HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Chicken Rush de Luxe - šílené slepice (free hra)

Chicken Rush de Luxe - šílené slepice   Chicken Rush de Luxe - šílené slepice   Chicken Rush de Luxe - šílené slepice   Chicken Rush de Luxe - šílené slepice

Jedná se o velice zdařile zpracovanou akční střílečku a to jak po stránce technického, tak i grafického zpracování. Ostatně už sama skutečnost, že jejími tvůrci jsou autoři freeware ze světoznámého a proslulého kolektivu „MyPlayCity“ nasvědčuje tomu, že se jedná skutečně o dílo zdařilé, na kterém si dali autoři, tak jak je to u nich zvykem, velmi záležet. Čekají na vás tudíž nálety slepic, čarodějnice, Zombie a jiná individua, ti všichni jsou vašimi úhlavními nepřáteli v této vskutku frenetické a ojedinělé střílečce. Jistě je i vám velmi dobře známo, že pokud se v nějaké hře objeví slepice, vždy bude o dobrou zábavu postaráno. Jako příklad dobře poslouží série freeware „Moorhuhn“, nebo taktéž velice dobře známá „Chicken Invaders“. Jedná se tedy o zábavnou střílečku, ve které se nebudete rozhodně ani chvilku nudit.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 11999 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 3114

Zobrazení tento měsíc: 2496

Hodnocení oblíbenosti (783x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Na rozdíl od zmíněných „Moorhuhnů“, kde jste s brokovnicí v ruce měli nebohé slepice pod palcem, tentokrát se vám zřejmě chtějí pomstít, jsou totiž v naprosté přesile a vy potom v pozici vyloženého obránce. Pokud se tudíž přesile neubráníte, dostanete od slepic na frak. Slepice se na vás hrnou v jakýchsi nepravidelných vlnách, kličkují mezi překážkami a zřejmě předem vytyčenou trasu. Vaším úkolem tedy je celou vlnu sestřelit dříve, než se k vám dostane. Zároveň se však můžete pohybovat jen na úzkém pruhu obrazovky odděleného čarou, přičemž ani tam však nejste tak docela v bezpečí, protože mimo nutného střílení slepic mu hrozí i několik druhů záškodníků, kterými jsou šílené čarodějnice, bestie na sekačce, poskakující strašidlo a mnoho jiných dalších poděsů.

Je tedy naprosto a nezbytně nutné, že kromě likvidace slepic se tak musíte soustavně pohybovat a dávat si pozor i na tyto, rovněž velice nebezpečné nepřátele a i tyto zavčas bez milosti likvidovat, jinak na to doplatíte vy sami. Hra má skvěle zpracovanou kreslenou grafiku, která na první pohled spíš připomíná oživlé kresby z komiksového časopisu, ale to bylo jistě i záměrem zmíněných autorů. Mimo vtipně ztvárněné postavičky vás však hra dojista zaujme především svojí úžasnou dynamikou, kdy se soustavně v rychlém sledu objevují stále nové, mnohdy skutečně obdivuhodné bonusy. Vyskakují též podivní nepřátelé a i samotné herní prostředí se dokáže v mžiku celé přestavět. Doslova jako zázrakem vám před očima vyrostou na hrací ploše kaktusy, jindy si vystřílíte určitou plochu a tak přímo donutíte útočit slepice právě tudy.

Mohu vás zcela upřímně ujistit, že už skutečně velice dlouho jsem neobjevila podobně zábavnou střílečku, která si zároveň tak trošičku, jakoby si střílela i z vás i sama ze sebe. O šílenou akci nebudete mít nouzi ani na chviličku a svojí chytlavostí vás rozhodně dokáže snadno udržet ve hře, jak to nedokáže žádná jiná podobná hra. Pokud tedy rádi a s vervou rádi střílíte na vše, co se jen trošičku hýbe, potom vám tato hra sedne, jako ušitá na míru. Takže neváhejte, stahujte a hrajte, slepice si už na vás brousí svoje zobáky.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)