HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

A Flipping Good Time – změněná gravitace (free hra)

A Flipping Good Time – změněná gravitaceA Flipping Good Time – změněná gravitaceA Flipping Good Time – změněná gravitaceA Flipping Good Time – změněná gravitace

Podíváte-li se na naše stránky, pak zjistíte, že téma na „gravitace“ freeware her, je dosti vyhledávaným tématem pro autory freeware her. Objevilo se už mnohokrát a pokaždé to bylo rozhodně k prospěchu jejich hratelnosti. Gravitace totiž proměňuje klasické fungování hopsaček, v těchto hrách jsou totiž všechny fyzikální zákony doslova postaveny na hlavu. Po spuštění hry vás napadne, co to tady kecám o gravitaci, vždyť se přece jedná o docela všední a normální arkádu, hráčskou veřejností přezdívanou jako „skákačku“, neboli „hopsačku“. Jakmile se ale do hry pustíte, zjistíte, že jste se pod vlivem prvního dojmu mýlili, v této hře totiž sehrává nemalou úlohu gravitace, čili zemská přitažlivost. Zjistíte to sami, stačí jen s postavičkou, se kterou se ve hře samozřejmě ztotožníte, dojít až na okraj plochy, to by se podivili všichni učitelé fyziky.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 56802 KB

Výrobce: DigiPen  Web

Zobrazení celkem: 2056

Zobrazení tento měsíc: 1603

Hodnocení oblíbenosti (745x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Toto však není zdaleka jediné překvapení, které na vás v této velice nápadité a originálně zpracované hře čeká. Zatím co v jiných hrách musíte trpělivě přecházet postupně do dalších kol, či levelů, zde máte přímo jedinečnou možnost si v menu vybrat příslušné kolo dle vašeho přání a uvážení, výběr herního prostředí tedy můžete provést okamžitě, aniž byste se museli do dalších kol pracně „prokousávat, což jistě ocení zejména ti z vás, jímž trpělivost nebyla přidána „do vínku“. Některé vámi vybrané lokace působí jako ostrůvky naprostého klidu a pohody, v nichž si můžete dokoupit různé bonusy, například v podobě razantních útočných zbraní, také si můžete i uložit hru se získaným počtem bodů a bonusů a později z takto uložené pozice pokračovat úspěšně dál. Je tedy očividné, že některá herní prostředí jsou zaměřena pouze a jen na využívání zemské přitažlivosti, potažmo na využití stavu beztíže, jiné působí jako obyčejná skákací plošinovka, což jistě přispívá k větší variabilitě hry samotné.

„A Flipping Good Time“ je tedy skutečně mezi freeware hrami na téma „gravitace“ skutečně výjimečnou hrou, která v plném rozsahu využila skvělý a originální nápad se zemskou přitažlivostí, kombinovanou se stavem beztíže. Brzy přijdete i vy sami na to, že právě možnost přetáčení pochodujícího hlavního hrdiny, je faktorem, který dává hře ten správný říz a „šmrnc“. Grafika hry zřejmě nikterak neoslní, je poněkud tmavá, ale také nikoho nepopudí, zkrátka a dobře zamýšlenému účelu zcela vyhovuje. Vkusně vybraná hudba a perfektní zvukové efekty jsou již potom jen oním příslovečným bonbónkem na šlehačkovém dortíku.

Právě ono chození hlavou dolů, létáním sem a tam, se jednoznačně může právě tento unikát pochlubit. Jako arkáda, tedy hopsačka, či skákačka, má všechno, co „vypiplaná“ hra nutně vyžaduje a potřebuje. Jednoho chlápka, věci na sbírání, nějaké smrtelné nebezpečí a stálé skákání, toho všeho si ve hře do sytosti užijete. Pohybujete se v jeskyni, kde musíte dorazit až k východu, vedoucímu do další herní lokace a těch je skutečně až neuvěřitelné množství, takže s hrou jen tak honem neskončíte. Velmi často se měnící gravitace a další zajímavé skutečnosti, působí na hratelnost velice pobídkově, takže stále budete mít chuť na rozehrání dalšího levelu. Jediné, co hře lze vytknout, je skutečně až neuvěřitelně pomalý spád, alespoň do té doby, než se potkáte s různorodými překážkami, poté hra nabývá totiž na dynamičnosti.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)