do bezpečí. O skutečně výborně ztvárněném grafickém prostředí jednotlivých kol svědčí i ta skutečnost, že se dokonce ani nemusíte příliš namáhat s hledáním onoho bezpečného východu z podzemního bludiště, neboť při poletování podzemními chodbami se vám tento nachomýtne sám do cesty Stejné je to ovšem i při samotném hledání komářího potěru, nemusíte uvažovat, kde by mohl být ukryt, prostě sem tam něco zmáčknete, přesunete, na něco kliknete a prokoušete se dál, komáří dětičky pak po jejich objevení vodit za sebou nemusíte, přilepí se smi na vás jako klíšťata a vy je pouze dovedete k nejbližším vratům, kterými již samy prolétnou do bezpečí.

Čeká na vás více než stovka jedinečných, graficky i technicky skvěle zpracovaných herních lokací, k dispozici budete mít čtyři zbraně různých razancí a kadencí, potýkat se budete se třemi druhy příšer a bestií, sbírat, přetlačovat a posouvat budete muset více než tři desítky různých předmětů, zkrátka a dobře čeká na vás téměř nekonečná hrací doba, takže nudit se rozhodně nebudete. I když je „Beetle Bug 3“ především nasměrován dětem, rozhodně si na své přijdou i dospělí hráči včetně těch hodně pokročilých, neboť se jedná o výšlap do nádherného barevného, téměř pohádkového prostředí. Chválit autory za dokonalé zpracování hry nebudu, neboť vychvalovat autory z „MyPlayCity“, za dokonalé ztvárnění hry, bych skutečně považovala za ono příslovečné „nošení dříví do lesa“.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)